Legalni bukmacherzy z BLIK

Bukmacher z BLIK-iem to znak czasów, bo wszyscy z nas korzystają z telefonu i mobilnych aplikacji. BLIK to błyskawiczny przelew z rachunku bankowego na konto gracza. Procedura ta odbywa się bez konieczności logowania na konto bankowe i wpisywania numeru rachunku czy danych odbiorcy.

Bukmacher BLIK – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#3
 • Bardzo dobre oferty na cashback,

 • Rozbudowana oferta zakładów – w tym sporty wirtualne oraz gry karciane,

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#4
 • Duży wybór esports w ofercie

 • Dostępna opcja cash-out

Cashback 200PLN + Freebet 50 PLN na piłkę nożną

#5
 • 28 dyscyplin sportowych

 • Niska min stawka zakładu (2 zł)

GET 2023 PLN TO START

#6
 • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

 • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

#7
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Krystyn Kalinowski

Ranking bukmacherów z BLIKiem

Legalni bukmacherzy BLIK traktują jako jedną z głównych opcji płatniczych. Przeglądając strony największych bukmacherów w Polsce, praktycznie u każdego z można trafić na logo BLIK. To oznacza, że wybrany serwis współpracuje z tym operatorem płatności online. Zakłady bukmacherskie BLIK pozwalają doładować konto o każdej porze – przez 24 godziny na dobę.

Wpłaty przez BLIK idealnie komponują się z zakładami bukmacherskimi obstawianymiprzez telefon. W aplikacji BLIK bukmacher zezwala na zasilanie konta tą właśnie metodą. W Polsce BLIK jest niezwykle popularny, o czym świadczą statystyki. W 2020 roku BLIK-iem płatności wykonywało ponad 16 milionów osób! To bezpieczna i wygodna opcja realizacjidepozytów na rachunek bukmacherski.

Czego Ci potrzeba? Wystarczy mieć zainstalowaną na swoim smartfonie aplikację bankowości elektronicznej, która pozwala pobierać kody BLIK. Wpłata do bukmachera przez BLIK jest księgowana błyskawicznie.

Czy BLIK jest bezpieczny i wiarygodny?

Użytkownicy zakładów bukmacherskich zastanawiają się nad tym czy BLIK jest w pełni bezpieczną metodą transakcji? Wpłata BLIK-iem u bukmachera raczej nie powinna u nikogo wywoływać niepewności. To system mobilnych płatności, który znany jest już od kilku lat. Codziennie w Polsce korzystają z niego miliony osób. BLIK jest własnością spółki Polski Standard Płatności, która została powołana przez największe banki w naszym kraju.

BLIK został wymyślony właśnie przez takie instytucje finansowe, jak ING Bank Śląski, Alior Bank, PKO Bank Polski czy mBank. Z czasem do tej aplikacji dołączały kolejne podmioty. Mastercard decydując się na współpracę z BLIK, udostępnił tę funkcję poza granicami Polski. W ten sposób BLIK stał się dostępny również w innych krajach świata.

Bukmacher akceptuje BLIK, jeśli posiadasz aplikację bankową, która może wygenerować sześciocyfrowy kod. W ten właśnie sposób dokonuje się autoryzacji przelewu – za pośrednictwem kodu, który wpisujesz na stronę bukmachera lub operatora płatności np. PayU, Przelewy24.

Zakłady bukmacherskie BLIK zostaną doładowane przelewem, jeśli po wpisaniu kodu potwierdzisz go zalogowaniem się do aplikacji. Trzeba pamiętać, że wygenerowany kod działa tylko przez 120 sekund. Jeśli w tym czasie nie zrealizujesz go u bukmachera, to trzeba procedurę wpłaty rozpoczynać od nowa.

Transakcje BLIK-iem do bukmacherów w Polsce są darmowe. Zdarzają się pojedyncze przypadki prowizji, ale to zależy od indywidualnej polityki banku. Generalnie BLIK bukmacherzy nie pobierają żadnej prowizji do wpłat realizowanych tą metodą. Atutem tej formy płatności w zakładach online jest również czas i dostępność.

Kod BLIK na przelew wygenerujesz na smartfonie, a do tego wystarczy połączenie z internetem. Nie trzeba specjalnej karty kodów lub komputera, aby zasilić konto u bukmachera BLIK-iem.

Pozytywną wiadomością jest także to, że BLIK bukmacher obsługuje przez całą dobę. W każdej chwili możesz wpłacić środki finansowe na zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, wykorzystując aplikację i kod BLIK.

Czy są jakieś ograniczenia związane z BLIK-iem? Aplikacja BLIK nie jest bankiem, a więc nie można mieć w niej konta. Dlatego BLIK nie służy do wypłat środków od bukmachera, a jedynie do wpłat. Niektórzy nowi bukmacherzy BLIK decydują się też na dolny limit depozytu za. Z reguły jest to 1 PLN, ale czasami zdarzają się takie kwoty jak 10 PLN lub 30 PLN. Wtedy to oznacza, że minimalny depozyt, jaki można zrobić przez BLIK wynosi właśnie tyle.

Czy BLIK jest bezpieczny i wiarygodny?
🏙️ Działa od 2015
💻 Pokrycie Polska
💳 Typ System płatności
🗺️ Region działania Polska
📱 Ma aplikację mobilną Tak
💯 Prowizja 0%
⚡ Prędkość transakcji Natychmiastowy

Alternatywne metody wpłaty

Bukmacherzy a wpłata przez BLIK to nie jedyna okazja, żeby doładować konto. Faktycznie to bardzo wygodna i szybka metoda wpłaty, ale na BLIK-u świat się nie kończy. Jeśli nie korzystasz z mobilnej bankowości i nie możesz generować kodów BLIK, to pieniądze do bukmachera przelejesz w inny sposób. Jaki? Firmy bukmacherskie w Polsce oferują też pozostałe popularne metody wykonywania błyskawicznych przelewów online.

Obstawianie online u bukmacherów możliwe jest po wykonaniu wpłaty przez Mastercard, przelewy dotpay oraz portfele Skrill, Neteller lub PayPal. BLIK jest często wykorzystywany w płatnościach, ale pozostałe opcje płatnicze również mają swoich użytkowników.

Bukmacher MasterCard dotpay Skrill PayPal
STS Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Etoto Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Główni bukmacherzy BLIK

Najlepsi bukmacherzy BLIK zezwalający na tę formę wpłaty, oferują dla nowych graczy bonusy za pierwszą lub drugą wpłatę. Jako nowy gracz, wykonując depozyt przez BLIK można otrzymać premięod kilku bukmacherów online. Bonusy dla stałych klientów za wpłatę z wykorzystaniem BLIK dostępne są w Fortunie, Totalbet, STS, Etoto, Betfan i Superbet. To akceptowalna metoda wpłaty na bonusy bukmacherskie u wszystkich operatorów w Polsce.

Najwięksi operatorzy bukmacherscy umożliwiają wpłatę przez BLIK na stronie online i mobilnych aplikacjach iOS/Android. Minimalne kwoty depozytów wahają się od 1 zł do 10 złotych. Jak wykonuje się taki przelew? Logujesz się na konto bukmachera, a później z dostępnej listy wpłat wybierasz BLIK. Dalej określasz kwotę wpłaty i pobierasz kod BLIK z aplikacji bankowej. Kolejnym krokiem jest realizacja kodu i potwierdzenie go w aplikacji – w ten sposób pieniądze trafiają do bukmachera z twojego konta bankowego. Niektórzy operatorzy proponują także bonusy bez depozytu. Wtedy zabawę można rozpocząć jeszcze przed pierwszą wpłatą.

Topowe serwisy oferujące BLIK: zakłady bukmacherskie:

 1. Superbet
 2. STS
 3. Fortuna
 4. Betfan

Najlepszy bukmacher BLIK

Według bonusowo.com najlepszy bukmacher z BLIK-iem to Superbet. Firma bukmacherska za pierwszy depozyt z kodem BLIK oferuje bonus na start o wartości 100% do 50 PLN. Oferta powitalna to nie jedyna przesłanka, która przemawia za wyborem Superbet w realizowaniu wpłat przez BLIK.

„Wpłata na zakłady bukmacherskie Superbet przez BLIK jest bez prowizji, a czas oczekiwania to tylko kilkadziesiąt sekund”.

Korzystając z bukmachera Superbet, możesz wpłacać BLIK-iem już od kwoty 1 PLN. Operatow nie ustalił górnego limitu wpłaty przez BLIK, co powoduje, że możesz zrealizować przelew swoim oryginalnym kodem nawet owartości 100 tysięcy złotych! Depozyt BLIK-iem w Superbet działa przez całą dobę i jest realizowny natychmiastowo. Na pieniądze czeka się jedyniekilkanaście lub kilkadziesiąt sekund.

Jak wpłacić w Superbet przez BLIK? Na swoim koncie wybierz „wpłata online” i ustal wartość depozytu. W kolejnym oknie z proponowanych metod płatności skorzystaj z BLIK i pobierz kod z aplikacji banku. Później wystarczy go wprowadzić na stronie superbet.pl, a saldo depozytowe zostanie doładowane. Drugim bukmacherem, na którego warto zwrócić to ten, który proponuje LVBet kod promocyjny. Dla wielu osób taki dodatek może okazać się niezwykle atrakcyjny.

superbet glavna strona

Co musisz wiedzieć o BLIK?

Obecnieą BLIK jest oferowany przez mobilne aplikacje następujących banków w Polsce: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, ING, Nest Bank, Noble Bank, mBank, Orange Finanse, Pekao SA, PKO Bank Polski, Santander, T-Mobile, Bank Polskiej Spółdzielczości, Spółdzielcza Grupa Bankowa.

Wpłaty przez BLIK są o tyle bezpieczne, że nie trzeba w trakcie ich realizacji podawać numerów karty kredytowej, ani logować się do bankowości elektronicznej. To system płatności, który w Polsce jest już powszechnie stosowany – zwłaszcza wśród młodszych użytkowników internetu. BLIK jest dostępny w zakładach bukmacherskich, ale również sklepach online i pozostałych usługach internetowych.

“Jak podaje Narodowy Bank Polski od 2019 roku ilość transakcji realizowanych przez BLIK jest znacznie większa niż tych przy użyciu karty płatniczej. W 2019 roku łącznie zrealizowano 40 milionów opłat przy użyciu systemu BLIK”.

W 2021 roku BLIK został wyróżniony nagrodą w konkursie Invest Cuffs.

blik glavna strona

Obstawiaj online z BLIK-iem

Typowanie zakładów z BLIK-iem jest bardzo ułatwione, ponieważ w Polsce wszyscy bukmacherzy akceptują ten sposób płatności. Dlaczego BLIK robi taką furorę? Bo jest po prostu intuicyjny i bardzo szybki. Wykonując przelewy online, nikt nie lubi krok po kroku uzupełniać danych do transakcji, czyli numeru konta, imienia, nazwiska, adresu. BLIK tego rodzaju formalności zastępuje jednorazowym kodem, a całą transakcję trzeba potwierdzić w aplikacji. W ten sposób płatność jest odpowiednio zabezpieczona i odporna na wyłudzenia danych osobowych czy haseł logowania.

„Na polskim rynku zakładów sportowych płatność przez BLIK zrealizujesz u każdego bukmachera online”

Nowi gracz mogą wykorzystać bonusy bukmacherskie oferowane przy pierwszych płatnościach przez BLIK. Na bonusowo.com znajdziesz wszystkie promocje tego rodzaju!

Oceń tę recenzję
6 oceny, średnia 4.3 z 5

FAQ

Czy BLIK jest akceptowany przez polskich bukmacherów?
Tak, polscy bukmacherzy pozwalają robić wpłaty przez BLIK.
U jakiego bukmachera działa BLIK?
Bukmacher z BLIK w Polsce to między innymi: Superbet.
Czy są prowizje od wpłat przez BLIK?
Polscy bukmacherzy nie pobierają opłat przy transakcjach BLIK.
Jaka jest minimalna wpłata przez BLIK?
Minimalny depozyt to 1 PLN.
Gdzie można otrzymać bonusy za pierwszą wpłatę przez BLIK?
Bukmacherzy akceptujący BLIK w promocjach dla nowych graczy to: Superbet, forBET, STS, Fortuna.