Darmowe Typy Bukmacherskie na Zakłady Sportowe

Amadej Walczak

Jak wyszukać i odebrać najlepsze bonusy z darmowymi zakładami w Polsce?

Każda osoba, która interesuje się zakładami sportowymi, z pewnością regularnie sprawdza, czy jego aktualny bukmacher nie oferuje właśnie możliwości odebrania bonusu na darmowe zakłady bukmacherskie. To szansa na typowanie całkowicie za darmo i co za tym idzie – bez żadnego ryzyka. Dlatego właśnie oferty tego typu, chociaż z reguły nie zapewniają ogromnych kwot pieniędzy, to kiedy się pojawią, są dosłownie rozchwytywane przez fanów typowania. Nie powinno to nikogo dziwić – w końcu umożliwiają zdobycie wygranych i to całkowicie za darmo.

Dowiedz się wszystkiego o promocjach oferujących darmowe zakłady oraz gdzie można je znaleźć i jak działają, a następnie wybierz tę, która Ci najbardziej odpowiada.

Jak wyszukać i odebrać najlepsze bonusy z darmowymi zakładami w Polsce?

 1. WYSZUKAJ BUKMACHERA OFERUJĄCEGO BONUS BEZ DEPOZYTU NA bonusowo.com

  Nie każdy bukmacher oferuje możliwość odebrania promocji tego typu. Dlatego poszukiwanie odpowiedniej oferty może zająć naprawdę sporo czasu, a jeśli ktoś nie ma dużego doświadczenia, to być może w ogólnie nie udać mu się trafić na ofertę zapewniającej darmowe zakłady bukmacherskie online. Dlatego zachęcamy zajrzeć do naszego zestawienia z aktualnie dostępnymi promocjami na polskim rynku.

 2. PRZEJDŹ NA STRONĘ WYBRANEGO BUKMACHERA I ZAŁÓŻ KONTO

  Każda oferta pozwalająca na grę z wykorzystaniem prawdziwych pieniędzy wymaga założenia konta użytkownika. Dlatego zawsze najpierw należy przekierować się z wybranej promocji do bukmachera i przejść proces rejestracji.

 3. SPRAWDŹ JAK ODEBRAĆ BONUS BEZ DEPOZYTU

  Zapoznaj się ze szczegółami oferty i upewnij się, co trzeba zrobić, żeby móc otrzymać bonus. Najczęściej operatorzy zakładów sportowych wymagają także weryfikacji e-mail/SMS. To bardzo istotne, ponieważ niewypełnienie jednego z takich prostych w realizacji warunków może uniemożliwić odebranie promocji.

 4. ZAPOZNAJ SIĘ Z WARUNKAMI UŻYTKOWANIA BONUSU

  Przed ostatecznym przystąpieniem do promocji na darmowe zakłady bukmacherskie, zawsze sprawdź jego regulamin. Znajdują się tam kluczowe warunki dotyczące obrotu bonusem oraz zasady jego użytkowania. Niezastosowanie się do tych zapisów uniemożliwi wygraną lub spowoduje anulowanie premii.

 5. SPRÓBUJ SZCZĘŚCIA I STAWIAJ ZAKŁADY OTRZYMANYM BONUSEM

  Kiedy bonus jest już aktywny, nie pozostaje już nic innego jak postawić odpowiednie zakłady i czekać. Jeżeli szczęście dopisze, to uda się wypełnić warunek obrotu i ostatecznie wypłacić pieniądze.

Alternatywne metody, żeby wyszukać darmowe zakłady bukmacherskie

Oferty zapewniające darmowe zakłady bukmacherskie z reguły nie są rozprowadzane w standardowy sposób i wyszukanie ich może wymagać przedsięwzięcia dodatkowych działań. Oto alternatywne sposoby na wyszukanie takiej oferty.

Internetowe aktualności związane z bukmacherem

Informacje o promocjach tego typu często pojawiają się w formie wiadomości o wybranym bukmacherze. Typujący może na nie wpaść, przeglądając zakładkę aktualności, przez newsletter rozsyłany na adres e-mail każdego użytkownika, który zdecydował się do niego zapisać oraz przez media społecznościowe.

To jeden z najprzystępniejszych sposobów na trafienie tej oferty, ponieważ nie wymaga niczego szczególnego – wystarczy od czasu do czasu obserwować wybrane media i przy uruchomionych powiadomieniach z pewnością nikomu nic nie umknie.

Szukaj darmowe zakłady bukmacherskie związane z kodami promocyjnymi

Kody promocyjne to bardzo popularny sposób na rozprowadzanie bonusów bez depozytu. Wystarczy, że ktoś odbierze konkretny ciąg znaków i wpisze w odpowiednie miejsce na portalu bukmachera, a premia zostanie aktywowana.

Kody bonusowe mogą być rozprowadzane na wszelakie sposoby – przez strony partnerskie (jak bonusowo.com), newsletter, media społecznościowe, a nawet od obsługi klienta wybranych zakładów sportowych.

DARMOWE ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Wypłaty w kilka minut

 • Narzędzie Custom Bet

Bonus powitalny do 110 zł

#3
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#4
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

#5
 • 28 dyscyplin sportowych

 • Niska min stawka zakładu (2 zł)

Zwrot CASHBACK 1000 zł + darmowy zakład FREEBET 50 zł

Definicja darmowych zakładów: wytłumaczenie podstawowych cech promocji

Darmowe zakłady bukmacherskie online to nic innego jak umożliwienie użytkownikowi postawienia na wydarzenie sportowe bez wkładu własnego. Oznacza to, że najczęściej otrzymuje określony dodatek pieniężny w formie bonusu (z warunkiem obrotu) i musi go wykorzystać w określony w regulaminie sposób.

Warto tutaj zaznaczyć, że darmowych środków/zakładów nigdy nie można rozpatrywać jako możliwości otrzymania pieniędzy za darmo. Pozyskane w ten sposób pieniądze zawsze są bonusem. Dopiero po wypełnieniu określonych w regulaminie warunków, środki te mogą zostać zamienione na prawdziwe pieniądze.

Główne zasady i warunki wykorzystania darmowe gry zakłady bukmacherskie

Podstawowym warunkiem użytkowania dowolnego bonusu przyznawanego przez zakłady bukmacherskie będzie warunek obrotu. Najczęściej wynosi on kilkakrotność otrzymanej kwoty. Przykładowo, odbierając 20 zł jako darmowe zakłady bukmacherskie, bukmacher może wymagać 3-krotnego obrotu. Oznacza to, że pieniądze zostaną zamienione na prawdziwe dopiero po postawieniu ich na sumę 60 zł.

Dodatkowym warunkiem obrotu może być złożenie kuponu składającego się z konkretnej liczby wydarzeń o ściśle określonym minimalnym kursie. Najczęściej wymaga się złożenia kuponu akumulowanego, składającego się z przynajmniej trzech zdarzeń o kursie minimalnym, wynoszącym 1,4. Początkowo może się wydawać, że to znacząco utrudni osiągnięcie wymaganego obrotu, ale jeśli się komuś poszczęści, to wymuszony kurs akumulowany będzie na tyle wysoki, że zrealizowanie późniejszego obrotu może być znacznie łatwiejsze, bo do dyspozycji będzie już znacznie więcej niż 20 zł.

Ostatnim z głównych warunków użytkowania ofert na darmowe zakłady bukmacherskie, jest czas. Ponieważ zakłady sportowe wymagają niekiedy dużo czasu na realizację (ze względu na czas oczekiwania do wyniku), bukmacher daje nawet kilka tygodniu na zrealizowanie obrotu. Mimo wszystko zawsze warto jak najszybciej przejść do jego realizacji, żeby móc go wykorzystać na takich wydarzeniach, jakie najbardziej odpowiadają, a nie na tych, które aktualnie są dostępne.

Dlaczego bukmacherzy oferują darmowe zakłady bukmacherskie bez depozytu dla typujących?

To jedna z najskuteczniejszych form promocji w sektorze zakładów sportowych. Pomimo tego, że na rynku bukmacherskim standardem są premie depozytowe o wartości nawet kilkuset złotych, to właśnie te bez wymogu depozytu przyprawiają typujących o przyspieszone bicie serca. Umożliwiają postawienie zakładu całkowicie za darmo – bez ryzyka. Użytkownik może całkowicie odpuścić i postawić wszystko na przysłowiową jedną kartę, ciesząc się niesamowitymi emocjami w związku z potencjalną wygraną.

Nigdy nie wiadomo czy oraz ile uda się wygrać z takiej oferty, ale najważniejsze jest to, że jest całkowicie darmowa. To szczególnie istotne w przypadku zabawy u nowego bukmachera, którego w ten sposób można sobie przetestować.

Czy opłaca się korzystać z promocji na darmowe zakłady bukmacherskie bez depozytu?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – oczywiście, że tak. Właściwie to trudno byłoby wskazać powód, dla którego nie opłacałoby się sięgać po promocje tego typu. To całkowicie bezpłatna i pozbawiona ryzyka możliwość postawienia zakładów bukmacherskich z szansą wygrania prawdziwych pieniędzy.

Oferty na darmowe typy na zakłady bukmacherskie można oceniać negatywnie ze względu na wymogi i zasady użytkowania, ale one służą przede wszystkim ochronie bukmachera przed nieuczciwymi graczami. Obrót zawsze jest opracowany w taki sposób, żeby dać możliwość wygrania i tego należy się trzymać – w końcu szczęście w zakładach sportowych odgrywa niezwykle istotną rolę.

Główne cechy dobrej oferty na darmowe typy bukmacherskie na zakłady sportowe

Oferty mogą być konstruowane w różny sposób. Zawsze są do siebie łudząco podobne, ale różnice można dostrzec dopiero w warunkach użytkowania. Poniżej przedstawiamy najistotniejsze zapisy regulaminów oraz to, jak wyglądają w ofertach z najwyższej półki.

Warunek obrotu

Kluczowa część regulaminu każdego bonusu bukmacherskiego. W przypadku darmowych ofert promocyjnych za dobry obrót uważa się każdy, wynoszący poniżej 5-krotności otrzymanej premii.

Dostępne dyscypliny sportowe

Bukmacher może wskazać, na których dyscyplinach sportowych użytkownik ma wykorzystać otrzymaną premie. W dobrej ofercie na darmowe typy na zakłady bukmacherskie, takie ograniczenie nie będzie stosowane, ale może się zdarzyć, że zostaną wyłączone typy na żywo lub związane ze sportami wirtualnymi.

Maksymalna wygrana

Każdemu może się poszczęścić, dlatego bukmacherzy najczęściej ustalają maksymalną kwotę wygranej. Najczęściej wynosi ona do kilkuset złotych i zawsze jest wielokrotnie wyższa od przyznanego bonusu.

Maksymalny zakład

Tym warunkiem blokuje się możliwość błyskawicznego zrealizowania warunku obrotu. Bukmacher może ustawić maksymalną wartość zakładu, która może wynosić równowartość bonusu, lub jego połowę. Może się zdarzyć także, że operator nie zastosuje żadnych ograniczeń dotyczących maksymalnego zakładu.

Limit czasowy

Pomimo tego, że do dyspozycji najczęściej otrzymuje się niewielką kwotę, to limit czasowy powinien być na tyle długi, żeby zapewnić użytkownikom możliwość złożenia przynajmniej kilku następujących po sobie zakładów. Dlatego dobry bonus na darmowe zakłady bukmacherskie powinien oferować około 7 dni na realizację.

Kwota bonusu

Kluczowe znaczenie ma także kwota bonusu, ale tę wartość zawsze warto sprawdzać równolegle z obrotem, bo dopiero zestawienie tych dwóch czynników daje rzeczywisty pogląd na wartość oferty. Dobry bonus bez depozytu jest już od 20 zł.

Nazwa kasyna Warunek obrotu Maksymalna wygrana Maksymalny zakład Limit czasowy Kwota bonusu
Bonus Powitalny: 100% do 1560 PLN + 100 PLN bez ryzyka
 1. 1660 PLN
1. 300 PLN
2. 500 PLN
3. 700 PLN
30 dni 1. 300 PLN
2. 500 PLN
3. 700 PLN
4. 60 PLN
5. 100 PLN
Pakiet Powitalny: 100% do 3333 PLN + 20 PLN bez depozytu 3353 PLN 1. 1500 PLN
2. 1500 PLN
3. 333 PLN
33 dni 1. 1500 PLN
2. 1500 PLN
3. 333 PLN
4. 20 PLN
Pakiet Powitalny: 100% do 1500 PLN  1500 PLN 1. do 500 PLN
2. do 800 PLN
3. do 200 PLN
30 dni 1.  500 PLN
2. 50%*kwota depozytu 
3. 200 PLN
1. Depozyt: 200% do 200 PLN 400 PLN do 200 PLN - 400 PLN
Bonus Powitalny: 100% do 500 PLN + 110 PLN bez ryzyka 610 PLN  1. 125 PLN
2. 20-500 PLN
- 1. 110 PLN
2. 50%*kwota depozytu
Cashback: 100% do 1000 PLN + 50 PLN w darmowych zakładach 1050 PLN 1. 100-1000 PLN - 1. 1000 PLN
2. 50 PLN Freebet

Wybieraj bonusy bez depozytu i kody promocyjne u zaufanych polskich bukmacherów

Darmowe bukmacherskie bonusy na zakłady sportowe występują w różnych formach. Pomimo tego, że początkowo mogą wydawać się trudno dostępne, to korzystając z takich portali jak nasz, możesz bardzo łatwo wyszukać wszystkie aktualne oferty, a nawet wybierać spośród tych, które najbardziej Ci odpowiadają.

Poniżej przedstawiamy wszystkie najistotniejsze formy ofert promocyjnych bez depozytu, z wyszczególnieniem ich głównych zalet. Dzięki temu jeszcze łatwiej wybierzesz ofertę na darmowe typy bukmacherskie na zakłady sportowe, która wpisze się w Twoje oczekiwania. Jak się okazuje, możliwości są naprawdę duże, a stale rozszerzający się rynek bukmacherów internetowych w Polsce znacząco wpływa na konkurencyjność serwisów. To z kolei ma ogromny wpływ na coraz to przystępniejsze oferty promocyjne, które pojawiają się na rynku.

Kody bonusowe bez depozytu na darmowe zakłady

Kody bonusowe bez depozytu na darmowe zakłady

Specjalny ciąg znaków, który wystarczy przepisać w konkretne miejsce na portalu bukmachera, a gracz otrzyma odpowiadający mu bonus. Do głównych zalet tego rodzaju oferty można zaliczyć:

 • swoboda w rozprowadzaniu na dowolny sposób,
 • ułatwienie aktywacji premii bez wymogu wpłaty,
 • możliwość występowania w ekskluzywnej formie.

Kod bonusowy może zaproponować premię na darmowe gry zakłady bukmacherskie w dowolnej formie.

Bonusy pieniężne bez depozytu na darmowe zakłady

Bonusy pieniężne bez depozytu na darmowe zakłady

Konkretna kwota premii do wykorzystania na portalu bukmacherskim zgodnie z wytycznymi określonymi w regulaminie. Do konta użytkownika dopisany zostaje konkretny bonus pieniężny, który może wykorzystywać na zakładach. Do największych zalet tej promocji należą:

 • swoboda wyboru rodzajów zakładów,
 • możliwość postawienia nawet kilku kuponów,
 • możliwość typowania przez dłuższy czas bez wkładu własnego.

Bonus pieniężny to najczęściej pojawiająca się forma promocji tego typu u bukmacherów.

Darmowe zakłady bez depozytu

Darmowe zakłady bez depozytu

Nieco rzadziej spotykana forma promocji, która nie przyznaje darmowe pieniądze na zakłady bukmacherskie, ale wyraźnie wskazuje zakład, jaki można postawić. Gracz tworzy taki zakład, a ewentualne wygrane zostają przyznane w formie bonusu:

 • użytkownik tworzy zakład ściśle według wytycznych i liczy przede wszystkim na łut szczęścia;
 • wygrane są przyznawane jako bonus, co znacząco wydłuża potencjalne darmowe typowanie;
 • zapewnia bardzo angażujący start u bukmachera.

To rzadziej spotykane oferty, ale jeśli tylko pojawi się możliwość wykorzystania, to warto po nią sięgnąć.

Zakłady bez ryzyka

Zakłady bez ryzyka

Ciekawa opcja, która pozwala na postawienie zakładu do konkretnej kwoty bez żadnego ryzyka. Jeśli w takim przypadku uda się wygrać, to wygrana zostanie uznana za bonus, a w przypadku przegranej, bukmacher zwróci kwotę zakładu również w formie premii. Największe zalety ofert tego typu to:

 • możliwość postawienia zakładu o potencjalnej bardzo wysokiej wygranej;
 • użytkownik może przekraczać granice, których do tej pory się obawiał;
 • brak ryzyka i pewność możliwości dalszego typowania.

Zakład bez ryzyka to popularna promocja, która często pojawia się u polskich bukmacherów.

Ekskluzywne oferty dla darmowego typowania w Polsce

Ekskluzywne oferty dla darmowego typowania w Polsce

Od czasu do czasu można natrafić na ekskluzywne oferty, które są rozprowadzane wśród konkretnych użytkowników lub grup fanów zakładów sportowych. Promocje tego typu mogą być tworzone z różnych powodów, zależnych wyłącznie od bukmachera. Do zalet takich ofert należą:

 • nieprzewidywalność ofert,
 • dowolność formy,
 • możliwość odebrania bonusu nawet dla stałych użytkowników.

Oferty tego typu są rzadkością i najczęściej pojawiają się w formie kodu bonusowego.

Główne zalety i wady darmowych zakładów

Bonusy zapewniające zakłady bukmacherskie darmowe pieniadze na start to z pewnością niesamowicie interesujące oferty, które zawsze dają szansę na przyjemną zabawę u bukmachera. Jednak pomimo tych wszystkich pozytywów mają swoje ograniczenia, o których zawsze warto pamiętać.

Zalety:

Wady:

FAQ

1.    Jakie są darmowe zakłady sportowe udostępniane z ofertą bez depozytu?
Promocje mogą występować w różnych formach – jako bonus pieniężny, freebet bez ryzyka, czy darmowe zakłady bez ryzyka. Wszystko zależy od bukmachera i tego, co chce osiągnąć konkretną promocją.
2.    Czy wszyscy bukmacherzy udostępniają bonusy bez depozytu?
Niestety promocje bez depozytu są rzadkością i nie wszyscy bukmacherzy decydują się na nie. Co więcej, oferty tego typu mogą być limitowane czasowo, więc jeśli ktoś natrafi na taką ofertę, to warto czym prędzej z niej skorzystać.
3.    Na których dyscyplinach najlepiej wykorzystać bonus bez depozytu?
Najczęściej nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń. Jeśli jednak chce się osiągnąć jak najlepsze rezultaty, to warto skupić się na tych dyscyplinach sportowych, na temat których ma się największą wiedzę.
Oceń tę recenzję
1 oceny, średnia 5 z 5

OSTATNIE ARTYKUŁY

co-to-jest-handicap-370x220w

.....

co-to-jest-krecz-w-tenisie-370x220w

.....

co-to-jest-handicap-370x220w

.....