clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Jak pobrać i korzystać Betclic aplikacja mobilna?

9.5/10

Aplikacja na Androida

Aplikacja na iOS

Betclic mobile - funkcje

W Betclic aplikacja mobilna jest skonstruowana w ten sposób, żeby doskonale odzwierciedlać ofertę zakładów ze strony betclic.pl. Klienci bukmachera Betclic nic nie tracą na fakt, że obstawiają przez aplikację mobile. Więcej - zyskują łatwość w typowaniu meczów, bo mogą je grać w telefonie i tablecie. Aplikacja Betclic nie zajmuje na tyle dużo miejsca w pamięci telefonu, żeby trzeba było ją instalować kosztem innej "apki", z której na co dzień korzystasz.

Najważniejsze udogodnienia, jakie znajdziesz w Betclic:

 • Logowanie przez odcisk palca - szybkie logowanie się na konto bez wpisywania adresu e-mail i hasła.
 • Powiadomienia PUSH - bezpośrednie informacje na telefon o promocjach, najnowszych zakładach i konkursach prosto z Betclic app.
 • Mnożnik wygranej Multi+ - dostęp do stałej promocji zakładów Betclic.
 • Bonusy bukmacherów na start – szansa na postawienie zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon z konta depozytowego.
 • Betclic TV - transmisje video meczów "na żywo" w telefonie.
 • Zakłady na FAME MMA - tylko w aplikacji Betclic typowanie walk federacji FAME MMA.
 • Mobilne wpłaty przez BLIK - najszybszy sposób doładowania konta, dzięki elektronicznemu systemowi BLIK.
 • Kontakt online - live chat z bukmacherem
 • Statystyki i wyniki na żywo - informacje na telefon o rezultatach meczów i statystyki w zakładach przedmeczowych.

Jak pobrać aplikację Betclic?

Betclic APK wpisuje się w nowoczesne standardy zakładów bukmacherskich. Na rynku jest moda na obstawianie zakładów przez aplikację. Bukmacher Betclic jest obeznany z tego typu mechanizmami, więc przygotował aplikację mobile na Android i iOS. W ten sposób firma bukmacherska chce być jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika. Pobierz Betclic na telefon jednym kliknięciem w ikonę bukmachera od razu otworzysz swoje konto gracza u tego operatora. Nie ma znaczenia czy posiadasz urządzenie Apple czy Android. Aplikacja bukmachera Betclic zadziała w każdym z tych urządzeń.

Betclic app pobieraliśmy już z kilku stron internetowych i sklepów online. Nasz iPhone i iPad zaopatrzył się w aplikację od tego bukmachera w App Store. Na telefon marki Huawei download wykonaliśmy z App Gallery. W innych mobilnych urządzeniach z Androidem (Samsung, Oppo) użyliśmy linku z aplikacją, jaki znajduje się w serwisie Betclic.
Betclic mobilny działa też w wersji strony internetowej we wszystkich przeglądarkach na telefonie.

 • Betclic aplikacja na telefon zajmuje około 82 MB pamięci w urządzeniu mobilnym.
 • Pobrać apkę Betclic można na systemy iOS, a także Android.
 • Miejsca, z których pobierzesz aplikację: strona betclic.pl, App Store, oraz App Gallery.
 • Betclic mobile jest obsługiwane w języku polskim.
 • Apka jest darmowa.
 • Betclic na iOS działa poprawnie w wersji systemu 12.1 lub nowszym.
 • Betclic na Androida działa poprawnie na systemie 5.0+

Betclic aplikacja na Androida - jak zainstalować?

Zdarzyło Ci się kiedyś zainstalować aplikację bukmacherską na telefon lub tablet z Androidem i miałeś z tym kłopot? To częsty problem wśród użytkowników z telefonami Xiaomi, LG lub Samsung. To urządzenia z systemem operacyjnym Android, które mają w domyślnych ustawieniach zaznaczone, aby instalować tylko aplikacje z Google Play. Inne źródła w takiej sytuacji funkcjonują jako „nieznane”. Taką wiadomość ujrzysz przy wszystkich aplikacjach na Android, które wydali legalni bukmacherzy online.

Downloadu aplikacji Betclic na Android dokonasz po zmianie ustawień w urządzeniu mobilnym. Musisz zezwolić na pobieranie oprogramowania spoza sklepu Google Play, ponieważ tam aplikacji Betclic Android nie ma. Gdy to zrobisz Twój telefon będzie gotowy na pobranie mobilnych zakładów.

Oto jak pobrać Betclic na Android:

 1. Zmodyfikuj ustawienia w telefonie, aby można było skorzystać z pobierania aplikacji ze strony Betclic.

  Betclic_Android_01-600x600sa
 2. Naciśnij nasz przycisk i przejdź do strony Betclic. Kliknij “Pobierz na Androida”.

  Betclic_Android_02-600x600sa
 3. Po ściągnięciu Betclic aplikacja Android na swoje urządzenie od razu kliknij komunikat

  Betclic_Android_03-600x600sa

Kliknij przycisk poniżej i przejdź bezpośrednio do strony bukmachera, skąd pobierzesz aplikację na Androida.

Betclic aplikacja na iOS - jak zainstalować?

Urządzenia Apple są bardzo popularne wśród typerów zakładów bukmacherskich, więc aplikacja Betclic jest dostępna też na telefony iPhone oraz iPady. Firma Apple ma mniejsze ograniczenia niż Google Play, dlatego oprogramowanie bukmacherskie znajduje się w sklepach tego operatora. Możesz przejść na stronę apps.apple.com albo do App Store, gdzie wyszukasz darmową apk Betclic.

U bukmachera Betclic w telefonach z iOS obejrzysz „na żywo” wydarzenia sportowe, zrobisz płatności i wytypujesz szybkie zakłady bukmacherskie piłka nożna – oto krok po kroku instalacja apki:

 1. Odszukaj aplikacji Betclic w App Store

  Betclic_iPhone_01-600x600sa
 2. Przejdź do strony apki i kliknij “Pobierz”

  Betclic_iPhone_02-600x600sa
 3. Wykonaj instalację Betclic mobile lub zaloguj się wykorzystując wcześniej ustalone hasło.

  Betclic_iPhone_03-600x600sa

Apk od Betclic jest oceniona na 4.8 w App Store, co pokazuje, że aplikacja ta ma świetne funkcjonalności. Użyj linka poniżej i pobierz ją na swój telefon już teraz!

Czy Betclic APK oferuje specjalny bonus?

Mobilny bonus przydałby się każdemu, bo takie prezenty za aplikacje bukmacherskie zawsze bywają mile widziane. Aplikacja Betclic do pobrania jest możliwa przez nowych i stałych graczy. A jeśli tak to można w telefonie wykorzystać bonus na start, jaki oferuje ten bukmacher. Nie będzie to promocja typowo na zakłady mobile, ale jako powitalny bonus. Warunkiem skorzystania z tej propozycji jest jednak to, żeby wcześniej nie odbierać bonusu na zakłady Betclic.

Zakładamy, że wciąż nie założyłeś konta u bukmachera Betclic. Jeśli nie chcesz tego robić przez stronę internetową, możesz tego dokonać po instalacji aplikacji Betclic app. Kiedy już zalogujesz się przez telefon – masz gotowość odbioru zakładu bez ryzyka, czy nawet Betclic kod promocyjny dla nowych klientów. Cashback na pierwszy kupon może być wykorzystany na kuponach mobilnych po dokonaniu pierwszej płatności na konto. Wpłacając na bonus mobile, możesz skorzystać z przelewu przez BLIK, Przelewy24 i karty VISA/Mastercard.

Pierwszy kupon z aplikacji będzie ubezpieczony do stawki 550 złotych. Przy przegranej otrzymasz zwrot stawki na saldo bonusowe.

Bonusowo recenzja aplikacji Betclic

Jeśli interesuje Cię Betclic aplikacja, opinie można wziąć ze strony bonusowo.com lub z App Store, a nawet App Gallery. W obu tych miejscach użytkownicy oceniają funkcjonalność oprogramowania oraz jego działanie. W sklepie od Apple aplikacja dostała bardzo dobrą recenzję, więc użytkownicy z iPhonem nie narzekają na zakłady bukmacherskie za aplikację od Betclic. W App Gallery, a więc sklepie online od Huawei również nie widzimy negatywnych komentarzy.

W Bonusowo doceniamy aplikację ze względu na częste aktualizacje, które usprawniają takie ruchy, jak tworzenie kuponów. Ostatnio zostały poprawione przyciski do edycji zakładów, co także powinno spodobać się tobie i reszcie użytkowników. Aplikacja służy transmisjami live, promocjami i ekspresowymi płatnościami. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć z niej konto. Betclic rejestracja jest szybka i wygodna.

Aplikacja Betclic - alternatywy

Opinie o mobilnym Betclic są pozytywne, ale w aplikacjach bukmacherskich specjalizują się też inni nowi bukmacherzy. W sklepach online możesz znaleźć również oprogramowania do innych bukmacherów. Aplikacje na iOS i Android zwykle zajmują 85 MB, więc nie musisz zwalniać dużo miejsca w swoim urządzeniu, żeby bez problemu z nich korzystać!

Najlepsi bukmacherzy

 • 7.7/10

  Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

 • 9.8/10

  Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

 • 8.8/10

  Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

FAQ

Na jakie smartfony mogę zrobić Betclic download?
“Apka” ze strony betclic.pl działa w telefonach o systemach operacyjnych Android i iOS.
Ile miejsca zajmuje w telefonie aplikacja od Betclic?
Aplikacja Betclic zajmuje dokładnie 82 MB pamięci.
Jakie są wymagania dla aplikacji Betclic?
System iOS powinien być zaktualizowany przynajmniej do wersji 12.1, a Android 5.0+.
Jaka jest opłata za aplikację?
Betclic mobile jest darmowym oprogramowaniem zarówno w App Store jak i App Gallery.
Czy mogę oglądać Betclic TV w aplikacji?
Tak, na iOS i Androidzie działają transmisje live Betclic TV.