Nowi gracze Betfan mogą odebrać zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Bukmacher ubezpiecza pierwszy kupon zagrany z konta depozytowego. Jak skorzystać z promocji cashback w Betfan?

Zakład bez ryzyka Betfan zatytułowany jako “Siano wraca na konto główne” dedykowany jest nowym klientom, którzy nie zarejestrowali do tej pory konta na stronie betfan.pl. Jeśli nie jesteś graczem Betfan – to oferta jest właśnie dla ciebie. Zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać ze stałych promocji bukmachera.

Zakład bez ryzyka 100 PLN

Bonus bez ryzyka to jedna z ofert Betfan wchodząca w skład promocji powitalnej. Zakład bez ryzyka obowiązuje po rejestracji konta z kodem promocyjnym Betfan. Dodatkowo poza cashbackiem nowy gracz otrzyma:

  • 100% bonus powitalny do 3000 PLN

Betfan bez ryzyka

W bonusach na start od Betfan łącznie można otrzymać 3100 PLN. Dużą atrakcję stanowi zakład bez ryzyka, bo dzięki niemu ubezpieczasz kwotę pierwszego kuponu. Jeśli przegrasz – otrzymujesz zwrot stawki!

W pigułce - główne zasady bonusu Betfan

Zakład bez ryzykaKwotaMoment przyznaniaObrótWarunki
Ubezpieczenie 1. zakładu100 PLN🔥Po przegraniu 1. zakładux5Kupony AKO
Kurs min. 1.45
Czas: 30 dni

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

  1. Zarejestruj się w Betfan korzystając z kodu promocyjnego
  2. Zrób pierwszą wpłatę (minimum 10 zł)
  3. Zagraj pierwszy kupon w Betfan pamiętając, że kurs minimalny to 1.14
  4. Gdy przegrasz, to otrzymasz 100% zwrot stawki (do 48 godzin od rozliczenia zakładu)

Zasady i regulamin

Czytając regulamin bonusu Betfan zwracamy uwagę na kilka ważnych informacji – pierwszą z nich to potwierdzenie tego, co pisaliśmy wcześniej, że zakład bez ryzyka obowiązuje tylko z kodem promocyjnym:

zakład bez ryzyka betfan wpisanie kodu

Jak można wykorzystać zakład bez ryzyka? Na dowolnych typach przedmeczowych lub live – wyłączając z oferty zakłady systemowe oraz Matchday BOOST. Skąd to wiemy? Z regulaminu bonusu:

bonus bez ryzyka zakazy

Aby zakład bez ryzyka zakwalifikował się do promocji musi być zagrany za minimum 10 PLN, z kursem minimalnym 1.14. Co więcej? Nawet jeśli postawisz więcej – maksymalny zwrot wyniesie 100 złotych. Oto potwierdzenie z regulaminu:

zasady zakładu bez ryzyka betfan

Przykład obrotu

Jeśli przegrasz pierwszy zakład – Betfan wypłaci ci zwrot stawki. Co dalej z bonusem? Kwota podlega obrotowi x5 w zakładach AKO z kursem minimalnym 1.45.

Załóżmy, że otrzymasz maksymalny zwrot, czyli 100 PLN. W takiej sytuacji musisz dokonać obrótu na kwotę równą 500 PLN. Wynika to z działania:

100 PLN (bonus) * 5 (obrót) = 500 PLN (suma stawek spełniająca obrót)

Jakie bonusy otrzymasz dodatkowo od Betfan?

Oprócz zakładu bez ryzyka, dzięki rejestracji z kodem promocyjnym Betfan, otrzymasz także pozostały bonus dla nowych graczy:

✅Bonus powitalny 100% do 3000 PLN – to promocja od depozytu, w której zgarniasz bonus po dokonaniu trzech kolejnych wpłat na konto. Sprawdź więcej szczegółów oferty: Betfan bonus powitalny.

Podsumowanie

  • Zakład bez ryzyka możesz odebrać tylko z kodem bonusowym
  • Aby pierwszy kupon był ubezpieczony należy uwzględnić typy z kursem min. 1.14 po min. stawce 10 PLN
  • Zwrot stawki trzeba obrócić x5
  • Po odebraniu bonusu cashback można skorzystać z pozostałych promocji: bonusu od depozytu 3000 PLN

FAQ

🎁Jaki jest bonus bez ryzyka w Betfan?

Kwota cashback w Betfan może sięgnąć nawet 100 PLN. Bukmacher ubezpiecza pierwszy zakład postawiony z salda depozytowego.

🏆Jak skorzystać z zakładu bez ryzyka Betfan?

Załóż konto w Betfan wpisując nasz kod promocyjny oraz zrób pierwszy depozyt. Dzięki temu twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do kwoty 100 PLN. Jeśli przegrasz - otrzymasz zwrot.

⚖️Czy bonus podlega obrotowi?

Tak - jeśli otrzymasz zwrot od Betfan obróć go pięciokrotnie w zakładach akumulowanych z kursem minimalnym 1.45. Pamiętaj - na obrót masz 30 dni.