Bonus powitalny do 110 zł

ODEBRAć
#13
clock

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana:

Betcris aplikacja mobilna

8.5 / 10

Obecnie u tego bukmachera nie ma aplikacji mobilnych

Pobierz na Androida

Obecnie u tego bukmachera nie ma aplikacji mobilnych

Pobierz na iPhone'a

Funkcje mobilnej wersji strony i Betcris APK

Betcris to niezwykle interesujący bukmacher, który wszedł do Polski całkiem niedawno, ale ogólnie działa na całym świecie już drugą dekadę. Dlatego portal przeszedł przez wszystkie najważniejsze etapy rozwoju Internetu i Betcris aplikacja mobilna została oddana do użytku, ale nie w Polsce.

Kiedy bukmacher wchodził do naszego kraju, nie zdecydował się na wydawanie programu, ale skupił się na optymalizacji strony internetowej pod kątem urządzeń mobilnych.

Efektem tego jest możliwość obstawiania wyników z telefonu, ale prosto ze strony internetowej, która automatycznie przybiera postać zbliżoną do tego, co oferuje standardowa Betcris APK dostępna na zagranicznych portalach.

  • Nie trzeba pobierać żadnego oprogramowania Betcris app. Wystarczy uruchomić przeglądarkę i przejść na tę samą stronę, której używa się na komputerach, a ona automatycznie wykryje rodzaj ekranu i dostosuje się w optymalny sposób.
  • Dostosowana strona internetowa daje 100% możliwości podstawowej wersji bukmachera. Jako że Betcris mobilny to w rzeczywistości ten sam bukmacher, co na innych urządzeniach, ma 100% funkcjonalności serwisu – bez żadnych ograniczeń ze względu na możliwości techniczne aplikacji.

Oczywiście takie rozwiązanie wiąże się z pewnymi kontrowersjami. Użytkownicy portali bukmacherskich lubią korzystać z aplikacji, które według wielu są wygodniejsze. Dlatego nie należy tej sprawy przekreślać, a aplikacja bukmachera Betcris być może w końcu się pojawi.

Jak pobrać aplikację Betcris?

Bukmacher nie udostępnił jeszcze swojego oprogramowania dla urządzeń mobilnych. Jeśli czekasz na taką możliwość, to powinieneś obserwować stopkę strony, to tam najczęściej pojawiają się informacje o dodatkowym oprogramowaniu u legalnych bukmacherów. Wtedy będzie można dowiedzieć się o rodzajach aplikacji Betcris mobile oraz możliwości ich pobrania i instalacji. Warto zaznaczyć, że Sklep Google nie umożliwia wydawcom rozprowadzania oprogramowania bukmacherskiego, więc ewentualne oprogramowanie będzie do pobrania wyłącznie ze strony Betcris.

  • Aplikacja mobilne nie jest jeszcze dostępna.
  • Ewentualne informacje Betcris aplikacja, opinie itd. z pewnością pojawią się na stronie bukmachera.
  • Aktualnie można korzystać wyłącznie w automatycznej mobilnej wersji strony internetowej

Jak zainstalować Betcris aplikacja na Androida?

Aplikacja Betcris nie została jeszcze opracowana. Dlatego, jeśli ktoś liczy na Betcris na Android, to będzie musiał obejść się smakiem. Z drugiej jednak strony bukmacher bardzo dobrze dostosowuje się do każdego urządzenia, na którym jest uruchamiany. W oczekiwaniu na pojawienie się ewentualnego oprogramowania można posiłkować się tym wyjściem.

Mobilna wersja Betcris na Android sprawdza się świetnie i jeśli ktoś ma odpowiednio szybkie łącze internetowe, to z pewnością będzie zadowolony.

Niektórzy eksperci twierdzą nawet, że Betcris całkowicie zrezygnował z wydawania aplikacji na rzecz mobilnego portalu internetowego. Witryna działa na tyle dobrze, że można się do niej bardzo szybko przyzwyczaić, a opcja downloadu aplikacji Betcris z czasem będzie jawić się jako archaizm sprzed lat.

Jeśli chcesz szybko sprawdzić, czy aplikacja Betcris do pobrania jest już może dostępna, to możesz to zrobić, klikając poniższy przycisk.

Jak zainstalować Betcris aplikacja na iOS?

Jeśli dobrze poszukasz, to z pewnością zauważysz, że App Store pozwala, aby pobrać apkę Betcris – pomimo tego, że bukmacher nie udostępnia takich informacji. W tym przypadku należy jednak ostudzić entuzjazm, bo chodzi o wersje zagraniczne. Jak wspomnieliśmy wcześniej, bukmacher działa już drugą dekadę, co oznacza, że przeszedł także etap bezwzględnego tworzenia aplikacja Betcris, która nadal jest dostępna w niektórych krajach.

Dlatego, jeśli ktoś zdecyduje się, żeby pobrać Betcris na iOS, to z pewnością nie będzie mógł zalogować się na swoje konto, a co więcej – oprogramowanie będzie dostępne w obcym języku.

W przypadku, kiedy bukmacher ma już opracowane swoje oprogramowanie, to przełożenie go na język polski nie powinno być problemem. Pozostaje jedynie pytania: Czy Betcris aplikacja na telefon w ogóle jest potrzebna bukmacherowi w Polsce? W dzisiejszym świecie, gdzie praktycznie wszędzie ma się dostęp do szybkie, bo Internetu, specjalne oprogramowanie może być po prostu zbędne.

Jeśli chcesz przekonać się, czy oprogramowanie jest już dostępne, kliknij poniższy przycisk.

Czy są jakieś specjalne promocje powiązane z Betcris mobile?

Główną zaletą mobilnej strony internetowej jest to, że bukmacher nie musi się niczym ograniczać. Aplikacja potrafi postawić granice, które oddzielają niektóre części portalu od możliwości wykorzystania na telefonie. W przypadku mobilnej strony internetowej nie ma mowy o takich różnicach, co bardzo dobrze obrazują głównie pozytywne opinie o mobilnym Betcris.

FREEBET POWITALNY DO 200 zł

Odbierz bonus

Wszystkie promocje, które można odebrać z poziomu komputera, są także dostępne na urządzeniach przenośnych. Z jednej strony to ogromny atut, ale z drugiej zakłady bukmacherskie za aplikację od Betcris w ten sposób nie mogą zaoferować niczego szczególnego, ekskluzywnego dla użytkowników urządzeń mobilnych. W końcu, jeśli jakaś promocja będzie dostępna na telefonach, to w identyczny sposób można ją odebrać na komputerze i vice versa.

Nasza recenzja aplikacji Betcris oraz mobilnej wersji bukmachera

Mobilna wersja portalu Betcris została stworzona w bardzo przemyślany sposób. Bukmacher automatycznie dostosowuje się do urządzenia i dostosowuje wszelkie przyciski menu, kupon, czy wydarzenia i kursy w taki sposób, żeby wszystko było jak najłatwiejsze w użytkowaniu. Co ciekawe, efektem tego jest praktycznie identyczny obrazek, jaki pojawia się na standardowych aplikacjach bukmacherskich, co jest jasnym sygnałem, że aplikacja Betcris do pobrania być może już się nie pojawi, bo zwyczajnie może okazać się zbędna.

Dlatego warto zastanowić się, czy w takiej sytuacji pobieranie dodatkowej aplikacji ma sens. Do mobilnej wersji bukmachera można przyzwyczaić się bardzo szybko i nawet zapomnieć o tym, że brakuje oprogramowania. Z pewnością jednak znajdą się osoby, które wolałyby korzystać z programu. W końcu taka aplikacja ma wbudowane wszystkie przyciski, menu i opcje, a na mobilnej stronie internetowej to wszystko musi się za każdym razem załadować na nowo.

Artur Rosiński

Aplikacja Betcris to nie wszystko – sprawdź inne recenzje

Jeśli należysz do tych osób, które regularnie klikają jeden z powyższych przycisków pobierz Betcris na telefon i nie możesz doczekać się pojawienia się oprogramowania mobilnego, to zawsze możesz sprawdzić oprogramowanie od innych bukmacherów. Zapoznaj się z innymi recenzjami aplikacji mobilnych i wybierz tego operatora zakładów bukmacherskich, który zapewni Ci najwygodniejsze warunki.

Inni bukmacherzy

Oceń tę recenzję
4 oceny, średnia 5 z 5