BUKMACHER BEZ DOWODU, CZYLI SZYBKA REJESTRACJA KONTA BEZ WERYFIKACJI

Artur Rosiński

bukmacher bez dowodu, czyli szybka rejestracja konta bez weryfikacji

Polscy bukmacherzy oferują możliwość rejestracji konta bez dowodu osobistego, co skraca cały proces raptem do kilku minut. Szybkie założenie konta umożliwia nowemu graczowi dostęp do oferty zakładów sportowych, ale niesie za sobą także pewne ograniczenia m.in. dotyczące limitu stawek na grę. Który z bukmacherów umożliwia najlepszą rejestrację?

W legalnych zakładach bukmacherskich konto założyć mogą tylko pełnoletnie osoby, a zgodnie z zapisem ustawy hazardowej bukmacherzy są zobowiązani do weryfikacji graczy. Ta polega na przesłaniu dowodu osobistego lub paszportu w celu potwierdzenia danych użytych podczas rejestracji (imię i nazwisko, data urodzenia, adres). Do niedawna wszyscy bukmacherzy w Polsce wymagali dokumentu tożsamości już podczas zakładania konta, co znacząco wydłużało rejestrację. Co więcej, nowy gracz musiał czekać na weryfikację danych osobowych, żeby zalogować się do bukmachera i móc obstawiać zakłady. Niekiedy proces ten się przedłużał, a operatorzy odrzucali wnioski przez niewyraźne zdjęcie dowodu lub czarno-biały skan.

Bukmacherzy krok po kroku ułatwiali proces rejestracji, żeby ta przebiegała błyskawicznie i polegała na uzupełnieniu tylko podstawowych pól w formularzu rejestracyjnym, bez konieczności sięgania po dowód osobisty. Weryfikacja konta została przesunięta w czasie i pozwolono posiadać tzw. tymczasowe konta, które żeby zyskało 100% możliwości, należy zweryfikować w określonym terminie.

Konta bez dowodu w zależności od bukmachera niosą ze sobą ograniczenia polegające na braku skorzystania z pełnego bonusu na start, nałożenia limitu na stawki w zakładach i niemożności wypłacenia wygranych. Plusem jest oczywiście szybka rejestracja, możliwość obstawiania zakładów i dostęp do transmisji live.

Poniżej prezentujemy bukmacherów z możliwością rejestracji bez dowodu osobistego oraz przedstawiamy warunki takiego konta:

Gdzie założysz konto bez dowodu? Warunki bukmacherów

Bukmacher Bonusy za rejestrację Czas na zweryfikowanie konta Limit stawek na zakłady
sts logo Freebet
Zakład bez ryzyka Bonus 100% od wpłaty
Przed pierwszą wypłatą 5000 PLN
fortuna logo Zakład bez ryzyka
Bonus od depozytu
28 dni 5000 PLN
lvbet logo Bonus od wpłaty Przed wypłatą 5200 PLN
betclic logo Bonus cashback 90 dni 5200 PLN
totolotek logo Bonus od wpłaty Przed wypłatą 5000 PLN
pzbuk logo Darmowy zakład Przed wypłatą 5000 PLN
betfan logo Zakład bez ryzyka
Bonus od wpłaty
Przed pierwszą wypłatą 5000 PLN
ewinner logo Zakład bez ryzyka
Bonusy od depozytu
28 dni 5000 PLN
totalbet logo Bonus od wpłaty 90 dni 5000 PLN
noblebet logo Bonusy od depozytu Przed wypłatą 5200 PLN

Jak widać powyżej są polscy bukmacherzy, którzy pozwalają skorzystać z pełnej oferty bonusów powitalnych po rejestracji konta bez dowodu osobistego. Tak jest m.in. w STS, gdzie z kodem promocyjnym nowy gracz otrzymuje trzy bonusy na grę – bez weryfikacji danych osobowych!

Z kolei PZBUK i Milenium to jedyni bukmacherzy, którzy pozwalają na grę bez limitu stawek graczom, którzy zarejestrowali konto bez dowodu osobistego. U pozostałych operatorów zakładów wzajemnych limity oznaczają, że łącznie na kuponach można postawić określoną w limicie kwotę – po jej przekroczeniu dalsza gra jest możliwa tylko po zweryfikowaniu danych i uzyskaniu statusu konta stałego.

Bukmacher bez dowodu pozwala na stawianie zakładów bez zbędnych formalności na początek i odłożenie w czasie, często przedłużającego się w nieskończoność procesu weryfikacji. Podając tylko imię i nazwisko, adres e-mail i PESEL, jesteśmy w stanie w ciągu minuty obstawić kupon, co może być aspektem decydującym o wygranej np. podczas obstawiania zakładów na żywo. Jednak sporym limitem w przypadku gry bez dowodu jest ograniczona ilość promocji, jakie oferują bukmacherzy dla niezweryfikowanych typerów. Z drugiej strony w ostatnim czasie można zauważyć, że zakłady bukmacherskie coraz przychylniej patrzą na tego typu graczy, bo bukmacherzy bonusy bez weryfikacji to znacznie powszechniej dostępna oferta niż kiedyś.

Kwintesencją gry bez przesyłania dokumentów jest oferta bez depozytu. Najlepszy i najbardziej poszukiwany bonus zarówno przez graczy bez weryfikacji, jak i tych zweryfikowanych to zdecydowanie freebet bez depozytu. W ramach tej premii otrzymujemy od bukmachera określoną kwotę pieniędzy, którą możemy wykorzystać na obstawienie kuponu. Bukmacher bez weryfikacji, który ma w swojej ofercie freebet bez depozytu, nie wymaga od nas ani przesłania skanu dowodu podczas procesu rejestracji, ani też wpłaty depozytu – wystarczy się zarejestrować, a możliwość obstawianie freebetu zostanie automatycznie dodana do naszego konta. Kwestia bonusów to temat bardzo dynamiczny, dlatego warto śledzić naszą stronę, aby być ze wszystkimi promocjami cały czas na bieżąco.

Wiele niedomówień można zauważyć w kwestii legalności gry bez weryfikacji. W końcu polskie prawo jest bardzo restrykcyjne w kwestii gier hazardowych i jak to możliwe, że w legalny sposób możemy obstawiać zakłady bez przesyłania dokumentów? Bez nerwów, wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Bukmacherzy legalne zakłady mogą oferować zarówno graczom zweryfikowanym, jak i tym bez ukończonej weryfikacji – najważniejsza jest tutaj legalność samego bukmachera, czy posiada licencję Ministerstwa Finansów. Należy pamiętać, że kwestia gry bez dowodu i weryfikacji odnosi do odłożenia tego procesu w czasie, a nie całkowitym jego pominięciu. Gdy nie dokonamy weryfikacji w odpowiednim terminie, nasze konto zostanie po prostu zamknięte.

Jak zarejestrować się u bukmacherów bez dowodu?

Rejestracja konta bez dowodu jest o tyle komfortowa, że bukmacher wymaga podania tylko kilku danych takich jak imię, nazwisko, adres e-mail i opcjonalnie PESEL lub adres. Oczywiście wszystko zależy od bukmachera, u którego rejestrujecie konto. W STS ogranicza się to do dwóch kroków w małym formularzu, z kolei w Fortunie trzeba podać nieco więcej danych teleadresowych.

Sprawdziliśmy jak rejestrować konto u legalnych bukmacherów bez dowodu osobistego: pokażemy, jakie dane trzeba podać i w jakim miejscu je wprowadzić!

Rejestracja w STS bez dowodu

W STS proces zakładania błyskawicznego konta polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego o takie dane jak: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, kod promocyjny, narodowość, numer PESEL i kod SMS (który wyśle do ciebie bukmacher). Dodatkowo wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć polę “chcę otrzymać bonus startowy”, by zakwalifikować się do bonusu powitalnego.

Co ważne, jeśli przejdziesz na stronę STS z naszego linku promocyjnego, to kod promocyjny zostanie wpisany automatycznie w formularzu rejestracji. Zakładając konto z naszym kodem otrzymasz bonusy: 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzyka + bonus od wpłaty do 1200 PLN.

formularz rejestracyjny sts

Jeśli w trakcie grania w STS zdecydujesz się wypłacić środki z konta lub usunąć limit na zakłady wejdź w zakładkę “dane osobowe” i uzupełnij wskazane pola dotyczące skanu dokumentu tożsamości, pseudonimu, adresu zamieszkania i numeru konta bankowego.

Pewnie wielu typerów zastanawia się, czy jest możliwość pójścia o krok dalej niż gra bez weryfikacji, a mianowicie gra u bukmachera bez rejestracji. Czy jest w ogóle taka opcja? Niestety nie. Obstawianie zakładów u bukmachera w internecie zawsze wymaga rejestracji i podania przynajmniej podstawowych danych osobowych – tak skonstruowane jest polskie prawo hazardowe. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku obstawiania stacjonarnego. Udając się osobiście do punktu bukmacherskiego, możemy w prosty sposób i bez rejestracji stawiać tam dowolne zakłady.

Nie da się ukryć, że bukmacher bez dowodu to coraz częstszy wybór wśród typerów. Zarówno doświadczeni gracze, jak i typerzy będący na początku swojej przygody z bukmacherką, chętnie wybierają tego typu rozwiązanie z prostego względu – możliwości szybkiego przejścia do meritum, czyli obstawiania. Dziś praktycznie wszyscy nowi bukmacherzy w Polsce widząc zainteresowanie graczy, decydują się na udostępnienie możliwości gry bez dowodu i odłożenie procesu weryfikacji konta na później. Choć limity i ograniczona oferta promocyjna to nadal duży problem tej formy gry u bukmachera, to wygoda, szybkość i pominięcie zbędnych formalności na start wydają się przekonywać typerów do jej wybierania.

Tymczasowe konto w Fortunie

W Fortunie istnieje możliwość rejestracji bez dowodu osobistego, ale bukmacher ten daje graczowi 28 dni na dokończenie pełnego procesu i weryfikacje danych osobowych. W tym czasie nowy typer może odebrać bonusy powitalne z kodem promocyjnym, czyli zakład bez ryzyka i bonus od depozytu, ale nie otrzyma darmowych 20 PLN. Bonus bez depozytu zostanie przyznany dopiero po zweryfikowaniu konta.

Konto tymczasowe w Fortunie założyć można wypełniając jeden formularz rejestracyjny, gdzie należy wprowadzić takie dane: imię, nazwisko, pseudonim, hasło, obywatelstwo, państwo, województwo, adres, adres e-mail, kod PIN (sam ustawiasz), numer telefonu, datę urodzenia i numer PESEL. Osoby posiadające kod promocyjny – powinny wprowadzić voucher bonusowy w specjalnie wyznaczonym polu w formularzu i dodatkowo zaznaczyć opcję “chcę otrzymać bonus powitalny”. Po uzupełnieniu formularza i kliknięciu “zarejestruj” na wskazany e-amail otrzymasz link aktywujący konto.

formularz rejestracyjny Fortuna

Przed pierwszą wypłatą lub upływem 28 dni wejdź w zakładkę “ustawienia”, a kolejno “twój status konta” i załącz brakujące dokumenty (skan/zdjęcie dowodu osobistego) i podaj numer rachunku bankowego.

Błyskawiczna rejestracja w PZBUK i nieograniczone konto

PZBUK daje nieograniczone możliwości po szybkiej rejestracji bez dowodu, jeśli chodzi o odbiór bonusu z kodem bonusowym, limitem stawek i transmisji meczów NBA. Bez względu na to, czy założysz w PZBUK konto stało czy tymczasowe otrzymasz ten sam bonus i dowolność w obstawianiu zakładów. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości wypłaty środków – wówczas trzeba zweryfikować konto.

Rejestracja w PZBUK składa się trzech kroków, a raczej trzech stron formularza. Najpierw wprowadzasz nazwę gracza/użytkownika, następnie numer seryjny dokumentu tożsamości (np. numer dowodu), miasto, ulicę, kod pocztowy, numer telefonu, datę urodzenia, kraj pochodzenia oraz określasz walutę. W tym miejscu (na dole formularza) należy wpisać kod bonusowy pozwalający na wyższy bonus. Otwierając konto w PZBUK otrzymasz link aktywacyjny na podany adres e-mail – kliknij w niego, a konto zostanie aktywowane.

Aby zmienić konto tymczasowe na konto stałe w PZBUK w zakładce “moje konto” załącz zdjęcia dokumentu tożsamości + wyciągu rachunku bankowego (z widocznym numerem konta).

Konto w LVBET: tymczasowe lub stałe

Podczas rejestracji konta w LVBET to ty sam decydujesz, czy skracasz proces ograniczając się do konta tymczasowego, czy przechodzisz do trzeciego kroku w formularzu uzupełniając wszystkie dane i od razu zakładając konto stałe.

formularz rejestracyjny LVbet

Pierwsze dwa kroki rejestrując konto w LVBET polegają na uzupełnieniu formularza takimi danymi jak: imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL (pierwszy krok). Następnie bukmacher wymaga nieco więcej, bo musisz wpisać: login, hasło, e-mail, numer telefonu i kod promocji. – używając naszego kodu bonusowego otrzymasz bonusy 1520 PLN. W tym momencie możesz zakończyć rejestrację poprzez kliknięcie “zakończenie rejestracji”, jeśli jednak od razu chcesz mieć wszystkie formalności za sobą wejdź w “pełna rejestracja”, gdzie rozwinie się dodatkowa karta. Pełna rejestracja wiąże się z podaniem konta bankowego, adresu zamieszkania i załączenia skanu dokumentu tożsamości.

Betclic rejestracja bez dowodu

W Betclic bez dowodu osobistego możesz odebrać najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce. Rejestracja konta tymczasowego, pozwalająca na grę z limitem stawek 5000 PLN, odbywa się poprzez wypełnienie formularza złożonego z trzech kroków. W pierwszym oknie należy wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail. W drugim: PESEL, adres i numer telefonu. W trzecim kroku podaj: nazwę użytkownika, hasło, pytanie bezpieczeństwa i kod promocyjny.

formularz rejestracyjny Betclic

Konto w Betclic należy zweryfikować przed pierwszą wypłatą lub w ciągu 90 dni. Weryfikacja polega na podaniu numeru bankowego i załączeniu skanu dowodu osobistego/paszportu.

FAQ

Czego nie pozwala tymczasowa rejestracja?
Rejestracja bez dowodu u każdego bukmachera niesie ze sobą brak możliwości wypłaty środków z konta. Aby zyskać możliwość wypłat wygranych - należy zweryfikować dane osobowe.
Jakich bonusów nie otrzymasz rejestrując konto bez dowodu?
Niektóre bonusy po rejestracji konta tymczasowego nie są dostępne dla nowego gracza. Tak jest m.in. z bonusem Fortuny bez depozytu 20 PLN.
Ile czasu mam na weryfikację konta?
Kilku legalnych buków takich jak Fortuna, Betclic czy eWinner określa ramy czasowe, gdzie po szybkiej rejestracji należy zweryfikować konto i zamienić je na stałe. W Fortunie i eWinner to 28 dni, a w Betclic 90 dni.
Którzy bukmacherzy nie posiadają limitu stawek po szybkiej rejestracji?
Tylko u dwóch bukmacherów po rejestracji konta tymczasowego nie ma limitu stawek, to PZBUK i Milenium. W pozostałych firmach granie kuponów jest ograniczone np. do łącznego limitu 5000 PLN (STS).
Oceń tę recenzję
0 oceny, średnia 0 z 5

OSTATNIE ARTYKUŁY

blog-370x220w.jpg

.....

co-to-jest-handicap-370x220w.jpg

.....

co-to-jest-krecz-w-tenisie-370x220w.jpg

.....