Legalni bukmacherzy z Dotpay

Jeżeli interesujesz się zakładami bukmacherskimi, warto sprawdzić, czy możliwa jest wpłata do bukmachera przez Dotpay. Typowanie online daje nieograniczone opcje, ale nie możemy zapomnieć o najważniejszym – posiadaniu środków na koncie. Należy więc pamiętać, że czasem trzeba dokonać wpłaty i dobrze by było, aby pieniądze znalazły się na koncie jak najszybciej. Błyskawiczna wpłata to atut, który gwarantują zakłady bukmacherskie Dotpay.

Bukmacherzy DotPay – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
  • Szybkie wypłaty w 15 minut

  • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
  • Codzienne zakłady na e-sport

  • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#3
  • Bardzo dobre oferty na cashback,

  • Rozbudowana oferta zakładów – w tym sporty wirtualne oraz gry karciane,

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#4
  • 28 dyscyplin sportowych

  • Niska min stawka zakładu (2 zł)

GET 2023 PLN TO START

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Amadej Walczak

Dla niezorientowanych – Dotpay to operator płatności, który pozwala na dokonanie wpłaty w trybie natychmiastowym.

Warto również mieć na uwadze, że możemy mówić o systemie, który charakteryzuje się połączeniem szybkości i wygody. To połączenie, które powinno zostać docenione przez wszystkich graczy. Gdyby pojawiały się jakieś wątpliwości, legalni bukmacherzy z Dotpay zawsze udostępniają możliwość skorzystania z czatu na żywo, gdzie można porozmawiać ze specjalistą. Co więcej, zdarza się, że ta opcja działa przez całą dobę!

Ranking bukmacherów z Dotpay

Bukmacherzy Dotpay to najlepsze polskie firmy. Każdemu bukmacherowi zależy na szybkości i niezawodności, a Dotpay jest tego gwarancją. To system działający przez całą dobę, za pośrednictwem którego zrealizujesz przelew poprzez BLIK lub bankowość elektroniczną.

Czy Dotpay jest bezpieczne?

Dotpay bukmacherzy są zaufani, ale mimo to może pojawiać się pytanie, czy płatność tym systemem jest bezpieczna? Tyczy się to zwłaszcza tych osób, które nie miały do czynienia z tym operatorem.

Zacznijmy może od tego, że mowa jest o systemie, który być może nie jest najpopularniejszym wyborem. Niemniej nie jest to coś, czym należy się sugerować. Bukmacher z Dotpay stawia na wygodę, bezpieczeństwo i coraz bardziej popularne formy transakcji.

Warto również zdać sobie sprawę z tego, że mowa o formie rozliczeń, która jest stosowana od dawna. Wypada także uwzględnić, że Dotpay odpowiada za miliony transakcji i obsługuje ponad 250 metod płatności. Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji, dobrze wiedzieć, że firma ma status Agenta Rozliczeniowego i Krajowej Instytucji Płatniczej. Do tego dochodzi także kontrola Komisji Nadzoru Finansowego i certyfikat PCI DSS.

Możemy być pewni zgodności z restrykcyjnymi standardami przetwarzania i szyfrowania danych. Istotne jest także to, że każdy proces można określić zgodnym z protokołem SSL. Dodatkowym atutem będzie także certyfikat Thawte Web Server Certificate z EV i certyfikat Rzetelna firma. Obydwa dokumenty oznaczają gwarancję najwyższego standardu uwierzytelnienia tożsamości.

Przy rzetelnej firmie można mówić o rekomendacji, zgodnie z którą Dotpay staje się godny zaufania. Warto także pamiętać o rankingach dotyczących systemów obsługi płatności online. Zestawienia te jasno wskazują, że bukmacher z Dotpay w Polsce to dobry wybór.

Przy tym wszystkim nie można zapomnieć o działaniach, jakie podejmują firmy z zakładami sportowymi w Interenecie. Kiedy bukmacher akceptuje Dotpay, możnasię cieszyć, ale pozostaje jedno pytanie: czy przetransferowane środki są bezpieczne? Ewentualne obawy są zrozumiałe, ale powodów do zmartwień nie ma. Można nawet powiedzieć, że jest wprost przeciwnie, ponieważ bukmacherzy muszą pamiętaać o bezpieczeństwie środków pieniężnych.

Ewentualne zaniechania w tym zakresie mogłyby spowodować mnóstwo problemów, łącznie z tym najważniejszym – odejściem graczy do konkurencji.

Is Dotpay safe?
🏙️ Działa od 2001
💻 Pokrycie Międzynarodowy
💳 Typ Płatność online
🗺️ Region działania Na całym świecie
📱 Ma aplikację mobilną Nie
💯 Prowizja 0%
⚡ Prędkość transakcji Natychmiastowy

Alternatywne metody płatności

Wpłata Dotpay u bukmachera to duży plus, ale nie zapominajmy, że zdarzają się różne sytuacje. Krótko mówiąc, zawsze należy liczyć się, z tym, że może stać się coś, co uniemożliwi płatność. Co w takim przypadku? Czy warto zwrócić uwagę na alternatywne metody płatności?

Pytań jest wiele, a odpowiedzi może brakować. Przede wszystkim należy uwzględnić, że Dotpay bukmacher może gwarantować wiele metod płatności. Można nawet powiedzieć, że zapewnienie wielu opcji stało się standardem. Bukmacherzy chcą, aby klientom niczego nie brakowało – jest standardowy przelew, są operatorzy płatności i nie brakuje portfeli internetowych. Niektórzy mogą też dodać płatność kartą przedpłaconą (Paysafecard). Jest po prostu wszystko!

Warto również odnotować, że jest to w pewnym sensie wyjście naprzeciw graczom – Skrill czy Neteller to rozwiązania, które można określić znakiem czasu. Z drugiej strony, nie każda osoba myśli o zakładaniu portfeli internetowych.

Dobry bukmacher Dotpay musi umieć odzwierciedlić potrzeby zainteresowanych. Można to zrobić poprzez LVBet kod promocyjny lub wykorzystując inną atrakcję. Ponadto w każdej firmie obowiązuje minimalna kwota wpłaty. Zależy ona od bukmachera, jak i wybranej metody płatniczej. Niemniej jednak nie chodzi o wielkie sumy.

Bukmacherzy mają na uwadze, że część osób nie chce grać o wysokie stawki. Ważne jest również to, że wymienione płatności nie dotyczą wszystkich firm. Choć trzeba też przyznać, że znalezienie każdej z tych metod nie powinno sprawiać trudności.

Bukmacher MasterCard PayU Skrill Paysafecard
STS Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Totalbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Główni bukmacherzy z Dotpay

ukmacherzy a wpłata przez Dotpay to szansa na szybką płatność, ale czy tylko to jest istotne? Warto pamiętać choćby o promocjach. Nie są one obowiązkowe, ale konkurencja na rynku jest spora i niektóre propozycje możemy określić mianem stałych. Tyczy się to w szczególności bonusów dla nowych graczy. Można tam znaleźć bonusy bez depozytu, czy inne interesujące oferty, które znacząco ułatwiają start w wybranym serwisie.

Takie bonusy bukmacherskie mogą kojarzyć się głównie z pierwszą płatnością, ale wszystko zależy od polityki firmy. Nie można wykluczyć, że bonus od wpłaty będzie wiązać się nawet z trzecim i kolejnymi depozytami. Wypada również dodać, że zdarza się, iż klienci otrzymują bonus jedynie za założenie konta.

Topowi bukmacherzy, którzy zezwalają na płatności Dotpay:

Najlepszy bukmacher Dotpay

Zastanawiasz się nad tym, który bukmacher z Dotpay jest najlepszy? Dla jednego będzie to STS kod promocyjny. Inni z kolei będą się skupiać na czymś innym Można przypuszczać, że jest to temat, nad którym głowi się wiele osób. Konkurencja jest spora, ponieważ bukmacherzy Dotpay to najlepsze firmy na polskim rynku. Nie ma też co ukrywać, że spore znaczenie mają tutaj oczekiwania – jedna osoba koncentruje się na kursach, a inna spogląda w stronę promocji. Jeżeli potrzebujesz jakiejś wskazówki, na pewno warto zainteresować się ofertą, którą ma Totolotek.

„Bukmacher Totolotek umożliwia szybką płatność metodą Dotpay bez pobierania prowizji”

W Totolotku minimalna bukmacher wpłata Dotpay wynosi 4 PLN. U tego bukmachera transakcję zrealizujesz na stronie online oraz w aplikacji mobilnej iOS/Android.

glowna strona totolotek

Co musisz wiedzieć o Dotpay?

Uważasz, że Dotpay – zakłady bukmacherskie na piłkę nożną to najlepszy wybór i zabierasz się do zrealizowania płatności? Dotpay bukmacher nie powinien sprawiać najmniejszych trudności, ale zawsze dobrze pokusić się o jakiś przykład. Weźmy sobie pod uwagę choćby to, jak sytuacja wygląda w Totolotku.

Miejsce na zalogowanie się znajdziemy w lewym górnym rogu. W tym samym miejscu jest też rejestracja. Kiedy przejdzie się już na swoje konto, należy przejść do wpłaty. Przycisk WPŁATA także znajduje się w lewym górnym rogu. Oczywiście jedno okienko to nie wszystko – następuje przekierowanie na stronę poświęconą płatnościom. Następny krok to wybranie interesującej metody – rzecz jasna wybieramy Dotpay.

Następna sprawa to wpisanie kwoty – tutaj warto zwrócić uwagę, że minimalna wpłata wynosi 4 zł. Potwierdzenie wpisanej kwoty oznacza wybór metody płatności. Klienci mają multum rozwiązań, wśród których można wyróżnić płatność BLIKIEM, szybkie transfery, karty płatnicze i przelewy online.

Dalsze informacje zależą od dokonanego wyboru – postawmy na szybki transfer. Podstawą jest znalezienie banku, w którym masz konto. Jeżeli dany bank jest na liście, dokonujemy wyboru.

„Dotpay to system płatności, jaki jest stosowany w zakładach bukmacherskich i sklepach online”

Dokonanie wyboru jest równoznaczne z natychmiastowym przekierowaniem na stronę banku. Następny warunek to zalogowanie się. Po przejściu na swoje konto bankowości elektronicznej nie musisz nic wpisywać – wystarczy zlecić przelew i dokonać potwierdzenia. Bukmacherzy Dotpay mogą się od siebie różnić, ale wszędzie wszystko przebiega bardzo podobnie.

glowna strona dotpay

Obstawiaj online z Dotpay

Przez większość artykułu koncentrowaliśmy się na realizowaniu wpłaty. Zagraniczni bukmacherzy Dotpay są ważni, ale nie możemy zapomnieć o tym, że wpłata to dopiero początek. Gracze chcą, aby każdy bukmacher Dotpay gwarantował wiele zakładów i ciekawe kursy. To sprawy, na których powinno zależeć każdej osobie.

Naturalnie nie bez znaczenia są też bonusy dla stałych klientów. Ważne jest także to, że w przypadku promocji firmy mają nieograniczone możliwości. Wszystko sprowadza się do ich inwencji. Wystarczy zwrócić uwagę na propozycje polskich bukmacherów – różnego rodzaju rankingi użytkowników stały się standardem.

Co więcej, zdarza się nawet, że chodzi o rankingi, w przypadku których do wygrania jest gotówka.

„Wykonywanie przelewów przez Dotpay na konto bukmacherskie może odbywać się przez 24 godziny na dobę”

W Totolotku, ale też u innych bukmacherów otrzymasz bonus za pierwszą wpłatę przez Dotpay. Warto zaznaczyć, że niektóre oferty na rynku jak na przykład Fortuna kod promocyjny mogą umożliwiać zabawę bez depozytu. Sprawdź, gdzie czekają na Ciebietakie oferty!

Oceń tę recenzję
7 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy polscy bukmacherzy umożliwiają wpłatę przez system Dotpay?
Wpłata przez system Dotpay jest coraz powszechniejsza i spora część polskich dostawców zakładów sportowych ma ją juz w swojej ofercie.
Czy środki wpłacone z wykrozystaniem operatora Dotpay są bezpieczne?
Jeżeli wybrany bukmacher spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa i ma licencje Ministerstwa Finansów, to nie masz powodu do zmartwień.
Czy płatność za pomocą Dotpay wiążą się z pobieraniem prowizji?
Dotpay pobiera prowizje za transakcje, ale często zdarza się, że wskutek umowy z operatorem, jego użytkownicy są jej pozbawieni.
Ile wynosi minimalna kwota wpłaty?
Minimalna kwota wpłaty z wykrozystaniem Dotpay wynosi 1 zł, ale kwota ta może zależeć także od wybranego bukmachera.
Co mogę zyskać dzięki wykorzystaniu systemu Dotpay?
Jeżeli wpłacasz pieniądze na konto po raz pierwszy, możesz spodziewać się bonusu od wpłaty. Wszelkie szczegóły zależą od polityki bukmachera.