STS rejestracja

Jak założyć konto w STS? Nie dziwne, że zadajesz to pytanie, bo to największy bukmacher online w Polsce. Rejestracja w STS to częsta czynność wśród początkujących graczy, którzy decydują się obstawiać zakłady bukmacherskie. W tym artykule wyjaśnimy: jak zarejestrować konto w STS?

Legalni bukmacherzy, w tym STS, umożliwiają rejestrację konta bez dowodu osobistego. To oznacza, że w momencie zakładania konta u bukmachera STS wcale nie musisz mieć pod ręką dokumentu tożsamości. To przyjazne dla nowego gracza, który szybko może zalogować się na konto bukmacherskie.

W STS rejestracja zajmuje tylko 2-3 minuty!

STS rejestracja online

W zakładach bukmacherskich STS możesz założyć konto poprzez internet oraz punkt stacjonarny. Oczywiście znacznie wygodniejszą opcją jest zrobienie tego online – bez wychodzenia z domu. Jak zarejestrować się w STS? Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, a za chwilę zostaniesz klientem STS.

1. Przejdź na stronę sts.pl

Nowe konto u bukmachera STS zarejestrujesz na stronie sts.pl – możesz wpisać ten adres w swoją wyszukiwarkę lub kliknąć w nasz odnośnik, a wtedy automatycznie przekierujemy cię do strony z rejestracją.

sts rejestracja

2. Wypełnij formularz rejestracji

Na ekranie twojego komputera lub telefonu pojawi się okno z formularzem rejestracyjnym, który trzeba uzupełnić. Co trzeba wpisać?

 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod promocyjny

Przed przejściem dalej zaznacz również oświadczenie o tym, że jesteś pełnoletni.

3. Wpisz dane osobowe i aktywuj kod SMS

Drugie okno z formularzem STS dotyczy wpisania swoich danych osobowych takich jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Państwo urodzenia
 • Numer PESEL

sts rejestracja formularz

Dodatkowo w osobnym polu trzeba wpisać kod SMS, który otrzymasz od STS na swój telefon. Zanim klikniesz “zarejestruj” zaznacz oświadczenie o tym, że wpisałeś prawdziwe dane osobowe.

4. Ustaw limity

W ramach odpowiedzialnej gry STS stosuje zabezpieczenia, które polegają na tym, że możesz ustawić indywidualne limity na grę dotyczące dziennych i miesięcznych stawek. Jeśli nie wiesz, jakie kwoty określić, to możesz wybrać opcję “ustaw minimalne ograniczenia”.

sts limity

Naciśnij przycisk “ustaw”, a zostaniesz poinformowany o tym, że z sukcesem przeszedłeś rejestrację i będziesz zalogowany na swoim koncie STS.

STS rejestracja – bonus i kod promocyjny

Robiąc w STS rejestrację bez dowodu możesz skorzystać z promocji dla nowych graczy. Jako nowy klient w polu kod promocyjny wpisz nasz kod bonusowy: BONUSVIP, a otrzymasz bonus za rejestrację od STS. Co oferuje STS po rejestracji? Sprawdź:

 • Darmowy zakład 29 zł
 • Zakład bez ryzyka 30 zł
 • Bonus 100% do 1200 zł
Zobacz gdzie wpisać kod promocyjny w STS

Zobacz gdzie wpisać kod promocyjny w STS

Więcej o kodzie promocyjnym i bonusach STS znajdziesz na stronie: https://bonusowo.com/sts-kod-promocyjny/.

Rejestracja w STS – skan dowodu, czyli weryfikacja konta

Po tym jak założysz konto w STS bez dowodu jego status będzie jako “konto tymczasowe”. To oznacza, że w trakcie gry np. przed pierwszą wypłatą wygranych należy zweryfikować konto. Na czym to polega? Trzeba przesłać do STS skan lub zdjęcie dowodu osobistego (obustronne). Jak to zrobić? W zakładce “dane osobowe” na stronie sts.pl.

W zakładce “dane osobowe” w serwisie STS weryfikując konto dodatkowo wpisz adres zamieszkania i numer konta bankowego. Jeśli bukmacher poprawnie odczyta informacje z przesłanego skanu/zdjęcia, to twoje konto zostanie zweryfikowane, a ty będziesz stałym graczem STS.

FAQ

Co otrzymam za rejestrację w STS?

Za rejestrację w STS możesz odebrać bonus freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka 30 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

Jaki kod promocyjny wpisać rejestrując konto w STS?

Skorzystaj z oferty dla użytkowników bonusowo.com i podczas rejestracji w STS wpisz nasz kod promocyjny: BONUSVIP.

Kto może zarejestrować konto w STS?

Do rejestracji w STS może przystąpić tylko osoba pełnoletnia, która wcześniej nie posiadała konta u tego bukmachera.

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany