Bonusy powitalne to inaczej bonusy dla nowych klientów bukmachera. To niejako prezent od bukmachera za rejestracje konta, a jednocześnie skuteczny wabik nowych graczy. Korelacja jest prosta: gracz zyskuje pieniądze (bonus), a bukmacher nowego klienta.

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują bonusy powitalne rzędu minimalnej pensji, jaka obowiązuje w naszym kraju. Ba, zyskać można więcej, bo kwoty wahają się od 1500 PLN do 3000 PLN! Normą stało się, że bukmacherzy oferują dwa rodzaje bonusów powitalnych: freebet (darmowy zakład) i bonus od depozytu. Ten pierwszy oscyluje w granicach kilkudziesięciu złotych, z kolei drugi winduje kwoty do kilkunastu set, a nawet kilkudziesięciu set złotych!

Na pytanie: który bukmacher oferuje bonusy powitalne – odpowiedź jest prosta: każdy! Klienci zakładów bukmacherskich nastawieni są na obstawianie meczów, ale przede wszystkim na zyski, dlatego kierują się do tego bukmachera, który oferuje najlepszy bonus na start. To normalne, że optymalizując zyski gramy tam, gdzie się to najbardziej opłaca. A na początku wybieramy bukmachera z najlepszym bonusem powitalnym, tak by mieć pewność, że status nowego gracza w 100% wykorzystamy na naszą korzyść.

Bonusy powitalne - bukmacherzy 2021

Bonusy powitalneKwoty bonusówKod promocyjny
Rejestracja
fortuna logo

20 PLN bez depozytu
210 PLN zakład bez ryzyka
100% od depozytu 2000 PLN

XWIN
Odbierz

29 PLN bez depozytu
Zakład bez ryzyka 30 PLN
100% od depozytu 1200 PLN

BONUSVIP
Odbierz
betclic logo

Zakład bez ryzyka 500 PLN

VIPPL
Odbierz
lvbet bonus powitalny

20 PLN bez depozytu
100% od depozytu 1500 PLN

PROMO2021
Odbierz
totolotek logo

20 PLN bez depozytu
100% od depozytu 1000 PLN

BONUSOWO
Odbierz
pzbuk logo

Freebet 50 PLN

PROMOVIP
Odbierz
forbet logo

100% bonus od wpłaty 1250 PLN

KASAVIP
Odbierz
etoto logo

40 PLN Freebet
100% bonus do 1000 PLN

Niewymagany
Odbierz
totalbet logo

25 PLN Freebet
100% bonus do 500 PLN

Niewymagany
Sprawdź
BetFan logo

100% od wpłaty do 3000 PLN

Niewymagany
Sprawdź
superbet logo

100% od wpłaty do 600 PLN

Niewymagany
Sprawdź
ewinner logo150 PLN zakład bez ryzyka
100% od depozytu 500 PLN

Niewymagany
Sprawdź
milenium logo

100% od wpłaty do 760 PLN

Niewymagany
Sprawdź

Co to jest bonus powitalny?

Przechodząc stricte do teorii bukmacherskiej – bonus powitalny, to promocja skierowana dla nowych graczy internetowych zakładów bukmacherskich. Inaczej rzecz ujmując – bonus powitalny to finansowa gratyfikacja, która uwarunkowana jest rejestracją konta u bukmachera i zazwyczaj dokonaniem pierwszej wpłaty na konto. Kwoty bonusów powitalnych różnią się pomiędzy sobą w zależności od oferty bukmachera.

Nowy trend, jaki wytworzył się w ostatnich latach, to kody promocyjne obowiązujące przy bonusach powitalnych. Kod promocyjny to okazja na zdobycie jeszcze większego bonusu powitalnego. Posiadając kod promocyjny – użyj go podczas rejestracji konta u bukmachera, a otrzymasz dodatkowe pieniądze na grę.

Podsumowując, aby odebrać bonus powitalny nowy gracz musi:

 • zarejestrować konto u bukmachera
 • użyć kod promocyjny (jeśli jest dostępny)
 • w zależności od rodzaju promocji – dokonać wpłaty lub cieszyć się bonusem bez depozytu

Kto może odebrać bonus powitalny?

Bukmacherzy w regulaminach bonusów powitalnych zastrzegają, że bonus przysługuje jednorazowo na gracza. To oznacza, że jeśli kiedyś skorzystałeś z bonusu powitalnego u danego bukmachera, to teraz nie możesz zrobić tego ponownie, nawet jeśli oferowana jest inna promocja.

Co więcej, w regulaminie bonusu znaleźć można zapis, że bonus przysługuje na jeden adres IP, gospodarstwo domowe i członka rodziny. Np. jeśli dwie osoby o tym samym adresie zamieszkania zarejestrują się u bukmachera, to jedna z nich może otrzymać odmowę przyznania bonusu…w myśl zapisu:

Bukmacher zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli stwierdzi, że doszło do nadużycia.

Reasumując – bonus powitalny można odebrać raz u każdego z bukmacherów.

Rodzaje bonusów powitalnych

Bonus powitalny to promocja dla nowych graczy. Należy jednak pamiętać, że bonus powitalny występuje jako kod promocyjny, freebet, cashback i bonus od depozytu. To konkretne bonusy, który zyskuje się w formie bonusu powitalnego. Słowem, pod pojęciem bonusu powitalnego kryją się bardziej szczegółowe promocje.

 • Kod promocyjny – to specjalne hasło/voucher użyte podczas rejestracji konta, które pozwala na otrzymanie dodatkowego bonusu (np. freebetu) lub powiększenie bonusu. Kod promocyjny oznacza dostęp do ekskluzywnej oferty, która nie jest dostępna w ogólnej promocji. Kod promocyjny zyskać można na branżowych portalach m.in. takich jak bonusowo.com.
 • Bonus freebet – czyli darmowy zakład, a jeszcze inaczej bonus bez depozytu. To bonifikata finansowa za rejestracje konta, która nie wymaga wpłaty własnych środków. Po prostu po rejestracji konta bukmachera wpłaca na konto gracza obiecany bonus np. 20 PLN w LVBET.
 • Bonus cashback – zakład bez ryzyka, czyli ubezpieczenie pierwszego kuponu. Po rejestracji konta i realizacji pierwszej wpłaty bukmacher pozwala obstawić graczowi zakład bez ryzyka, ponieważ jeśli przegra pieniądze zostaną zwrócone na jego konto.
 • Bonus od depozytu – to pieniądze, które uwarunkowane są kwotą pierwszej wpłaty. Bonus ten wyrażony jest jako procent depozytu i może sięgać 50, 100, a nawet 200% od wpłaty. Bukmacher przyznaje w bonusie tyle, ile wpłaci gracz (zastrzegając maksymalną kwotę bonusu). W tych bonusach można zyskać najwięcej pieniędzy.

Jak odebrać bonus powitalny?

Każdy z bukmacherów oferuje inną promocję na start i nie można przyłożyć kalki, by stosować jedną metodę odbioru bonusu powitalnego. Co jednak istotne, to rodzaj promocji, która rządzi się swoimi prawami. Na co zwrócić uwagę?

Bonus powitalny jak sama nazwa wskazuje jest dla nowych klientów, dlatego przed jego odbiorem należy zarejestrować konto u bukmachera. W tym miejscu uczulamy, że jeden gracz może odebrać tylko raz bonus na start, dlatego należy mieć na uwadze, czy aby na pewno w przeszłości nie zakładaliśmy konta u tego bukmachera?

Kolejnym ważnym aspektem jest proces rejestracji konta – to etap, gdzie należy wypełnić formularz rejestracyjny bukmachera w oparciu o autentyczne dane osobowe, które zostaną pozytywnie zweryfikowane. To czas również na podanie kodu promocyjnego, by zyskać jeszcze więcej!

Następnie w zależności od bukmachera gracz otrzyma bonus powitalny w formie freebetu lub będzie musiał zrealizować pierwszą wpłatę, by odebrać bonus od depozytu.

Bonus powitalny w trzech krokach:

 1. Wybierz bukmachera i załóż u niego konto
 2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny
 3. Odbierz darmowy zakład, a jeśli chcesz więcej dokonaj wpłaty na konto i zyskaj bonus od depozytu

Bonus powitalny STS – przykład odbioru

STS jako bonus powitalny w standardzie oferuje darmowy zakład 29PLN, zakład bez ryzyka 30 PLN + 100% bonus od wpłaty do 1200 PLN. Łącznie największy bukmacher w Polsce daje 1259 PLN. Wszystko to jest możliwe po rejestracji konta z naszym kodem promocyjnym.

Zobacz gdzie wpisać kod promocyjny w STS

Zobacz gdzie wpisać kod promocyjny w STS

Aby odebrać bonus powitalny STS należy rozpocząć proces rejestracji konta na stronie sts.pl, a więc uzupełnić formularz rejestracyjny i wpisać kod promocyjny: BONUSVIP. Po rejestracji i zalogowaniu się na konto nowy gracz otrzyma darmowy zakład o wartości 29 PLN. Co którzy dodatkowo zrealizują pierwszy depozyt otrzymają bonus 100% od wpłaty do 1200 PLN.

Gwoli ścisłości dla bonusu freebet i bonusu od depozytu obowiązują warunki obrotu:

 • darmowy zakład należy obrócić 3 razy w zakładach z kursem min. 1.91
 • bonus od depozytu należy obrócić 3 razy w wygranych zakładach z kursem min. 1.91

Więcej o bonusie powitalnym STS piszemy w osobnym artykule.

TOP 3 bonusów powitalnych wg graczy bonusowo.com

Na naszych stronach prezentowane są wszystkie bonusy powitalne od legalnych bukmacherów w Polsce. Poniżej prezentujemy listę TOP 3 bonusów, z których najczęściej korzystają nasi użytkownicy.

Fortuna bonus powitalny

To najwyżej oceniony bonus na portalu bonusowo.com! Fortuna nowym graczom oferuje aż trzy bonusy na powitanie: 20 PLN bez depozytu, 210 PLN w zakładzie bez ryzyka i 2000 PLN od depozytu. Łącznie w Fortunie na start zyskać można 2230 PLN!

bonusy z kodem fortuna

Fortuna w bonusie powitalnym znalazła miejsce na trzy rodzaje bonusów: bez depozytu, cashback i bonus od depozytu. Kto wie, być może dlatego klienci tak chętnie korzystają z jej oferty? Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kod promocyjny bonusu powitalnego w Fortuna: XWIN.

STS bonus powitalny

W STS bonus powitalny to 29 PLN jako darmowy zakład, cashback 30 PLN i 1200 PLN od depozytu. Pieniądze przyznawane są zaraz po rejestracji konta (freebet) i depozycie (bonus 100%).

Kod promocyjny bonusu powitalnego w STS: BONUSVIP.

LVBET bonus powitalny

LVBET podobnie jak STS oferuje bonus bez depozytu (w tym przypadku 20 PLN) i bonus od depozytu do 1500 PLN. Co innego w promocji LVBET, to tzw. bonusy z mnożnikiem, które de facto wiele nie zmieniają. Po prostu bukmacher nieco komplikuje nazewnictwo, ale istota jest taka sama. Po rejestracji konta czeka freebet o wartości 20 PLN, a po wpłacie bonus od depozytu.

LVbet bonus 20 + 1500 PLN

LVbet bonus 20 + 1500 PLN

Kod promocyjny bonusu powitalnego LVBET: PROMO2020.

Dlaczego warto odebrać bonus powitalny?

Odpowiedź jest prosta: dla zysku! Bonus na start pozwala na zdobycie kapitału finansowego na grę w zakładach bukmacherskich. Gracze dysponujący mniejszym budżetem zadowolą się już darmowym zakładem, z kolei bardziej zaawansowani typerzy realizujący pierwszą wpłatę mogę odebrać naprawdę spore bonusy od depozytu. Oczywiście każdy z bonusów ograniczony jest regulaminem, który zabezpiecza interes bukmachera. Dlatego przestrzegamy przed rozważną grą i stosowaniem się do postanowień bukmachera, tak by z powodzeniem skorzystać z powitalnej promocji.

FAQ

🏆Gdzie otrzymasz bonus na start?

Bonusy powitalne oferują wszyscy bukmacherzy na rynku: Fortuna, STS, Betclic, forBET, LVBET, Totolotek, Etoto, Milenium, PZBUK, Totalbet, eWinner, Betfan.

⚖️Czy bonusy powitalne są legalne?

Prezentowani przez nas bukmacherzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów - dlatego są w 100% legalnymi firmami. Bonusy od bonusowo.com dają gwarancję bezpieczeństwa.

💯Czy są kody promocyjne na bonusy dla nowych klientów?

Jasne - oferowane bonusy przez bukmacherów dodatkowo można wzbogacić wykorzystując jeden z naszych kodów promocyjnych. Bonusowy voucher otrzymasz m.in. w Betclic, STS, LVBET i Fortunie.

bardzo słabosłabośredniodobrzerewelacja (4 głosy, średnia: 4,25 z 5)
Loading...

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany