Bonus powitalny do 110 zł

Odbierz bonus
clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Betcris rejestracja

7.3 / 10

bonus-green-dark

Cashback 200PLN + Freebet 50 PLN na piłkę nożną

Zarejestruj się i odbierz bonus

Betcris rejestracja – dlaczego warto się zarejestrować?

Betcris Rejestracja to bardzo prosty temat, który bardziej rozpiszemy w dalszej części tego artykułu. Jednakże, zanim przejdziemy do tego, w jaki sposób zarejestrować się u tego bukmachera, należy zadać sobie pytanie – „dlaczego warto się zarejestrować w Betcris?”. Bukmacher ten ma wiele zalet i mówiąc o nich, warto wspomnieć o doskonałym i bardzo przejrzystym interfejsie, wielu dostępnych rynkach, a także licencji od Ministerstwa Finansów w Polsce.

Rejestracja Betcris może przynieść Ci jeszcze jedną, bardzo ważną korzyść – a jest nią bonus. Kod promocyjny Betcris rejestracja jest dostępny tylko dla nowych użytkowników i może przynieść Ci dużo dobrego!

Zalety Betcris:

  • Dobry bonus powitalny.
  • Wiarygodny broker z licencją Minsterstwa Finansów.
  • Dobre kursy na wiele sportów.
  • Czat na żywo.
 • Opcja cash-out.
 • Duża oferta sportów amerykańskich.
 • Opcja szukania zakładu.

Betcris weryfikacja konta

Zaraz po Betcris rejestracja, Twoje konto będzie już w bazie danych tego bukmachera. Ostatnim krokiem, jaki będziesz musiał wykonać przez Betcris logowanie, będzie weryfikacja Twojego konta. Musisz wiedzieć, że Betcris rejestracja bez dowodu także jest możliwa, jednakże będą obowiązywać Cię pewne limity. Limity te dotyczyć mogą na przykład ilości zakłady, jaką możesz postawić oraz ograniczenia dotyczące wpłat i wypłat.  Jako niezweryfikowany użytkownik, nie masz też prawa do otrzymania bonusu na start.

Zatem w jaki sposób przebiega weryfikacja po Betcris rejestracja? Po pierwszym logowaniu będziesz poproszony o zrobienie zdjęcia swojemu dowodowi tożsamości. W ramach swojej identyfikacji możesz wykorzystać dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Ważne jest również, żeby dokument ten był ze zdjęciem.

Następnie, strona internetowa Betcris zweryfikuje, czy jesteś prawdziwą osobą. Po Twojej weryfikacji będziesz już pełnoprawnym użytkownikiem bukmacher Betcris. Jakie plusy ma taka sytuacja, oczywiście oprócz oczywistego – gry bez ryzyka?

Po pierwsze, będziesz uprawniony do korzystania ze wszystkich promocji, jakie Betcris ma w swojej ofercie. Dostępne będą dla Ciebie zarówno promocje dla nowych graczy, jak i oferty bonusowe dla stałych klientów. Ponadto, weryfikacja sprawi, że będziesz mógł dokonywać wpłat i wypłat bez żadnych ograniczeń i limitów.

Pamiętaj więc, że przy pierwszym Betcris logowanie, warto od razu zweryfikować swoją tożsamość, ponieważ bycie pełnoprawnym graczem przynosi same korzyści.

📧 Wymagany e-mail: ✔️
📲 Wymagany numer telefonu: ✔️
🤳 Wymagany skan dowodu: ✔️
🧾 Wymagany skan rachunku za media:
ℹ️ Wsparcie klienta: czat na żywo / e-mail
🎁 Bonus powitalny: Freebet 50 PLN

Betcris rejestracja – przewodnik krok po kroku

Betrics rejestracja – jak proste lub trudne jest to zadanie? Zasadniczo, Betcris rejestracja jest bardzo prostą sprawą, przynajmniej dla gracza z doświadczeniem. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każda osoba czytająca ten przewodnik takowe doświadczenie posiada. Dlatego też, aby ułatwić zarówno Tobie, jak i innym użytkownikom Betcris rejestracja, postanowiliśmy stworzyć poniższy przewodnik.

Zawiera on wszystkie istotne informacje, jakich potrzebujesz, aby przeprowadzić proces rejestracji u tego bukmachera, a następnie uczynić Betcris logowanie. A zatem, bez zbędnego wstępu, oto 4 proste kroki, dzięki którym zarejestrujesz się na stronie internetowej Betcris, co z kolei umożliwi Ci Betcris logowanie, a także logowanie do Betcris aplikacja.

Jak zarejestrować się w Betcris bukmacherzy na skoki narciarskie w 4 prostych krokach?

 1. Wejdź na stronę betcris.pl. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami, jakie ten bukmacher ma w ofercie. Wybierz najlepszą dla ciebie i skopiuj kod promocyjny.

 2. W prawym, górnym rogu kliknij przycisk „Zarejestruj”

  Rejestracja-w-betcris-krok-1-600x600sa
 3. Wypełnij formularz z danymi.

  Rejestracja-w-betcris-krok-2-600x600sa
 4. Zostanie wysłany do Ciebie kod weryfikacyjny przez SMS, wpisz go w odpowiednie pole i zacznij grać!

Jak widzisz, rejestracja w Betcris jest bardzo prosta! Wypełnienie formularza nie zajmie Ci więcej, niż 3 minuty, następnie błyskawicznie dostaniesz maila z linkiem aktywacyjnym do swojego konta. Obstawianie możesz zacząć więc prawie natychmiast po aktywacji konta!

Kliknij przycisk poniżej, jeśli interesuje Cię rejestracja Betcris.

Jak zalogować się w Betcris?

Po czas na pierwsze logowanie. Dzięki logowaniu postawisz zakład, wpłacisz depozyt oraz wypłacisz swoją wygraną. Jednym słowem – bez logowania nie będziesz w stanie korzystać z bukmachera jako czynny gracz, w związku z czym rejestracja oraz logowanie są procesami koniecznymi.

Betcris logowanie jest bardzo proste, jednakże, żebyś na pewno nie napotkał żadnych problemów, poniżej prezentujemy krótki przewodnik, jak zalogować się u tego bukmachera.

 1. Wejdź na stronę bukmacherzy betcris.pl. W prawym, górnym rogu kliknij „Zaloguj”.

  Betcris-zaloguj-sie-1-krok-600x600sa
 2. Wypełnij formularz swoim emailem i hasłem, i gotowe!

  Betcris-zaloguj-sie-2-krok-600x600sa

Betcris zaloguj - kliknij przycisk poniżej i zacznij grać już teraz.

Betcris bonus powitalny

Becris, jako jeden z wielu bukmacherów, oferuje bardzo interesujące bukmacherzy bonusy. Bonusy te dostępne są zarówno dla stałych klientów, jak i nowych użytkowników, i to właśnie na promocji dla nowych użytkowników skupimy się w tym paragrafie. Na czym zatem ona polega?

Zacznijmy od wyjaśnienia, na czym polega bonus dla nowych użytkowników. W kwietniu 2022 Becris oferuje dodatkowe 50 PLN dla osób, które po zarejestrowaniu po raz pierwszy postawią zakład. Jest to więc drugi, darmowy zakład! Reasumując: korzystając z bonusu powitalnego dla nowych użytkowników i stawiając zakład po raz pierwszy, zyskujesz drugi, który nie wymaga wpłaty własnych pieniędzy, ponieważ to Becris finansuje Ci dodatkowe 50 PLN.

Jak wykorzystać ten bonus? Jest on dostępny jako Betcris kod promocyjny, który należy wpisać po zalogowaniu się do swojego konta. Następnie, w dostępnych środkach pieniężnych, jakie możesz wykorzystać do obstawiania, znajdzie się dodatkowe 50 PLN.

Promocja Becris na tle innych promocji oferowanych przez konkurencyjnych bukmacherów jest zdecydowanie dość hojną propozycją, z której warto skorzystać.

Betcris metody płatności: wpłaty i wypłaty

Chcąc założyć konto u bukmachera online, jedną z pierwszych rzeczy, na jakie zwracamy uwagę, jest sprawdzenie, ile metod płatności oferuje dany zakład. W przypadku Becris, metody płatności są bardzo zróżnicowane, tak więc możesz być pewien, że znajdziesz coś dla siebie.

Becris w swojej ofercie ma oczywiście podstawową formę płatności, jaką są przelewy bankowe. Aby korzystać z ofert, jakie dają bukmacherzy online, ważne jest, żeby posiadać konto w banku. W innym wypadku nie będziesz mógł wypłacić swojej wygranej. Oprócz przelewów, Becris współpracuje także z bezpiecznymi pośrednikami płatności, takimi jak Przelewy24 oraz Skycash.

Oprócz dużej ilości dostępnych metod płatności, podejmując decyzję o tym, jacy bukmacherzy są dla Ciebie najlepsi, musisz także sprawdzić, jaki jest minimalny depozyt. Minimalny depozyt to inaczej kwota, jaką minimalnie musisz wpłacić na swoje konto, aby móc postawić zakład. W przypadku Betcris minimalny depozyt wynosi 10 PLN, natomiast minimalna kwota do wypłaty to 20 PLN.

Minimalna długość realizowania wpłaty to tylko kilka minut, natomiast średnia długość wypłaty środków to kilka dni.

Dostępne metody płatności prezentują się następująco:

 • Przelewy bankowe
 • Przelewy24
 • BLIK
 • Skycash
 • PayU.

Rejestracja w Betcris: podsumowanie

Chcąc zarejestrować się na stronie bukmacherzy Betcris, wiesz już, że będzie to dobry wybór. Bukmacherzy nie tylko oferują bardzo dobre promocje dla nowych graczy, ale także nie zapominają o swoich stałych klientach. Betcris bowiem, co roku, daje Ci także bonus urodzinowy.

W kwestii rejestracji na stronie internetowej tego bukmachera nie powinna ona sprawić Ci zbyt dużo kłopotów. Nawigacja przycisku, za pomocą którego przejdziesz do formularza rejestracyjnego, jest bardzo prosta, a i sam formularz nie budzi żadnych wątpliwości. Późniejsza weryfikacja Twojej tożsamości również przebiega sprawnie oraz bezproblemowo.

Reasumując, bukmacherzy Betcris to godny zaufania bukmacher, który w ofercie ma wiele kategorii sportowych oraz bardzo dobre kursy, szczególnie na sporty amerykańskie. Oprócz tego rejestracja w Betcris jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka minut, w związku z czym nawet początkujący gracze nie powinni napotkać żadnych problemów. Betcris to jeden z faworytów wśród najlepsce bukmacherzy online.

FAQ

Czy rejestracja w Betcris jest bezpieczna?
Tak, rejestracja w Betcris jest bezpieczna. Bukmacher otrzymał licencję Ministerstwa Finansów.
Jak założyć konto w Betcris?
Aby założyć konto w Betcris, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej tego bukmachera.
Czy można obstawiać zakłady w Betcris bez weryfikacji tożsamości?
Nie. Żeby obstawić zakład w Betcris, należy zweryfikować swoją tożsamość.