Jak odebrać bonus bukmacherski?

Artur Rosiński

jak odebrać bonus bukmacherski

Na bonusowo.com piszemy o bonusach i kodach promocyjnych od legalnych bukmacherów w Polsce. Naszym konikiem jest monitorowanie rynku przez pryzmat promocji i prezentowanie ich w przystępny sposób dla gracza, by ten po wejściu na nasz portal wiedział, jak skutecznie odebrać bonus od bukmachera. Wierzymy, że z punktu widzenia łowcy okazji i promocji – bonusowo.com staje na wysokości zadania dostarczając rzetelne i sprawdzone informacje.

Mnogość bukmacherów i treści na naszej stronie sprawia, że automatycznie pojawia się coraz więcej pojęć, zagadnień i przykładów skorzystania z bonusów. Bywają terminy, które początkującym graczom sprawiają trudność w zrozumienie istoty sprawy. Niekiedy także doświadczeni typerzy miewają kłopoty z poprawnym egzekwowaniem regulaminu promocji.

Wychodząc naprzeciw naszym czytelnikom sporządziliśmy bonusowe FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie bonusów bukmacherskich. Przy zbiorze zagadnień kierowaliśmy się Waszymi sugestiami oraz pytaniami zostawionymi na forach i w komentarzach. Liczymy, że każdy znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytanie – a jeśli tak się nie stanie, napisz do nas!

Bonusową encyklopedię, która wyjaśnia jak odebrać bonus bukmacherski, podzieliliśmy na cztery działy: bonusy powitalne, kody promocyjne, stałe promocje i regulamin bonusów.

Ranking bonusów bukmacherskich [Marzec 2023].

[bookmaker_list]

Bonusy powitalne

W tym dziale znajdziesz pytania i odpowiedzi odnośnie bonusów dla nowych graczy.

Kto może odebrać bonus powitalny?

To promocja, z której u danego bukmachera można skorzystać tylko raz, ponieważ dedykowana jest tylko dla nowych klientów. Bonus powitalny obowiązuje w internetowych zakładach, a żeby go odebrać koniecznym jest rejestracja konta.

Czy od każdego bukmachera mogę odebrać bonus powitalny?

Jeśli tylko bukmacher oferuje bonus powitalny, a ty nie posiadasz u niego konta, to śmiało możesz skorzystać z promocji. Nie ma ograniczenia, że można posiadać konto u tylko jednego bukmachera.

Co jeśli mój brat/członek rodziny odebrał bonus powitalny? Czy ja też mogę?

Bywa, że bukmacherzy ograniczają bonus powitalny do jednego członka rodziny, gospodarstwa domowego i adresu IP. W takiej sytuacji może zdarzyć się, że bukmacher nie przyzna bonusu na start, jeśli będzie to dotyczyć tej samej firmy.

Którzy bukmacherzy oferują bonus za rejestracje?

Bonus powitalny dostępny jest w: Fortuna, LVBET, STS, Totolotek, forBET, PZBUK, Etoto, Milenium, TOTALbet.

Który bukmacher oferuje najwyższy bonus dla nowych graczy?

Najwięcej zyskać można od LVBET, który oferuje bonus o łącznej wartości 1520 PLN.

Co zrobić, by odebrać bonus powitalny?

Każdy z bonusów różni się pomiędzy sobą, ale nieodłącznym elementem w bonusach na start jest rejestracja konta przez nowego klienta. Następnie w zależności od rodzaju promocji bukmacher przyzna freebet lub bonus od pierwszej wpłaty.

Czym różnią się pomiędzy sobą bonusy freebet, cashback i od depozytu?

Bonus freebet – darmowy zakład (bonus bez depozytu): pieniądze za rejestracje konta

Bonus cashback – zakład bez ryzyka: zwrot pieniędzy za przegrany zakład

Bonus od depozytu – pieniądze za pierwszą wpłatę: 100% lub 50% bonus od depozytu

Przykład odbioru bonusu

Tak jak większość osób jest wzrokowcami, tak i najlepiej pewne kwestie tłumaczyć za pomocą przykładu. Dlatego posłużymy się bonusem powitalnym Fortuny – by naocznie przedstawić czynność związaną z odbiorem bonusu bukmacherskiego.

[bookmaker_bonus]

Kody promocyjne

To seria pytań i odpowiedzi odnośnie kodów promocyjnych u bukmacherów.

Co daje kod promocyjny?

Kod promocyjny pozwala na zakwalifikowanie się do lepszej promocji, co wiąże się z dodatkowym bonusem.

Jak odebrać kod promocyjny?

Kod promocyjny należy wpisać lub skopiować w wyznaczonym przez bukmachera polu – zazwyczaj jest ono oznaczone jako “kod promocyjny”, “kod promocji” lub “kod rejestracyjny”. Dla bukmacherów nie jest istotna wielkość liter we wprowadzanym kodzie.

Przykład użycia kodu promocyjnego u bukmachera Fortuna:

fortuna formularz rejestracyjny

Kiedy można użyć kodu?

U bukmacherów kod promocyjny można użyć tylko raz – w trakcie rejestracji konta.

Którzy bukmacherzy oferują kody promocyjne?

Jako portal bonusowo.com posiadamy kody promocyjne do takich bukmacherów jak: Fortuna, LVBET, STS, Totolotek, forBET i PZBUK.

Ile dają nasze kody?

Kod promocyjny Bonus
Fortuna kod promocyjny +15 PLN do zakładu bez ryzyka
LVBET kod promocyjny +20 PLN bonus bez depozytu
STS kod promocyjny +29 PLN bonus freebet
+30 PLN zakład bez ryzyka
PZBUK kod bonusowy +50 PLN bonus freebet
forBET kod promocyjny +50 PLN do bonusu

Stałe promocje

Tutaj dowiesz się, co to są stałe promocje bukmachera i jak z nich korzystać.

Kto może korzystać ze stałych promocji?

To oferta kierowana dla zarejestrowanych graczy, którzy nie mogą skorzystać z bonusu powitalnego. Stałe promocje są dla wszystkich klientów bukmachera, którzy posiadają u niego konto.

Czym są stałe promocje?

To wszystkie bonusy i konkursy oferowane na poszczególne wydarzenia sportowe. Bukmacher co jakiś czas organizuje nowe promocje w celu aktywizacji swoich klientów. Tego typu oferty przybierają formę konkursów typerów, bonusów od depozytów lub bonusów za postawienie konkretnych zakładów. Zdarza się, że bukmacherzy oferują także tzw. bonus urodzinowy w dniu urodzin klienta.

Dodatkowo do stałych promocji należą programy lojalnościowe, gdzie za aktywność (składane depozyty, zakłady) przyznawane są punkty, które można wymieniać na nagrody.

Gdzie dostępne są stałe promocje?

Co ciekawe, o ile bonusy powitalne odebrać można tylko w Internecie, o tyle część innych promocji wykorzystać można także w punktach stacjonarnych – tak jest m.in. w Fortunie i STS.

Kiedy bukmacher oferuje bonus dla stałych graczy?

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że bonusy/konkursy dla zarejestrowanych graczy organizowane są przy okazji najciekawszych wydarzeń sportowych typu Mistrzostwa Świata czy Euro. Dodatkowo tego typu oferty spotykane są w spotkaniach Ligi Mistrzów, wielkoszlemowych tenisowych turniejach i meczach polskiej reprezentacji. Słowem, im ważniejsze wydarzenie tym większa pewność, że bukmacher przygotuje coś ekstra z tej okazji.

Regulamin bonusów

W tym miejscu poznasz najważniejsze punkty regulaminu bonusów, które są nieodłączną częścią promocji bukmacherskich.

Czy każdy bonus trzeba obrócić?

Z reguły bywa tak, że bonus podlega warunkom obrotu, choć zdarzają się wyjątkowe sytuacje, że bukmacher nie wymaga obrotu bonusowymi środkami. Wszystko zależy od konkretnej promocji.

Jak obrócić bonus?

W zależności od wymogu obrotu – kwotę bonusu trzeba postawić tyle razy ile wynosi wartość obrotu. Jeśli warunek stanowi trzykrotny obrót, to należy zagrać trzy razy za łączną kwotę bonusu, by spełnić warunki obrotu.

Co ma znaczenie przy spełnianiu warunków obrotu bonusem?

Pamiętać trzeba o: kursie minimalnym dla kwalifikujących się kuponów, liczbie zdarzeń na kuponie oraz czasie przeznaczonym na obrót.

Gdzie znaleźć informacje o regulaminie bonusu?

Do każdej oferty specjalnej bukmacher jest zobligowany przedstawić regulamin promocji (zazwyczaj znajduje się on na dole po opisie promocji). Aby ułatwić naszym użytkownikom korzystanie z bonusów bukmacherskich my również prezentujemy szczegółowo regulamin promocji.

Co stanie się, gdy nie zastosuje się do regulaminu?

W zapisach regulaminu bonusów bukmacherskich są informacje, że nie stosowanie się do postanowień warunków oferty skutkuje utratą bonusu.

Co jeśli nie zdążę obrócić bonusu?

W takim przypadku bonus przepada, jak i wygrane pochodzące przy korzystaniu z niego. Jednakże zachęcamy w takiej sytuacji do kontaktu z supportem i próbą negocjowania dodatkowego terminu na realizacje obrotu.

Oceń tę recenzję
0 oceny, średnia 0 z 5

OSTATNIE ARTYKUŁY

blog-370x220w

.....

co-to-jest-handicap-370x220w

.....

co-to-jest-krecz-w-tenisie-370x220w

.....