Bonusy bez depozytu nie angażują własnych środków finansowych. Dlatego są tak bardzo popularne wśród graczy zakładów bukmacherskich. Czyniąc długą historię krótką – to darmowe pieniądze, które przyznaje bukmacher.

Depozyt to wpłata, więc bonus bez depozytu rozumieć można sam przez siebie. Już samo znaczenie słów określa rodzaj promocji i o co w niej chodzi. Mianowicie, bonus bez depozytu to środki finansowe, które nie wymagają wkładu z własnego portfela.

Bukmacherzy, choć nie są organizacjami non profit, decydują się oferować tak atrakcyjną promocję zazwyczaj dla nowych klientów. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, by zdobyć bonus, to rejestracja konta z wykorzystaniem kodu promocyjnego.

Bonusy bez depozytu [luty 2019]

BukmacherKwota bonusuKod promocyjny✂️Wykorzystanie bonusuOkres trwania bonusu🕛Jak odebrać bonus?Rejestracja
lvbet logo20 PLN bez depozytuPROMO2019Kupon po kursie min. 2.00Bonus ważny do 30.03.20191. Załóż konto na lvbet.pl
2. Wprowadź kod promocyjny PROMO2019
3. Bonus zostanie przyznany
Odbierz
totolotek logo20 PLN bez depozytuBONUSOWOKupon kombi:
minimum 3 zdarzenia
kurs min. 2.50
Bonus ważny do 30.03.20191. Załóż konto na totolotek.pl
2. Użyj kodu BONUSOWO
3. Bonus zostanie przyznany
Odbierz
sts logo27 PLN bez depozytuBONUSVIPDowolny kupon - bez oferty Hit Dnia i MaxkombiBonus ważny do 30.03.20191. Załóż konto na sts.pl
2. Użyj kodu BONUSVIP
3. Bonus zostanie przyznany
Odbierz
totalbet logo25 PLN bez depozytuNiewymaganyKupon po kursie min. 2.00Bonus ważny do 28.02.20191. Załóż konto na totalbet.pl
2. Zweryfikuj konto
3. Bonus zostanie przyznany

To wyjątkowo prosty i przejrzysty bonus, więc nie dziwi, że tylko garstka bukmacherów posiada go w swojej ofercie. Kwoty tego typu bonusu wahają się pomiędzy kilkudziesięcioma złotymi (10 – 30 PLN). To normalne – bukmacherzy niechętnie dają coś za darmo. A jeśli już to robią, to czynią to w symboliczny sposób.

Poniżej prezentujemy szczegóły poszczególnych bonusów bez depozytu.

LVbet bonus bez depozytu 20 PLN

LVbet za rejestracje konta oferuje bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. To oznacza, że przygodę z tym bukmacherem rozpoczniesz od darmowych środków na grę.

Bonus bez depozytu od LVbet

Bonus bez depozytu od LVbet

Bonus dostępny jest z kodem promocyjnym PROMO2019. Co wyjątkowego w ofercie LVbet, to postać bonusu. 20 PLN zostanie przyznane w formie bonusu 1 PLN i mnożnika kursu x20, co w efekcie daje 20 PLN.

Bonus trzeba wykorzystać w okresie 30 dni. Jak to zrobić? Przygotuj kupon złożony z minimum 3 zdarzeń z kursem łącznym 2.50 – zagraj za bonus wykorzystując mnożnik kursu x20.

Dodatkowo stali klienci LVbet mogą odebrać bonusy 50 PLN, jeśli posiadają aktywne karnety na mecze drużyn: Wisła Kraków, Wisła Płock, Widzew Łódź, Arka Gdynia, Stal Mielec, Zagłębie Sosnowiec, Piast Gliwice.

Totolotek – freebet 20 PLN

Bonus w Totolotku funkcjonuje pod nazwą freebetu, ale w istocie można zakwalifikować go jako bonus bez depozytu, ponieważ zostaje przyznany za darmo po rejestracji konta. Kwota bonifikaty wynosi 20 PLN.

Totolotek bonus 1020 PLN

Totolotek bonus 1020 PLN | Kod promocyjny

Freebet w Totolotku dostępny jest przy użyciu kodu promocyjnego BONUSOWO podczas rejestracji konta. Darmowe środki pojawią się automatycznie po zalogowaniu na totolotek.pl.

Wykorzystując bonus należy pamiętać, że kupon zagrany za darmowy zakład musi posiadać kurs minimalny 2.00.

TOTALbet – freebet 25 PLN

Darmowy zakład w TOTALbet zostaje przyznany automatycznie nowym graczom, którzy założą i zweryfikują konto na stronie totalbet.pl. Bukmacher oferuje 25 PLN.

TOTALbet freebet

Bonus Freebet

Oferta bonusu bez depozytu dostępna jest dla każdego nowego klienta i nie jest wymagany kod promocyjny.

Bonus należy wykorzystać tj. zagrać za jego kwotę kupon z kursem minimalnym 2.00.

Zakłady bez ryzyka

Bonusy cashback, czyli zakłady bez ryzyka, to alternatywa dla bonusów bez depozytu. Co prawda wymagają one wpłaty, ale pozbawione są ryzyka porażki. W razie przegrania kuponu – bukmacher zwraca stawkę na konto. Obok bonusów bez depozytu, to jeden z najlepszych i najprostszych bonusów od bukmachera!

Zakład bez ryzyka określany jest również jako bonus cashback, czyli z angielskiego cash – pieniądzeback – zwrot. Korzystając z tego typu promocji u bukmachera gracz ma możliwość postawienia zakładu bez ryzyka, bo jeśli przegra otrzyma zwrot stawki, która określona jest w regulaminie oferty. Może to być 20%, 50% bądź 100%postawionych pieniędzy.

W przeciwieństwie do darmowych zakładów lub bonusów bez depozytu, zakład bez ryzyka należy postawić za swoje pieniądze. Jeśli kupon okaże się wygrany gracz nie kwalifikuje się do zwrotu stawki. Zwrot następuje tylko wtedy, gdy biorący udział w promocji zakład przegra.

Zakłady bez ryzyka występują często jako bonusy powitalne dla nowych graczy, którzy otworzą konto u bukmachera. Zdarza się jednak, że tego typu promocja oferowana jest także dla stałych klientów przy okazji różnych wydarzeń sportowych jak mecze piłki nożnej itp.

Zakłady bez ryzyka [styczeń 2019]

BukmacherKwota bonusuKod promocyjny✂️Wykorzystanie bonusuJak odebrać bonus?Rejestracja
fortuna logo115 PLNXWINBrak minimalnego kursu1. Zarejestruj się na efortuna.pl z kodem XWIN
2. Wpłać 115 PLN
3. Zagraj dowolny zakład
Odbierz

Fortuna – bonus bez ryzyka 115 PLN

Fortuna to jedyny bukmacher w Polsce, który oferuje zakład bez ryzyka.

Fortuna bonus 115 zł + 400 PLN

Cashback od Fortuny

By odebrać cashback 115 PLN od Fortuny należy zarejestrować konto z kodem XWIN i dokonać pierwszej wpłaty (w przeciągu 10 dni). Następnie postawić dowolny zakład. Jeśli kupon okaże się przegrany, Fortuna zwróci na konto utracona stawkę do 115 PLN.

Jak odebrać darmowe bonusy?

Co bukmacher i bonus, to inne zwyczaje i regulamin. Jeśli jednak bonus bez depozytu funkcjonuje jako powitalna promocja, to mechanizm z reguły jest taki sam, a więc:

 1. Należy zarejestrować konto u bukmachera
 2. Użyć kod promocyjny (jeśli jest dostępny)
 3. Zalogować się na konto (a bonus bez depozytu powinien znajdować się na koncie)

Jak widać proces odbioru bonusu składa się raptem z trzech kroków. W klasycznym bonusie od depozytu wymagana jest wpłata na konto – w bonusie bez depozytu pieniądze przyznawane są za samą rejestracje.

Regulamin bonusów bez depozytu

Kluczowym warunkiem jest rejestracja konta u bukmachera. Bonus bez depozytu zazwyczaj funkcjonuje jako bonus powitalny oferowany dla nowych klientów. Zdarza się jednak, że bukmacherzy dają bonus bez depozytu także stałym graczom np. z okazji dużego wydarzenia sportowego, na mobilną aplikacje lub okazjonalnie wedle uznania.

Korzystając z tego rodzaju bonusu trzeba mieć na uwadze datę (w jakim okresie obowiązuje) oraz czas jego aktywacji (jak długo będzie dostępny na koncie). Kolejnym ważnym aspektem jest sposób jego wykorzystania, czyli jakie zakłady kwalifikują się do spełnienia wymogów bonusu (minimalny kurs, liczba zdarzeń na kuponie).

Na co zwrócić uwagę w regulaminie?

 • Czy jest dostępny kod promocyjny
 • Do kiedy ważna jest promocja
 • W jakim momencie zostanie przyznany bonus
 • Ile czasu bonus jest ważny na koncie
 • Sposób wykorzystania bonusu: zakład, liczba zdarzeń, minimalny kurs
 • Dodatkowe warunki obrotu

Dlaczego to atrakcyjny bonus?

Abstrahując już od darmowych pieniędzy, dzięki bonusowi bez depozytu można dowolnie przetestować bukmachera. Korzystając z jego środków mamy możliwość zapoznać się z ofertą zakładów, sprawdzić jak postawić kupon, a dodatkowo możemy odnieść wygraną nie ryzykując swoich pieniędzy!

Jeśli jesteś początkującym graczem i zastanawiasz się u którego bukmachera założyć konto, to warto skorzystać z oferty firmy, która oferuje bonus bez depozytu bądź darmowy zakład. Dzięki temu bez ryzyka utraty swoich pieniędzy możesz postawić pierwszy zakład i zapoznać się z obsługą, jak i ofertą bukmachera. Co więcej, tacy bukmacherzy jak LVbet czy Totolotek dodatkowo oferują dla nowych klientów bonus od depozytu, który można zyskać składając pierwszą wpłatę na konto. Zatem po tym jak skorzystasz z darmowego zakładu, można otrzymać kolejny bonus na start!

Zalety bonusu

 • Darmowe pieniądze na grę
 • Premia za rejestracje konta u bukmachera
 • Brak konieczności dokonania depozytu

bardzo słabosłabośredniodobrzerewelacja (26 głosy, średnia: 4,27 z 5)

Loading...

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany