Fortuna rejestracja

Rejestracja w Fortunie to konieczność, by obstawiać zakłady bukmacherskie online. Jak to zrobić, by zostać graczem Fortuny? Mamy dla ciebie poradnik dotyczący tego: jak zarejestrować konto w Fortunie? Wystarczy ci kilka minut, a bez problemu uzupełnisz formularz rejestracji i będziesz mógł typować zakłady na stronach bukmachera Fortuna.

Fortuna, tak jak STS, umożliwia rejestrację konta bez dowodu osobistego. Dzięki temu nowy typer może raptem w kilka minut założyć konto bukmacherskie i obstawiać mecze. To jednak nie oznacza, że nie musisz podać autentycznych danych osobowych. W formularzu rejestracji trzeba wpisać poprawne informacje, bo w dalszej części gry bukmacher poprosi cię o weryfikacje konta – wówczas będziesz potrzebował dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Ile czasu potrzebujesz, by założyć konto w Fortunie? W naszym przypadku zajęło to tylko 4-5 minut. Zaczynamy!

Fortuna rejestracja online

Nowe konto w zakładach bukmacherskich Fortuna możesz założyć na dwa sposoby: online (na stronie efortuna.pl) lub w punkcie stacjonarnym. My polecamy internetową rejestrację, ponieważ jest wygodniejsza i szybsza. Wszystko czego potrzebujesz to dostęp do internetu i komputer lub telefon.

Jak zarejestrować się w Fortunie? Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami:

#1 Wejdź na stronę efortuna.pl

Wpisz w swoją wyszukiwarkę adres efortuna.pl lub wejdź na stronę tego bukmachera z naszego odnośnika, co automatycznie sprawi, że otworzy ci się formularz rejestracyjny. Jeśli jednak jesteś na stronie efortuna.pl i nie widzisz formularza, to w prawym górnym rogu kliknij przycisk “rejestracja”.

Rozpocznij rejestrację w Fortunie

#2 Uzupełnij formularz

Na twoim ekranie pojawi się strona, gdzie wyświetli się pusty formularz rejestracyjny, który należy uzupełnić. Wpisz dane dotyczące:

 • Pseudonimu
 • Hasła
 • Kodu PIN
 • Adresu e-mail
 • Imienia
 • Nazwiska
 • Telefonu komórkowego
 • PESEL-u
 • Kodu promocyjnego

fortuna rejestracja

Aby formularz został przyjęty przez bukmachera dodatkowo wybierz źródło dochodów oraz oświadczenie o pełnoletności.

#3 Naciśnij “zarejestruj”

Jeśli wpisałeś wszystkie dane, o które poprosiła cię Fortuna w rejestracji, a także zaznaczyłeś pola dotyczące pełnoletności, to możesz zarejestrować konto klikając w przycisk na dole “zarejestruj”.

#4 Sprawdź e-mail i aktywuj konto

Po naciśnięciu “zarejestruj” wyświetli ci się komunikat o tym, że pozytywnie ukończyłeś pierwszy etap rejestracji. W informacji przeczytasz, że teraz należy sprawdzić skrzynkę e-mailową w celu odebrania linka aktywującego konto.

Wejdź na swoją pocztę, odczytaj e-mail od Fortuny, a następnie kliknij w link weryfikacyjny oznaczony bannerem “potwierdź rejestrację”.

#5 Zaloguj się na konto efortuna.pl

Po wejściu w link weryfikacyjny zostaniesz przekierowany na stronę Fortuny, gdzie będziesz miał pole do logowania z informacją, że rejestracja została zakończona. Wpisz wybrany przy rejestracji pseudonim lub e-mail, a także potwierdź to hasłem.

To tyle – zostałeś graczem Fortuny!

Fortuna rejestracja – bonus i kod promocyjny

Zakładając konto w Fortunie bez dowodu możesz skorzystać z promocji dla nowych graczy. Jako nasz użytkownik w polu kod promocyjny wprowadź voucher od Bonusowo: XWIN, a otrzymasz bonus za rejestrację od Fortuny. Co odbierzesz za nasz kod rejestracyjny? Sprawdź:

 • Darmowy zakład 20 zł
 • Zakład bez ryzyka 210 zł
 • Bonus 100% do 2000 zł

kod promocyjny fortuna 2020

Dodatkowe informacje o kodzie promocyjnym i bonusach Fortuny znajdziesz na stronie: https://bonusowo.com/fortuna-kod-promocyjny/.

Dowód osobisty i weryfikacja konta w Fortunie

Po szybkiej rejestracji twoje konto w Fortunie będzie ważne przez 28 dni. W tym okresie możesz obstawiać zakłady, robić wpłaty, ale nie możesz wypłacić wygranych. Dopiero po zweryfikowaniu konta otrzymasz status gracza stałego.

Jak zweryfikować konto w Fortuna online? Przygotuj dowód osobisty i zrób zdjęcie lub skan (obustronny). Następnie zaloguj się na konto w Fortunie i przejdź do zakładki “dokończ rejestrację” – pole to będzie podświetlone zielonym kolorem. W ramach weryfikacji dołącz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, a także wpisz dodatkowe dane:

 • numer konta bankowego
 • numer dowodu osobistego
 • adres zamieszkania

weryfikacja fortuna

Po tym jak bukmacher otrzyma twoje dokumenty i informacje – nastąpi proces weryfikacji. Jeśli będzie pełna zgodność wszystkich danych – konto zostanie pozytywnie zweryfikowane, a ty będziesz mógł się cieszyć grą bez limitów.

Chcesz założyć konto u innego bukmachera online? Sprawdź jak zarejestrować się w STS!

FAQ

Co otrzymam za rejestrację w Fortunie?

Zakładając nowe konto online w Fortunie możesz odebrać od tego bukmachera bonusy powitalne: 20 PLN bez depozytu, 210 PLN zakład bez ryzyka i 100% do 2000 PLN bonusu od wpłaty.

Jaki kod promocyjny wpisać zakładając konto w Fortunie?

Skorzystaj z oferty dla użytkowników bonusowo.com i podczas rejestracji w Fortuna skopiuj nasz kod promocyjny: XWIN.

Dla kogo jest rejestracja w Fortunie?

Zgodnie z polskim prawem z zakładów bukmacherskich może korzystać tylko pełnoletnia osoba. A więc, jeśli do tej pory nie rejestrowałeś konta w Fortunie, a ukończyłeś 18 lat - to masz prawo zarejestrować się u tego bukmachera.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany