Jakie bonusy wykorzystać podczas kwarantanny?

Koronawirus zdominował nie tylko życie społeczne i prywatne, ale także sportowe wydarzenia. Co w takiej sytuacji ma począć gracz zakładów sportowych? Bukmacherzy namawiają do obstawiania egzotycznych lig, a także skorzystania z dodatkowych ofert, czyli sportów wirtualnych i zakładów na e-sport. Czy są na to bonusy?

Pandemia wirusa COVID 19 sprawiła, że sport na świecie zamarł. W Europie zawieszone są wszystkie ligi piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie, tenisowe etc. Incydentalnie mecze znaleźć można w lidze białoruskiej, ale tam w każdej chwili również może zapaść decyzja o wstrzymaniu gry. Już wiemy, że latem nie odbędą się dwie najważniejsze imprezy sportowe – EURO 2020 i Igrzyska Olimpijskie. Rok wielkich sportowych emocji zamienił się w wakacje od sportu.

Rządy poszczególnych państw wprowadzają kwarantanne i zachęcają ludzi do pozostania w domach. Nie wiemy, ile potrwa czas epidemii, dlatego wszyscy szukają sposobu na wypełnienie luki w sporcie czy życiu społecznym. Jak wygląda sytuacja w zakładach bukmacherskich?

Co i gdzie obstawiać?

Polscy bukmacherzy zgodnie zdecydowali się tymczasowo zamknąć wszystkie punkty stacjonarne. To nie oznacza, że nie możesz korzystać z zakładów sportowych – wszystko przeniosło się do internetu. Gdy posucha w sporcie bukmacherzy eksponują swoje dodatkowe produkty, którymi są sporty wirtualne i e-sport.

W trakcie sezonu ogórkowego uwagę skierować można również na zakłady społeczne, rozgrywkowe i polityczne, które dostępne są m.in. w STS i LV BET.

Dodatkowo bukmacherzy wpadli na pomysł, by można typować: kiedy rozgrywki zostaną wznowione? Uwagę w tym dziwnym czasie przykuwają również rozgrywki w tenisa stołowego.

Reasumując: w trakcie kwarantanny możesz obstawiać tylko u bukmacherów online.

Bonusy na kwarantanne

Bukmacherzy zdają sobie sprawę, że brak największych imprez sportowych może negatywnie odbić się na ich obrotach. Dlatego w trakcie kwarantanny chcą aktywizować swoich klientów i zachęcać nowych graczy do typowania e-sportu lub wirtuali. Jak to robią? Oferując bonusy bukmacherskie.

Oczywiście nawet jeśli wielki sport ma przerwę, to wciąż obowiązują kody promocyjne na bonusy dla nowych graczy. Poza tym, operatorzy online uatrakcyjniają swoje oferty m.in. dodatkowymi promocjami lub możliwością gry bez podatku.

Z czego warto skorzystać podczas kwarantanny? Sprawdź:

Fortuna bez podatku

Na czas kwarantanny, czyli de facto nie wiadomo ile – Fortuna włączyła Happy Hours przez 24 godziny na dobę. Co

happy hours fortunato oznacza? To że teraz o dowolnej porze możesz typować bez podatku i wygrywać 14% więcej!

Jak działa Happy Hours? Aby kupon był bez podatku musi być akumulowany z minimum 3 zdarzeniami, gdzie kurs minimalny pojedynczego typu wyniesie 1.30. Jeśli wygrasz otrzymasz wyższą wygraną!

Bonus Happy Hours nie będzie przyznany w zakładach Superoferta, Hit dnia i Bezpieczny zakład. Co więcej, nie może być zamknięty przez Early Cash Out.

STS bonus na Betgames i e-sport

STS regularnie oferuje bonusy na e-sportowe mecze np. w ramach Ultraligi. Co więcej, bukmacher ten posiada lobby Betgames, gdzie można typować wyniki gier karcianych np. Pokera, Wojny i Blackjacka. Zabawa toczy się 24/h.

Bonus Betgames

Bonus Betgames

Nowy gracz Betgames może odebrać bonus z naszym kodem promocyjnym: cashback 20 PLN. Jak to zrobić? Wejdź do lobby Betgames i postaw pierwszy zakład za 20 PLN. Przegrałeś? STS wypłaci ci zwrot stawki.

LVBET bonus 600 PLN na sporty wirtualne

LV BET poza bonusem na start o wartości 1520 zł dodatkowo wprowadził promocję powitalną w sportach wirtualnych. Nowi gracze na wirtuale mogą odebrać 100% bonus do 600 PLN. Jak to zrobić?

Po rejestracji konta zrób depozyt (minimum 20 PLN) zaznaczając opcję “bonus powitalny 600 PLN wirtualki”. Po zaksięgowaniu wpłaty bukmacher przyzna ci 100% bonus, który będziesz mógł wykorzystać tylko w sportach wirtualnych.

Co obstawiasz w wirtualach LV BET: piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, tenis, żużel i wyścigi konne.

Bonus trzeba obrócić x6 w zakładach na sporty wirtualne po kursie minimalnym 1.50.

Liga Betclic – bonus co tydzień

Betclic reaktywował swoją ligę, w której dostępne są wszystkie dyscypliny sportowe. Co tydzień można odebrać bonus 10 PLN.

Aby skorzystać z promocji trzeba w ciągu etapu postawić minimum 10 zakładów z kursem minimalnym 2.00 za minimalną stawkę 20 zł. To pozwoli wziąć udział w ofercie i otrzymać bonus.

  • Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
  • Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
  • Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
  • Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

Jeśli w każdym tygodniu obstawisz po 10 zakładów, to otrzymasz maksymalny bonus 50 PLN.
Dodatkowo nowi gracze Betclic mogą odkryć kod promocyjny i zagrać bez ryzyka za 500 PLN.

E-sport bez ryzyka w forBET

W forBET możesz postawić zakład bez ryzyka na e-sport do 100 PLN. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki. Aby zakwalifikować się do promocji na twoim kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 typy z e-sportu, gdzie kurs minimalny dla pojedynczego zdarzenia to 1.30.

Minimalna stawka zakładu pozwalająca brać udział w promocji to 20 PLN.

Co więcej, forBET przyłącza się do akcji #ZostańWDomu i oferuje grę bez podatku. Jak wygrywać więcej? Wytypuj w trakcie trwania oferty kupon ako składający się z minimum 2 zdarzeń po kursie min. 1.30. To pozwoli zamienić współczynnik na kuponie z 0.88 na 1.00, co przełoży się na grę bez podatku.

Do oferty zaliczają się zakłady przedmeczowe, live i sporty wirtualne.

FAQ

🏆Co obstawiać na kwarantannie?

Najwięcej zakładów online znaleźć można na e-sport i sporty wirtualne.

⭐Gdzie obstawię sporty wirtualne?

Wirtuale obstawisz w: STS, Fortunie, LV BET, forBET i Betfan.

✅Kto oferuje zakłady na e-sport?

Typy na e-sport możesz zagrać w Fortunie, STS, Betclic, forBET, LV BET, Totalbet i eWinner.

🎁Czy bonusy bukmacherskie działają podczas kwarantanny?

Tak, oferty powitalne i kody promocyjne wciąż są aktywne u legalnych bukmacherów online.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany