Polscy bukmacherzy oferują możliwość rejestracji konta bez dowodu osobistego, co skraca cały proces raptem do kilku minut. Szybkie założenie konta umożliwia nowemu graczowi dostęp do oferty zakładów sportowych, ale niesie za sobą także pewne ograniczenia m.in. dotyczące limitu stawek na grę. Który z bukmacherów umożliwia najlepszą rejestrację?

W legalnych zakładach bukmacherskich konto założyć mogą tylko pełnoletnie osoby, a zgodnie z zapisem ustawy hazardowej bukmacherzy są zobowiązani do weryfikacji graczy. Ta polega na przesłaniu dowodu osobistego lub paszportu w celu potwierdzenia danych użytych podczas rejestracji. Do niedawna wszyscy bukmacherzy w Polsce wymagali dokumentu tożsamości już podczas zakładania konta, co znacząco wydłużało rejestrację. Co więcej, nowy gracz musiał czekać na weryfikację danych osobowych, by zalogować się do bukmachera i móc obstawiać zakłady. Niekiedy proces ten się przedłużał, a operatorzy odrzucali wnioski przez niewyraźne zdjęcie dowodu lub czarno-biały skan.

Bukmacherzy krok po kroku ułatwiali proces rejestracji, by ta przebiegała błyskawicznie i polegała na uzupełnieniu tylko podstawowych pól w formularzu rejestracyjnym, bez konieczności sięgania po dowód osobisty. Weryfikacja konta została przesunięta w czasie i pozwolono posiadać tzw. tymczasowe konta, które żeby zyskało 100% możliwości należy zweryfikować w określonym terminie.

Konta bez dowodu w zależności od bukmachera niosą ze sobą ograniczenia polegające na braku skorzystania z pełnego bonusu na start, nałożenia limitu na stawki w zakładach i niemożności wypłacenia wygranych. Plusem jest oczywiście szybka rejestracja, możliwość obstawiania zakładów i dostęp do transmisji live.

Poniżej prezentujemy bukmacherów z możliwością rejestracji bez dowodu osobistego oraz przedstawiamy warunki takiego konta:

Gdzie założysz konto bez dowodu? Warunki bukmacherów

Zakłady bukmacherskieBonusy za rejestracjęCzas na zweryfikowanie kontaLimit stawek na zakłady
STSFreebet

Zakład bez ryzyka Bonus 100% od wpłaty

Przed pierwszą wypłatą5000 PLN
FortunaZakład bez ryzyka 

Bonus od depozytu

28 dni5000 PLN
LVBETBonus od wpłatyPrzed wypłatą5200 PLN
BetclicBonus cashback90 dni5000 PLN
TotolotekBonus od wpłatyPrzed wypłatą5000 PLN
PZBUKDarmowy zakładPrzed wypłatąBez limitu
BetfanZakład bez ryzyka

Bonus od wpłaty

Przed pierwszą wypłatą5000 PLN
eWinnerZakład bez ryzyka

Bonusy od depozytu

28 dni5000 PLN
TotalbetBonus od wpłaty90 dni5000 PLN
NoblebetBonusy od depozytuPrzed wypłatą5200 PLN
MileniumDarmowy zakład

Zakład bez ryzyka

Bonus od wpłaty

28 dniBez limitu

Jak widać powyżej są polscy bukmacherzy, którzy pozwalają skorzystać z pełnej oferty bonusów powitalnych po rejestracji konta bez dowodu osobistego. Tak jest m.in. w STS, gdzie z kodem promocyjnym nowy gracz otrzymuje trzy bonusy na grę – bez weryfikacji danych osobowych!

Z kolei PZBUK i Milenium to jedyni bukmacherzy, którzy pozwalają na grę bez limitu stawek graczom, którzy zarejestrowali konto bez dowodu osobistego. U pozostałych operatorów zakładów wzajemnych limity oznaczają, że łącznie na kuponach można postawić określoną w limicie kwotę – po jej przekroczeniu dalsza gra jest możliwa tylko po zweryfikowaniu danych i uzyskaniu statusu konta stałego.

Jak zarejestrować się u bukmacherów bez dowodu?

Rejestracja konta bez dowodu jest o tyle komfortowa, że bukmacher wymaga podania tylko kilku danych takich jak imię, nazwisko, adres e-mail i opcjonalnie PESEL lub adres. Oczywiście wszystko zależy od bukmachera, u którego rejestrujecie konto. W STS ogranicza się to do dwóch kroków w małym formularzu, z kolei w Fortunie trzeba podać nieco więcej danych teleadresowych.

Sprawdziliśmy jak rejestrować konto u legalnych bukmacherów bez dowodu osobistego: pokażemy, jakie dane trzeba podać i w jakim miejscu je wprowadzić!

Rejestracja w STS bez dowodu

W STS proces zakładania błyskawicznego konta polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego o takie dane jak: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, kod promocyjny, narodowość, numer PESEL i kod SMS (który wyśle do ciebie bukmacher). Dodatkowo wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć polę “chcę otrzymać bonus startowy”, by zakwalifikować się do bonusu powitalnego.

Co ważne, jeśli przejdziesz na stronę STS z naszego linku promocyjnego, to kod promocyjny zostanie wpisany automatycznie w formularzu rejestracji. Zakładając konto z naszym kodem otrzymasz bonusy: 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzyka + bonus od wpłaty do 1200 PLN.

Kod promocyjny w STS

Kod promocyjny w STS

Jeśli w trakcie grania w STS zdecydujesz się wypłacić środki z konta lub usunąć limit na zakłady wejdź w zakładkę “dane osobowe” i uzupełnij wskazane pola dotyczące skanu dokumentu tożsamości, pseudonimu, adresu zamieszkania i numeru konta bankowego.

Tymczasowe konto w Fortunie

W Fortunie istnieje możliwość rejestracji bez dowodu osobistego, ale bukmacher ten daje graczowi 28 dni na dokończenie pełnego procesu i weryfikacje danych osobowych. W tym czasie nowy typer może odebrać bonusy powitalne z kodem promocyjnym, czyli zakład bez ryzyka i bonus od depozytu, ale nie otrzyma darmowych 20 PLN. Bonus bez depozytu zostanie przyznany dopiero po zweryfikowaniu konta.

Konto tymczasowe w Fortunie założyć można wypełniając jeden formularz rejestracyjny, gdzie należy wprowadzić takie dane: imię, nazwisko, pseudonim, hasło, obywatelstwo, państwo, województwo, adres, adres e-mail, kod PIN (sam ustawiasz), numer telefonu, datę urodzenia i numer PESEL. Osoby posiadające kod promocyjny – powinny wprowadzić voucher bonusowy w specjalnie wyznaczonym polu w formularzu i dodatkowo zaznaczyć opcję “chcę otrzymać bonus powitalny”. Po uzupełnieniu formularza i kliknięciu “zarejestruj” na wskazany e-amail otrzymasz link aktywujący konto.

Kod promocyjny Fortuna 2019

Kod promocyjny Fortuna 2020

Przed pierwszą wypłatą lub upływem 28 dni wejdź w zakładkę “ustawienia”, a kolejno “twój status konta” i załącz brakujące dokumenty (skan/zdjęcie dowodu osobistego) i podaj numer rachunku bankowego. 

Błyskawiczna rejestracja w PZBUK i nieograniczone konto

PZBUK daje nieograniczone możliwości po szybkiej rejestracji bez dowodu, jeśli chodzi o odbiór bonusu z kodem bonusowym, limitem stawek i transmisji meczów NBA. Bez względu na to, czy założysz w PZBUK konto stało czy tymczasowe otrzymasz ten sam bonus i dowolność w obstawianiu zakładów. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości wypłaty środków – wówczas trzeba zweryfikować konto.

Rejestracja w PZBUK składa się trzech kroków, a raczej trzech stron formularza. Najpierw wprowadzasz nazwę gracza/użytkownika, następnie numer seryjny dokumentu tożsamości (np. numer dowodu), miasto, ulicę, kod pocztowy, numer telefonu, datę urodzenia, kraj pochodzenia oraz określasz walutę. W tym miejscu (na dole formularza) należy wpisać kod bonusowy pozwalający na wyższy bonus. Otwierając konto w PZBUK otrzymasz link aktywacyjny na podany adres e-mail – kliknij w niego, a konto zostanie aktywowane.

Aby zmienić konto tymczasowe na konto stałe w PZBUK w zakładce “moje konto” załącz zdjęcia dokumentu tożsamości + wyciągu rachunku bankowego (z widocznym numerem konta).

Konto w LVBET: tymczasowe lub stałe

Podczas rejestracji konta w LVBET to ty sam decydujesz, czy skracasz proces ograniczając się do konta tymczasowego, czy przechodzisz do trzeciego kroku w formularzu uzupełniając wszystkie dane i od razu zakładając konto stałe.

LVBET kod promocyjny

LVBET kod promocyjny 2020

Pierwsze dwa kroki rejestrując konto w LVBET polegają na uzupełnieniu formularza takimi danymi jak: imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL (pierwszy krok). Następnie bukmacher wymaga nieco więcej, bo musisz wpisać: login, hasło, e-mail, numer telefonu i kod promocji. – używając naszego kodu bonusowego otrzymasz bonusy 1520 PLN. W tym momencie możesz zakończyć rejestrację poprzez kliknięcie “zakończenie rejestracji”, jeśli jednak od razu chcesz mieć wszystkie formalności za sobą wejdź w “pełna rejestracja”, gdzie rozwinie się dodatkowa karta. Pełna rejestracja wiąże się z podaniem konta bankowego, adresu zamieszkania i załączenia skanu dokumentu tożsamości.

Betclic rejestracja bez dowodu

W Betclic bez dowodu osobistego możesz odebrać najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce. Rejestracja konta tymczasowego, pozwalająca na grę z limitem stawek 5000 PLN, odbywa się poprzez wypełnienie formularza złożonego z trzech kroków. W pierwszym oknie należy wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail. W drugim: PESEL, adres i numer telefonu. W trzecim kroku podaj: nazwę użytkownika, hasło, pytanie bezpieczeństwa i kod promocyjny.

Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny

Konto w Betclic należy zweryfikować przed pierwszą wypłatą lub w ciągu 90 dni. Weryfikacja polega na podaniu numeru bankowego i załączeniu skanu dowodu osobistego/paszportu.

FAQ

Czego nie pozwala tymczasowa rejestracja?

Rejestracja bez dowodu u każdego bukmachera niesie ze sobą brak możliwości wypłaty środków z konta. Aby zyskać możliwość wypłat wygranych - należy zweryfikować dane osobowe.

Jakich bonusów nie otrzymasz rejestrując konto bez dowodu?

Niektóre bonusy po rejestracji konta tymczasowego nie są dostępne dla nowego gracza. Tak jest m.in. z bonusem Fortuny bez depozytu 20 PLN.

Ile czasu mam na weryfikację konta?

Kilku legalnych buków takich jak Fortuna, Betclic czy eWinner określa ramy czasowe, gdzie po szybkiej rejestracji należy zweryfikować konto i zamienić je na stałe. W Fortunie i eWinner to 28 dni, a w Betclic 90 dni.

Którzy bukmacherzy nie posiadają limitu stawek po szybkiej rejestracji?

Tylko u dwóch bukmacherów po rejestracji konta tymczasowego nie ma limitu stawek, to PZBUK i Milenium. W pozostałych firmach granie kuponów jest ograniczone np. do łącznego limitu 5000 PLN (STS).

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany