Bonus powitalny do 110 zł

ODEBRAć
#13

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana:

Kod promocyjny Betcris

8.5 / 10

 • plus

  Duża liczba promocji

 • plus

  Mobilna wersja strony internetowej

 • plus

  Dobrze dział pomocy

 • minus

  Brak aplikacji mobilnej

 • Przelewy24
 • Przelew bankowy
 • BLIK
gift

FREEBET POWITALNY DO 200 zł

Odbierz bonus Przejdź do strony Betcris

Specyfikacja toggle

Bonusy i promocje

9 star

Metody płatności

8 star

Aplikacja mobilna

7 star

Wsparcie klienta

9 star

Wiarygodność

10 star

Zakłady na żywo

8 star

Oferta promocyjna – Betcris kod promocyjny 2022

9 / 10

Betcris jest jednym z najmłodszych bukmacherów w Polsce, ale najstarszych pod względem ogólnego doświadczenia bukmacherów. Duże możliwości nabyte przez wiele lat działalności sprawiają, że można regularnie natrafiać na kod promocyjny Betcris, który znacząco uprzyjemnia rozpoczęcie zabawy z zakładami sportowymi. Oprócz tego bukmacher udostępnia wiele innych promocji skierowanych dla nowych, jak i stałych graczy.

Na jakie rodzaje Betcris promocje można liczyć?

Użytkownicy zawsze mogą liczyć na wiele różnych promocji. Operator stara się zapewnić wszystkim rodzajom odbiorców coś interesującego, czego skutkiem jest stały dostęp do około 10 różnych ofert na bonus Betcris

🎁 Promocja 📄 Warunki bonusu
Zakład bez ryzyka Betcris freebet 50 PLN Bonus powitalny Betcris, przeznaczony dla nowych użytkowników i jest ściśle powiązany z pierwszym zakładem. W przypadku niepowodzenia bukmacher wróci 50% stawki (do 50 zł) w formie gotówki. Żeby zakład został uznany, musi mieć wartość minimum 20 zł i kurs 1,8.
Boost kursów Możliwość typowania specjalnych wydarzeń, które otrzymały podwyższone kursy od bukmachera. 
100% dodatku do wygranej Za składanie większych kuponów można liczyć na procentowe zwiększenie potencjalnej wygranej (od 5 do 100%). Promocja startuje od kuponów składających się przynajmniej z 5 zdarzeń o kursie minimalnym 1,25.
Tuesday Cashback Betcris zakład bez ryzyka, który otrzymuje się jako zwrot z przegranych z ostatniego tygodnia. Kwota freebetu może wynieść od 10 do 100 zł.
Freebet 200 PLN Betcris bonus na start Betcris bonus powitalny, który pozwala na odebranie nawet 200 zł za swój pierwszy zakład. Bonus jest przyznawany jako 50% wartości pierwszego kuponu o minimalnej wartości 20 zł i kursie 1,8. Pieniądze można wykorzystać na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami o ogólnym kursie 2,5.
25 PLN dla fanów e-sportu Betcris oferta promocyjna została zrealizowana także z myślą o e-sporcie. Fani gier komputerowych mogą liczyć na 25 zł. Żeby odebrać premię, należy postawić 5 kuponów z kursem minimalnym 1,85 na sumę 100 zł w ciągu jednego tygodnia. Bonus jest przyznawany w każdy czwartek.
Betcris Bonusy na urodziny Każdy gracz może liczyć na bonus 20 zł w dniu swoich urodzin. Betcris bonus bez ryzyka należy wykorzystać na kuponie AKO z minimalnym kursem ogólnym 2,5.

Czy jest dostępny kod bonusowy Betcris?

Bukmacher ma bardzo długą historię na arenie międzynarodowej i jego fani wielokrotnie mogli odbierać kod promocyjny Betcris. Aktualnie żadna z wyżej wymienionych promocji nie jest połączoną z takim ciągiem znaków. Mimo wszystko obserwując bukmachera, od czasu do czasu można liczyć na to, że jakiś kod bonusowy Betcris w końcu się pojawi. Betcris kody promocyjne mogą być przesyłane drogą e-mailową, przez portale społecznościowe lub witryny o charakterze bukmacherskim.

gift

Zakład bez ryzyka Betcris freebet 50 PLN

Odbierz bonus
gift

Boost kursów

Odbierz bonus
gift

100% dodatku do wygranej

Odbierz bonus
gift

Tuesday Cashback

Odbierz bonus
gift

Freebet 200 PLN Betcris bonus na start

Odbierz bonus
gift

25 PLN dla fanów e-sportu

Odbierz bonus
gift

Betcris Bonusy na urodziny

Odbierz bonus

Zrzuty ekranu Betcris zakłady bukmacherskie

Rejestracja w Betcris

Betcris rejestracja jest wyjątkowo prosta – wystarczy użyć wyróżniający się przycisk „Zarejestruj się”. Korzystając z poniższego schematu, utworzysz nowe konto na portalu w 5 minut.

Jak założyć konto na Betcris pl

 1. 1

  Kliknij przycisk „Zarejestruj się”, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

 2. 2

  Wypełnij formularz rejestracyjny, podając adres e-mail, login, hasło i numer telefonu.

 3. 3

  Pobierz kod weryfikacyjny (przesłany na podany numer telefonu) i wpisz Betcris kod promocyjny (jeśli jest dostępny), po czym kliknij „Dalej”, a konto zostanie założone.

Kliknij przycisk poniżej i załóż konto w Betcris zakłady sportowe już dzisiaj.

Metody płatności dostępne na Betcris zakłady bukmacherskie

8 / 10

Betcris bukmacher chciał umożliwić wygodne płatności dla każdego potencjalnego fana zakładów sportowych. Dlatego zdecydowano się na płatności bezpośrednie z banków, korzystając z portalu Przelewy24 oraz usługi BLIK.

Depozyty można realizować od 10 do 10 000 zł i bukmacher nie pobiera żadnych opłat z nimi związanych. Wypłaty mogą być realizowane od 20 do 100 000 zł. Tak samo, jak w przypadku depozytów bukmacher nie pobiera żadnych prowizji.

Betcris sportsbooks zastrzega, że nie odpowiada za prowizje pobierane przez pośredników płatności. Dzięki temu ogólna Betcris recenzja jest jak najbardziej pozytywna.

Wpłać środki

Wypłać środki

Kwota

Czas realizacji

Opłaty

Kwota

Czas realizacji

Opłaty

od 10 do 10 000 zł

Natychmiast

brak

od 20 do 100 000 zł

Natychmiast

brak

od 10 do 10 000 zł

Natychmiast

brak

od 20 do 100 000 zł

Natychmiast

brak

Betcris aplikacja mobilna

7 / 10

Bukmacher cieszy się opinią zaawansowanego pod względem technologicznym. Dlatego aplikacja mobilna Betcris została zastąpiona przez w pełni dostosowaną stronę internetową. Wystarczy uruchomić portal, a on automatycznie dostosuje się do urządzenia, na którym ma się wyświetlać i nie ma znaczenia, czy chodzi o telefon, komputer, czy tablet.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że portal w wersji mobilnej ma wszystkie te same funkcje, co standardowa i można na nim aktywować Betcris kod promocyjny, korzystać ze wszystkich rodzajów zakładów i wybierać dowolne metody płatnicze. Mając takie możliwości, bukmacher w ogóle nie musi inwestować z tworzenie aplikacji.

Obsługa klienta – Betcris kontakt

9 / 10

Betcris stawia na bardzo dobry kontakt z użytkownikami. W końcu o to chodzi – żeby czerpać od siebie wzajemne korzyści, a do tego niezbędny jest dialog. W tym przypadku można liczyć na formularz kontaktowy, gdzie wystarczy podać dane kontaktowe i treść wiadomości oraz czat na żywo.

Możliwość porozmawiania z konsultantem na żywo to najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawia, że Betcris opinie są w przeważającej liczbie pozytywne. Wystarczy kliknąć ikonę „dymku” w prawym dolnym rogu ekranu, podać imię i adres e-mail, a uruchomi się automatyczny czat, gdzie trzeba określić istotę problemu. Po kilku chwilach do rozmowy dołączy konsultant, który z pewnością rozwiąże każdą sprawę związaną z portalem Betcris.

Istotnym szczegółem jest to, że konsultanci posługują się językiem polskim, co jest rzadkością, jeśli chodzi o bukmacherów zagranicznych działających w Polsce.

Przycisk czatu wsparcia Betcris

Betcris opinie oraz wiarygodność

10 / 10

Betcris został założony w 2006 roku, dzięki czemu obecnie należy do grupy pionierów, jeśli chodzi o zakłady sportowe w Internecie. W tym czasie dał się poznać jako serwis, gdzie regularnie można wykorzystać Betcris kody promocyjne, a także inne oryginalne oferty, które mają na celu uprzyjemnić korzystanie z jego usług.

Bukmacher uzyskał licencję polskiego Ministerstwa Finansów z dnia 19 grudnia 2019 roku, co jest zapewnieniem nie tylko rzetelności pod względem systemu podatkowego, ale także samych użytkowników. Dokument zapewnia, że serwis jest odpowiednio zabezpieczony i dane osobowe oraz pieniądze każdego użytkownika są odpowiednio chronione.

Opcje strony Betcris

Betcris zakłady bukmacherskie na żywo

8 / 10

Portal ma bardzo rozbudowaną ofertę na zakłady sportowe i e-sportowe, które można obstawiać także na żywo. Wystarczy przejść do zakładki live. Zanim jednak będziesz chciał wykorzystać Betcris kod bonusowy, zapoznaj się z jego regulaminem i dowiedz się, czy jest taka możliwość.

Dla standardowych pieniędzy dział na żywo jest zawsze otwarty i oferuje setki wydarzeń dziennie, które zapewnią nieprawdopodobny zastrzyk emocji. Wyniki można typować we wszystkich popularnych dyscyplinach. Od piłki nożnej, siatkówki czy tenisa, po łucznictwo i League of Legends.

Zakłady te zawsze oferują nieco podwyższone kursy, ale użytkownik podejmuje większe ryzyko. Jednak jeśli ktoś lubi obserwować dane wydarzenie i przy okazji korzystać z bukmachera, obstawiając nowe zakłady, to dział LIVE będzie najlepszym wyborem. Pozostaje tylko jedna ważna kwestia: bonus w Betcris nie zawsze jest przeznaczony na wydarzenia tego typu.

Ogólne informacje stronie zakłady bukmacherskie Betcris:

Rok założenia 2006
Numer telefonu brak
E-mail pomoc@betcris.pl
Metody płatności Przelewy24, BLIK

Betcris opinie – recenzja Bonusowo

Betcris to solidny serwis hazardowy, który ma praktycznie wszystko, czego można oczekiwać od wysokiej klasy bukmachera. Jest legalny i oferuje bardzo dużo promocji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Co prawda, kody promocyjne Betcris nie są dostępne przez cały czas, ale aktualna oferta w zupełności wystarcza.

Strona internetowa została zaprojektowana z zastosowaniem wszystkich najważniejszych funkcji, więc brak aplikacji mobilnej dla większości użytkowników nie powinien być problemem. Dwie najpopularniejsze w Polsce metody płatności pozwolą na szybkie doładowanie konta.

Jeśli niniejsza Betcris recenzja nie sprawiła, że jesteś pewien, czy bukmacher jest dla Ciebie odpowiedni, to powinieneś sprawdzić nasze recenzje innych bukmacherów, dzięki którym wyrobisz sobie lepszy pogląd.

FAQ

Czy korzystając z mobilnej wersji będę mógł użyć Betcris kod bonusowy?
Portal zmienia się wyłącznie pod względem wizualnym. Wszystkie możliwości pozostają bez zmian. Dlatego Betcris kod bonusowy wprowadzisz w ten sam sposób.
Czy tylko dwie opcje płatności to nie za mało?
W tym przypadku chodzi o dwie najpopularniejsze opcje płatności w Polsce. BLIK to przede wszystkim ogromna wygoda. Z kolei Przelewy24 to zestawienie kilkudziesięciu różnych form płatności internetowej w jednym.
Na jaki okres Betcris uzyskał licencję hazardową Ministerstwa Finansów?
Na 6 lat, czyli do 19 grudnia 2025 roku.
Czy obsługa klienta obsługuje rozmowy telefoniczne?
Nie zdecydowano się jeszcze na uruchomienie linii telefonicznej.
Kiedy można się spodziewać, że pojawi się kolejny kod promocyjny do Betcris?
Wszystkie niestandardowe promocje mogą pojawiać się w dowolnej chwili. Betcris bonus bez depozytu oraz wszelkiego rodzaju kody zależą wyłącznie od operatora. Jeśli obserwujesz regularnie bukmachera, to z pewnością w końcu natrafisz na jeden z tych bonusów.

Betcris informacje ogólne

Tytuł: Betcris

Oficjalna strona internetowa: https://betcris.pl/

Założony w roku: 2006

Oceń tę recenzję
2 oceny, średnia 5 z 5

Amadej Walczak