Kod promocyjny w Betsson to przeszłość, bo bukmacher ten nie należy do grona legalnych operatorów. Jeszcze kilka lat temu Betsson oferował zakłady online dla Polaków, ale nowe prawo zabrania mu takiej działalności. Bonusy i promocje w Betsson są niedostępne – to aktualny stan prawny w naszym kraju.

Bukmacher Betsson nie posiada polskiej licencji na oferowanie zakładów sportowych, pokera i kasyna online. W Polsce jego działalność jest zakazana, a domena betsson znajduje się w rejestrze stron zakazanych, prowadzony przez Ministerstwo Finansów. Pamiętaj – na terenie Rzeczpospolitej możesz korzystać z usług tylko legalnych bukmacherów.

Bonusy i kody promocyjne w Betsson z punktu widzenia nowych graczy mogły się podobać, bo dawały okazje zyskania dodatkowych środków na grę. Betsson oferował zakład bez ryzyka lub bonus od depozytu w wysokości kilkuset złotych. Pod nieobecność Betsson zachęcamy do skorzystania z kodów promocyjnych od legalnych bukmacheróww STS z kodem promocyjnym otrzymasz 1279 PLN.

Betsson - informacje

Polska licencjaNIE⛔
Dostępny w PolsceNIE⛔
Gdzie legalnie działa?Wielka Brytania, Szwecja
Rok założenia2001 r.
SiedzibaMalta
AplikacjaiOS
Android
FunkcjeCash-out
Transmisje live
Liczba klientówOkoło 2 mln użytkowników

Betsson w Polsce – aktualna sytuacja

Betsson działał na terenie Rzeczpospolitej przed 1 kwietnia 2017 roku. Po tej dacie bukmacher został uznany za nielegalnego, bo w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej. Nowe prawo zdecydowało, że wszyscy zagraniczni bukmacherzy w tym bet365 i bet-at-home są nielegalni i muszą opuścić polski rynek. Podobnie uczynił szwedzki bukmacher Betsson.

Betsson nie ma polskiej licencji, ani siedziby na terenie naszego kraju, a więc jest nielegalny. Domena betsson znajduje się w rejestrze stron zakazanych i jest blokowana przez dostawców internetu. Wszelkie próby gry u tego bukmachera są nielegalne i karane karą grzywny.

Czy Betsson może zostać legalnym bukmacherem? Tak, ale pod warunkiem, że wystąpi z takim wnioskiem do Ministerstwa Finansów. Jak na razie to się nie stało, dlatego Betsson nie ma wstępu do Polski.

Bonus Betsson

Gdy Betsson działał w Polsce oferował na przemian bonus cashback i bonus od depozytu. Kwoty wahały się w granicach 200-400 złotych. To w porównaniu z aktualnymi stawkami u legalnych bukmacherów są naprawde niskie bonusy. Dla porównania najlepsi bukmacherzy online w Polsce pozwalają otrzymać:

  • Fortuna – bonus 2230 PLN
  • STS – bonus 1279 PLN
  • LV BET – bonus 1520 PLN

Pamiętając o Betsson wiemy, ze oferował sporo promocji na mecze i wydarzenia sportowe. Co więcej, Betsson posiadał w swojej ofercie poker i kasyno – tam również dawał bonus powitalny.

Oferta Betsson

Betsson to wielkie przedsiębiorstwo hazardowe, które posiada kompleksową ofertę dotyczącą zakładów sportowych, zakładów live, sportów wirtualnych, pokera, kasyna, kasyna live i gier.

Zakłady bukmacherskie Betsson obejmowały wiele dyscyplin sportowych. Bukmacher ten wyróżniał się na rynku dobrymi kursami oraz sprawną aplikacją mobile i transmisjami live. Oferta Betsson obejmowała piłkę nożną, koszykówkę, tenis ziemny, siatkówkę, piłkę ręczną i pozostałe dyscypliny.

Opinie o Betsson

Przed wycofaniem się z polskiego rynku Betsson był dość popularny wśród polskich klientów zakładów bukmacherskich. Dość powiedzieć, że przed EURO 2016 w akcje marketingową Betssona zaangażował się Jacek Gmoch, były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski. Co więcej, z bukmacherem w dawnych latach współpracowała modelka Joana Krupa, a także raper-polityk Piotr “Liroy” Marzec.

W Europie Betsson traktowany jest jako solidna marka. Bukmacher działa m.in. na rynku brytyjskim i szwedzkim. W skład tej samej spółki wchodzi inny zagraniczny bukmacher, który w Polsce jest nielegalny – Betsafe.

FAQ

❓Czy Betsson jest legalny w Polsce?

Nie, bo to zagraniczny bukmacher, który nie posiada polskiej licencji na oferowanie zakładów wzajemnych.

🔐Kiedy Betsson otrzyma polską licencję?

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Betsson w ogóle stara się o polską licencję. Natomiast w ustawie jest zapisane, że od momentu złożenia wniosku do decyzji musi upłynąć co najmniej sześć miesięcy.

✅Czy Betsson jest dostępny dla Polaków za granicą?

Betsson jest dostępny w takich państwach jak Wielka Brytania, Szwecja czy Malta. Przebywając na terenie któregoś z państw, gdzie Betsson jest legalny, to można korzystać z jego oferty. W Polsce jest to zabronione.