BetX kod promocyjny 2021

BetX Polska to kolejny z nowych bukmacherów, który pojawił się na polskim rynku. Czy działa kod promocyjny do BetX? Jakie bonusy oferuje BetX? Sprawdzamy pełną ofertę tego bukmachera.

Liczymy, że BetX niebawem uruchomi kod promocyjny dla naszych użytkowników na bonusy powitalne. Wiemy, że tak jak u pozostałych legalnych bukmacherów, tak w BetX kod bonusowy będzie trzeba wprowadzić podczas rejestracji konta na stronie ebetx.pl

Kod promocyjny BetX: oczekuje

bardzo słabosłabośredniodobrzerewelacja (3 głosy, średnia: 4,00 z 5)
Loading...

Rejestracja konta w BetX

Rejestracja w zakładach bukmacherskich BetX składa się z czterech kroków, a polega na wypełnieniu formularza i załączeniu skanów/zdjęć dokumentu tożsamości.

betx kod promocyjny

Rozpoczynając rejestrację na stronie ebetx.pl należy w pierwszej kolejności uzupełnić dane dotyczące konta: nazwę użytkownika, e-mail, hasło i numer telefonu. Następnie trzeba wpisać dane osobowe, zaznaczyć wymagane zgody i na samym końcu dołączyć zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Jeśli bukmacher BetX aktywuje kod promocyjny dla graczy bonusowo.com, to będzie go trzeba wprowadzić w jednym z pól w formularzu rejestracyjnym. Tak jak ma to miejsce u bukmachera STS, Fortuny czy eWinner.

Bonusy powitalne w BetX

Co prawda w BetX nie działa jeszcze kod promocyjny, ale to nie oznacza, że bukmacher ten nie oferuje bonusów powitalnych. Wręcz przeciwnie – BetX daje pokaźną sumę nowym klientom. Aż strach pomyśleć ile to będzie, gdy już kod promocyjny zacznie obowiązywać.

betx bonus

Bonus BetX łącznie wynosi 5230 PLN. To rekord na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Na bonus powitalny BetX składają się trzy promocje zatytułowane “Bonusowy Hat-Trick”:

  • Bonus bez depozytu 30 złotych
  • Zakład bez ryzyka 200 złotych
  • Bonus powitalny 100% do 5000 złotych

Poniżej wyjaśniamy – jak odebrać każdy z bonusów od BetX.

Darmowy bonus 30 PLN

Aby zyskać od BetX bonus bez depozytu wystarczy założyć konto. To chyba najprostsze warunki darmowego zakładu, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Co najlepsze – do bonusu wcale nie jest potrzebny kod promocyjny.

Po pierwszym logowaniu – twoje saldo zostanie doładowane bonusem o wartości 30 PLN. Jak wykorzystać darmowy zakład? Wystarczy przygotować kupon w BetX złożony z minimum 3 typów z łącznym kursem minimalnym 3.00 i wybrać płatność darmowym kuponem.

Bonus jest ważny na koncie gracza przez siedem dni.

Zakład bez ryzyka 200 PLN

Bonus cashback w BetX wymaga dokonania pierwszej wpłaty – po rejestracji konta.

W ciągu siedmiu dni od rejestracji zrób depozyt, od którego zostanie naliczony zakład bez ryzyka. Chcąc odebrać maksymalny bonus – wpłać 200 PLN. Następnie przygotuj kupon w zakładach bukmacherskich BetX składający się z maksymalnie dwóch typów z kursami min. 1.80. Jeśli ci się nie uda trafić – to otrzymasz od tego bukmachera online bonus w formie zwrotu stawki.

Co wyjątkowego w tegu typu ofercie, to zwrot stawki nie podlega obrotowi i można dowolnie wypłacić pieniądze. Zakład bez ryzyka w swojej ofercie posiada również Betclic z kodem promocyjnym, ale tam obrót wynosi x6 otrzymanym bonusem.

Bonus 100% do 5000 PLN

Bonus powitalny BetX o wartości 100% od pierwszej wpłaty do 5000 złotych, to najwyższa promocja w Polsce. Sytuacja wygląda następująco: rejestrujesz konto, robisz depozyt, a BetX ją podwaja.

Aby otrzymać bonus trzeba zrobić wpłatę na przestrzeni siedmiu dni od rejestracji konta. Jeśli chcesz maksymalny bonus, to trzeba wpłacić aż 5000 PLN, ale z drugiej strony tyle samo otrzymasz od bukmachera.

W zależności od kwoty wpłaty – będzie trzeba spełnić następujące warunki obrotu depozytem:

  • Wpłata 10 – 1200 PLN: obrót x6
  • Wpłata 1201 – 5000 PLN: obrót x8

Szczegółowe wartości obrotu prezentujemy na poniższej grafice:

bonus betx obrót

Warunki obrotu bonusem należy spełnić w ciągu 60 dni.

Po dokonaniu jednorazowo obrotu na10% wymaganej sumy BetX będzie uwalniał poszczególne wartości bonusu. Bonusowe pieniądze będą dostępne do obstawiania lub wypłaty.

Kod promocyjny BetX - podsumowanie

BonusWarunki
Kod promocyjny BetXTrzeba wpisać podczas rejestracji
Bonus freebetDarmowy zakład 30 PLN
Bonus cashbackZakład bez ryzyka do 200 PLN
Bonus powitalny100% bonus od wpłaty do 5000 PLN
Stałe promocjeBonus Boomerang - zwrot 10-krotności stawki
Bonus 100% na zakłady akumulowane
Bonus mobileNiedostępny
Program lojalnościowyNiedostępny

Bonusy dla stałych graczy BetX

Choć BetX jest bardzo młodym stażem bukmacherem online, to już proponuje bonusy także dla stałych graczy.

Boomerang bonus

Postaw w BetX kupon złożony z minimum 8 typów o kursie całkowitym 200.00 lub wyższym. Jeśli nie trafisz jednego meczu, to i tak otrzymasz wygraną będącą 10-krotnością postawionej stawki.

Maksymalny kurs na pojedynczą selekcję to 8.00.

Bonus akumulowany do 100%

Im więcej zdarzeń na kuponie umieścisz, tym większy bonus od BetX możesz otrzymać. Oferta dotyczy zakładów akumulowanych składających się z minimum 6 typów. Maksymalnie za 29-30 typów można odebrać 100% bonus od wygranej.

Kody promocyjne u innych legalnych bukmacherów - TOP 5

#Kod promocyjnyBonusy bukmacherskieCzas trwania promocji🕛
Odbierz kod
#1sts29 PLN bez depozytu
30 PLN bez ryzyka
100% bonus 1200 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#2fortuna logo20 PLN bez depozytu
210 PLN bez ryzyka
100% bonus 2000 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#3betclic logo500 PLN zakład bez ryzykaAktywna do 31.12.2021
Odbierz
#4lvbet logo20 PLN bez depozytu
Bonus 1000 PLN
Bonus 500 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#5pzbuk logo50 PLN bonus freebetAktywna do 31.12.2021
Odbierz

FAQ

✅Czy jest kod promocyjny w BetX?

Jeszcze nie, ale negocjujemy specjalne warunki oferty dla naszych graczy. Kiedy otworzymy kod promocyjny do BetX - poinformujemy Cię o tym!

🎁Jakie bonusy oferuje BetX?

Łączna kwota promocji BetX wynosi 5230 złotych. Na pakiet powitalny składa się: darmowy zakład 30 PLN, bonus cashback 200 PLN i bonus 100% do 5000 PLN.

🏆Jakie są warunki bonusów w BetX?

Jak na nowego bukmachera BetX zaimponował, bo w przypadku bonusu bez depozytu i zakładu bez ryzyka nie obowiązuje żadne warunki obrotowe. Obrót depozytem x6 lub x8 należy spełnić w bonusie powitalnym 5000 PLN.

⭐Czy BetX ma promocje dla aktualnych graczy?

Po wykorzystaniu bonusu powitalnego BetX - następnie można przejść do promocji dla stałych graczy, gdzie można zyskać 100% bonus na akumulatory.

✌Czy BetX to legalny bukmacher?

Tak, BetX ma licencję polskiego Ministerstwa Finansów na mocy której wystartował w naszym kraju od maja 2020 roku.

BetX Polska

BetX Polska to legalny bukmacher, który legitymuje się nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. To operator działający na licencji online wydanej przez polskiego Ministra Finansów. Siedziba spółki mieści się przy ul. Batorego 5 w Bielsku Białej. Z bukmacherem można skontaktować się za pośrednictwem e-mail: [email protected]

betx zakłady

BetX działa w Polsce, ale również w Czechach i Tanzanii.

Zakłady bukmacherskie BetX

Miesięcznie BetX oferuje około 150 tysięcy zdarzeń w zakładach przedmeczowych i 20 tysięcy wydarzeń w zakładach live. To bukmacher, który posiada kilkadziesiąt dyscyplin sportowych w tym oczywiście najpopularniejszą piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, hokej i wzbudzający coraz to większe zainteresowanie e-sport.

betx oferta

Minimalna stawka zakładu w BetX wynosi 2 PLN. W ramach zakładów online obstawiać można kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe.

Ofertę zakładów bukmacherskich wzbogacają sporty wirtualne. Na chwilę obecną brakuje możliwości oglądania meczów w transmisjach live i narzędzia cash-out.

Aplikacja mobile

Polscy gracz wciąż muszą poczekać również na aplikację mobilną, bo aktualnie do dyspozycji jest tylko strona mobilna ebetx.pl.

Niebawem bukmacher ma uruchomić aplikację na systemy iOS i Android.

Płatności

Depozyty w BetX można składać za pośrednictwem płatności elektronicznych:

  • dotpay
  • BLIK
  • Paysafecard
  • Przelewy 24
  • Visa/Mastercard

Wypłaty realizowane są na rachunek bankowy. Szybkie wypłaty obsługiwane są do takich banków jak: mBank, Inteligo, PKO BP, Santander, ING Bank Śląski, Pekao SA, BGŻ BNP Paribas, Millennium, Bank Pocztowy, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, Bank Ochrony Środowiska, Getin Bank, Credit Agricole, Toyota Bank.