Bukmacher Betclic zastąpił LVBET i teraz on będzie pojawiał się na galach FAME MMA. To organizacja sportów walki, która budzi coraz większe zainteresowanie, a najbliższe gale FAME MMA będzie można obstawiać tylko w Betclic.

Betclic FAME MMA 7 odbędzie się 5 września 2020 (sobota). Z tej okazji możesz zarejestrować się w Betclic z naszym kodem promocyjnym: VIPPL i odebrać zakład bez ryzyka o wartości 550 złotych.

Odbierz bonus od Betclic

O FAME MMA mówi się już nie tylko w mediach społecznościowych i wśród widowni na instagramie. Galę FAME MMA przyciągają zainteresowanie sportowych mediów, a o FAME MMA wypowiadają się znawcy sportów walki. To federacja, która nie aspiruje do pozycji KSW, ale poziom sportowy z edycji na edycje rośnie. We wszystko to postanowił zainwestować Betclic.

Betclic FAME MMA 7 – kursy

Na gali 5 września odbędzie się 10 pojedynków na zasadach MMA. Oto jak prezentują się kursy Betclic na to wydarzenie:

  • Dawid Malczyński – Wojciech Gola 1.682.00
  • Maciej „Szewcu” Szewczyk – Krystian „Krycha” Wilczak: 1.25 3.50
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Marta „Martirent” Rentel: 1.16 – 4.75
  • Piotr „Tybori” Tyburski – Arkadiusz „Aroy” Tańcula: 2.101.65
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Dariusz „Lew” Kazimierczuk: 1.333.00
  • Kamil „Hassi” Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka: 1.352.90
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Łukasz „Lupa” Lupa: 1.253.50
  • Tomasz Olejnik – Mariusz „Hejter” Słoński: 1.422.65
  • Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik: 1.502.40
  • Paweł „Popek” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk: 1.154.75

kursy betclic fame mma 7

Najbliższa gala Betclic FAME MMA 7 ma być ostatnim pojedynkiem dla Marcina Najmana, który zmierzy się z Dariuszem “Lwem” Kazimierczukiem. Co ciekawe, w sobotę w klatce wystąpi jeden z właścicieli federacji, czyli Wojciech Gola w konfrontacji z Dawidem Malczyńskim.

Jako “main event” zapowiada się walka “Popka” ze “Stiflerem”. Kontrowersyjny raper “Popek” przeszedł z federacji KSW do FAME MMA. W poprzednich walkach “Popek” mierzył się m.in. z Mariuszem Pudzianowskim.
FAME MMA 7 odbędzie się w studiu telewizyjnym bez udziału publiczności – dostęp do gali można uzyskać za pośrednictwem Pay Per View na stronie famemma.tv. Cena transmisji live to 19.99 PLN.

Betclic FAME MMA – bonus i kod

Włodarze bukmachera Betclic podpisując umowę z federacją MMA zapewniali, że dla fanów tej rozrywki przygotują coś specjalnego. I rzeczywiście tak się stało. Typerzy, którzy nie posiadają konta w Betclic mogą założyć je przy użyciu kodu promocyjnego, a w zamian otrzymają zakład bez ryzyka.

betclic fame mma bonus

Więcej o kodzie promocyjnym w Betclic znajdziesz na stronie: https://bonusowo.com/betclic-kod-promocyjny/.

Jak obstawiać FAME MMA w Betclic?

Betclic posiada zakłady bukmacherskie na FAME MMA na wyłączność, a to oznacza, że tylko u tego operatora możesz typować wszystkie gale tej federacji. Jak znaleźć zakłady na FAME MMA w Betclic?

Jeśli posiadasz konto to wszystkie walki znajdziesz w zakładce FAME MMA na stronie betclic.pl lub aplikacji mobile w dziale “sztuki walk”.

betclic fame mma

Nie masz konta w Betclic? W takim razie użyj nasz kod promocyjny i przejdź do rejestracji w Betclic. W formularzu uzupełnij dane osobowe, a następnie zaloguj się na swoje konto. Robiąc pierwszą wpłatę – możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka i obstawić FAME MMA. W razie porażki – otrzymasz zwrot stawki.

Betclic FAME MMA – na czym polega?

FAME MMA to federacja sportów walki, która została założona przez Wojciecha Golę (znany z Warsaw Shore) oraz Michała “Boxdel” Barona (youtuber). To organizatorzy walk “Freak Fight” pomiędzy celebrytami znanymi z mediów społecznościowych i programów rozrywkowych.

Pierwsza gala FAME MMA odbyła się w czerwcu 2018 roku. Przez dwa lata z federacją FAME MMA współpracował bukmacher LV BET – po wygaśnięciu umowy LV BET został zastąpiony przez Betclic zakłady bukmacherskie.

betclic fame mma zakłady

Walki w FAME MMA odbywają się na zasadach klasycznego MMA. Oczywiście poziom sportowy znacznie odbiega od tego, jaki jest w KSW czy FEN MMA, ale w FAME MMA nie on jest najważniejszy. Liczy się show, a to dają gwiazdorzy podczas konferencji prasowych czy w wypowiedziach medialnych. Na pewno na rozpoznawalność FAME MMA miał duży wpływ zakontraktowanie Marcina Najmana, a teraz “Popka”.

Gaże w FAME MMA mogą robić wrażenie. Jakiś czas temu raper “Peja” poinformował, że odrzucił propozycje od federacji FAME MMA, która za jedną walkę oferowała milion złotych!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany