Aplikacje Bukmacherskie

Zakłady mobile znajdziesz u każdego bukmachera w Polsce. Aplikacje bukmacherskie niekiedy przyjmują więcej kuponów niż klasyczne strony internetowe bukmacherów. Sprawdziliśmy, które apki bukmacherskie działają najlepiej!

Amadej Walczak

Najlepsze aplikacje na telefon

W dzisiejszych czasach przez telefon nie tylko dzwonimy i wysyłamy SMS-y, ale również dokonujemy płatności, rezerwacji i zakupów. Nasze aplikacje w smartfonach📱 pozwalają nam obsługiwać telewizor, planować trening fizyczny oraz archiwizują zdjęcia i filmy. Dla graczy zakładów bukmacherskich mogą stanowić dodatkowy atut, czyli pozwalać typować mecze i korzystać z bonusów. Gdzie obstawiać zakłady w aplikacji mobile?

Każdy legalny bukmacher oferuje aplikacje mobilne. Aplikacja do obstawiania meczy powinna gwarantować przede wszystkim błyskawiczne typowanie i płatności. Obsługa bukmachera przez telefon to dziś wymóg, a nie dodatkowa funkcja. Klienci bukmacherów są przyzwyczajeni, że korzystają z bankowości mobilnej, kodów promocyjnych i rabatów przez telefon, dlatego trudnym byłoby do zaakceptowania brak możliwości obstawiania za pomocą urządzenia mobile.

Już jakiś czas temu, prezes STS, Mateusz Juroszek tłumaczył, że zakłady przez stronę internetową vs mobile są w stosunku 50/50, a tendencja przesuwa się w stronę typowania przez smartfon. A skoro gracze tak chętnie stawiają zakłady mobilne, to trzeba im to, jak najbardziej ułatwić. Dlatego polscy nowi bukmacherzy rozwijają swoją ofertę mobile wypuszczając mobilne aplikacje iOS i Android oraz usprawniają strony mobile.

Zakłady w telefonie pozwalają na wyciągnięcie ręki mieć dostęp do oferty bukmacherskiej. Czasy punktów stacjonarnych już dawno przemijają, a wszystko co najważniejsze w bukmacherce dzieje się w internecie. Co jednak ciekawe, jak pokazują badania, aplikacje wypierają klasyczne strony internetowe. Podobny trend zauważyć można w zakładach piłka nożna lub dowolna inna dyscyplina sportowa – rośnie ilość typów przez telefon, a użytkownicy coraz częściej rejestrują się u bukmacherów właśnie z telefonów. Smartfon stał się narzędziem obstawiania zakładów, ale także odbierania kodów promocyjnych, obsługiwania cash-out czy oglądania meczów “na żywo”.

aplikacje bukmacherskie

Dzięki aplikacjom bukmacherskim typerzy bez względu na to, gdzie są mogą podejrzeć status swojego kuponu, kursy live lub wypłacić wygraną. Nie będą potrzebować do tego już komputera – wystarczy smartfon z dostępem do internetu. To kolejna rewolucja w zakładach bukmacherskich – kupony mogą być stawiane w różnych miejscach i sytuacjach np. na siłowni, w restauracji, w parku n

a spacerze czy będąc na stadionie. Zakłady bukmacherskie na telefon są po prostu wygodniejsze i bardziej dyspozycyjne. Dlatego aplikacje mobile są tak popularne.

W zakładach przez aplikację klient bukmachera otrzymuje dostęp do pełnej oferty, czyli takich samych rynków i kursów, jak na stronie internetowej. Ale w wielu przypadkach typowanie mobile może pozwolić zyskać specjalny freebet dla stałych klientów za aplikację (STS) lub doładowanie do wygranych (LV bet). Co prowadzi do konkluzji, że granie przez apkę może być bardziej opłacalne.

Jak zacząć obstawianie z aplikacja mobilną?

Decydując się na rozpoczęcie typowania zakładów sportowych – czy to piłka nożna, czy dowolna inna dyscyplina sportowa, warto zastanowić się nad możliwościami mobilnymi. Aplikacja powinna być nieodłącznym dodatkiem, który umożliwia łatwy dostęp do obserwowania aktualnie typowanych zdarzeń oraz swobodę tworzenia nowych kuponów. Obecnie oprogramowanie mobilne to już w pełni samodzielne platformy, dające pełnię swobody użytkownika. Dlatego zawsze warto upewnić się, co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z dedykowanej aplikacji bukmacherskiej.

 1. Wybierz stronę bukmacherską z naszej listy

  Praktycznie każdy bukmacher oferuje aplikację mobilną. Dlatego powinieneś upewnić się, że korzystasz z najlepszego oprogramowania od głównych polskich operatorów zakładów sportowych. Skorzystanie z naszej listy z pewnością pomoże dokonać wyboru.

 2. Zarejestruj konto i pobierz aplikację na swoje urządzenie

  Żeby móc zacząć korzystać z możliwości danego bukmachera, należy zarejestrować konto i pobrać aplikację na swoje urządzanie. Warto upewnić się, żeby w przypadku pobierania pliku APK, pochodził bezpośrednio ze strony operatora.

 3. Zrealizuj pierwszą wpłatę i odbierz bonus powitalny

  Pierwszy zakład będzie wymagał wpłaty. Powinieneś móc to zrobić już z poziomu aplikacji. Wybierz interesującą Cię formę transakcji i postępuj zgodnie z poleceniami na ekranie. W większości przypadków pieniądze powinny trafić na Twoje konto natychmiastowo i odbierzesz dodatkowy darmowy bonus.

 4. Wybierz swoje ulubione wydarzenia sportowe

  Aplikacja pozwala przeglądać wszystkie dostępne dyscypliny sportowe, wśród których powinieneś znaleźć wszystkie te, które mogą Cię zainteresować. Wybierz te, odpowiadające twoim preferencjom i stawiaj zakłady.

 5. Postaw zakłady

  Samo obstawianie nie różni się niczym w stosunku do typowania na stronie internetowej. Wystarczy klikać kursy dla poszczególnych zdarzeń, a te zostaną przeniesione do kuponu. Na koniec należy przejrzeć zestawienie obstawionych zdarzeń, ustawić stawkę zakładu i zatwierdzić je.

 6. Poczekaj na zakończenie obstawionych wydarzeń i odbierz swoją wygraną

  Jeżeli Ci się poszczęściło i wszystkie postawione zdarzenia przebiegły zgodnie z Twoją myślą, to możesz odebrać swoją wygraną. Aplikacja wyświetli powiadomienie, a pieniądze zostaną przeniesione na Twoje saldo.

Jak sprawdzamy i oceniamy aplikacje bukmacherskie: podstawowe kryteria

Aplikacje bukmacherskie chociaż bardzo do siebie podobne, często na wielu płaszczyzna mogą się między sobą różnić. Dlatego wybierając najlepsze z nich, staramy kierować się ściśle określonymi regułami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprezentować optymalną recenzję, opierającą się na najistotniejszych aspektach funkcjonowania takiego oprogramowania.

Dostępność różnych rodzajów dyscyplin sportowych

Podstawowy warunek to możliwości obstawiania wyników. Aplikacja nie powinna w żaden sposób ograniczać możliwości portalu. Użytkownik powinien mieć świadomość, że zawsze będzie mógł postawić interesujące go zdarzenie.

Prędkość działania

Głównym założeniem, jeśli chodzi o korzystanie z aplikacji mobilnej, jest jej płynność w stosunku do tego, co oferuje wersja mobilna przez przeglądarkę. Dlatego aplikacja powinna działać szybko, bez zacięć i być na tyle zoptymalizowana, żeby działa bez zarzutu na większości urządzeń.

Zabezpieczenia

Każdy portal online, w którym zarządza się własnymi pieniędzmi, powinien być zabezpieczony z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań. To samo tyczy się aplikacji mobilnej. Dlatego jednym z głównych kryteriów jest upewnienie się, że zarówno dane, jak i pieniądze użytkownika będą odpowiednio zabezpieczone.

Jakość interfejsu

Interfejs użytkownika powinien być wygodny. Telefony czy iPad są mniejsze niż ekrany komputerów i niedopuszczalne jest, aby użytkownik musiał przesuwać ekranem we wszystkich kierunkach, żeby móc skorzystać z jakiejś funkcji. Przyciski oraz funkcje powinny być rozmieszczone intuicyjnie, aby bez głębszego zastanawiania móc z nich korzystać.

Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi

Oprogramowanie powinno być dostępne do użytkowania na jak największej liczbie urządzeń iPad, iPhone oraz wszystkich urządzeniach działających na systemie Android. Ponadto twórcy powinni zadbać, aby aplikacja dobrze działała na nieco starszych wersjach systemów, ponieważ nie wszystkie urządzenia otrzymują aktualizacje.

Opcje ekskluzywne

Każda dodatkowa funkcja umilająca korzystanie z aplikacji będzie mile widziana. Czy to ekskluzywny bonus wyłącznie dla użytkowników oprogramowania mobilnego, czy specjalna funkcja ułatwiająca zakłady. Jeżeli operator postarał się o taki specjalny dodatek, to zawsze jest dużym plusem.

Proces rejestracji

Aplikacja powinna umożliwiać zarejestrowanie konta w taki sam sposób, jak robi ro wersja mobilna. Dzięki temu rejestracja jest jeszcze łatwiejsza. Wystarczy wypełnić formularz i dopełnić weryfikacji, która z wykorzystaniem urządzenia mobilnego jest jeszcze szybsza.

Powiadomienia

Jedną z najważniejszych zalet aplikacji mobilnych jest ich zdolność do powiadamiania użytkowników o najistotniejszych sprawach. Dlatego oprogramowanie powinno mieć odpowiedni system wyświetlania informacji o najistotniejszych zdarzeniach jak przebieg obserwowanych/postawionych wydarzeń, czy rezultat obstawionych zakładów.

Obstawianie na żywo

Typowanie na żywo jest najwygodniejsze z poziomu aplikacji. Możliwość oglądania meczu i jednoczesnego sprawdzania kursów, aby w najlepszym momencie postawić zakład, jest nie do przecenienia. Dlatego aplikacja mobilna powinna zawsze umożliwiać swoim użytkownikom korzystanie z zakładów w formie na żywo.

Aplikacja czy strona mobile?

Granie u bukmacherów online za pośrednictwem telefonu dostępne jest dzięki aplikacjom i mobilnej wersji strony. O co chodzi? Aby korzystać z oferty bukmachera nie musisz pobierać apki, bo wystarczy wejść na jego stronę. Wówczas serwis bukmacherski dostosuje się rozmiarem do twojego smartfona, a strona stanie się responsywna. W takiej sytuacji zapytasz: skoro ma w telefonie stronę “buka” to po co instalować aplikację? Mobilne serwisy nie są tak czytelne i szybkie w obsłudze jak dedykowane apki. Co więcej, niektóre funkcje na stronach responsywnych mogą w ogóle się nie pojawiać.

Z doświadczenia wiemy, że korzystanie z responsywnej strony znacząco utrudnia wyszukanie zakładu i postawienia kuponu. Aplikacja ułatwia ten proces i jest intuicyjna w obsłudze. Na stronie mobile zawsze może coś się nie wczytać np. tabela lub transmisja live. A co ważniejsze – w apkach można liczyć na specjalne oferty m.in. najlepsze bonusy bukmacherskie. Czołowe aplikacje zakłady bukmacherskie prezentują na przejrzystym interfejsie co zdecydowanie skraca czas wyszukiwania typów. Skoro aplikacje bukmacherskie są darmowe, dlaczego z nich nie korzystać?

Jak pobrać i zainstalować aplikację?

Bukmacherzy online w Polsce oferują mobilne aplikacje na urządzenia (smartfony, tablety) z systemem operacyjnym iOS i Android. To najpopularniejsze oprogramowania, które znajdują się w prawie każdym telefonie. Np. aplikacje bukmacherską możesz zainstalować na telefony iPhone, Samsung, Huawei, LG czy Xiaomi.

Aplikacje bukmacherskie na iOS

Gracze posiadający smartfon z systemem iOS (Apple) aplikację bukmachera znajdą w App Store lub na stronie konkretnego “buka”. Przed pobraniem apki system poprosi o potwierdzenie pełnoletności, a po zakończeniu pobierania automatycznie rozpocznie się instalacja.

Aplikacje bukmacherskie na Androida

Bardziej utrudnione zadanie mają klienci z telefonami opartymi na Androidzie. Dlaczego? To system oparacyjny od Google, który w swoim sklepie Google Play nie oferuje bukmacherskich aplikacji. Zatem tam nie znajdziesz apki do bukmachera.

Najlepsze aplikacje Android najlepiej pobrać ją bezpośrednio ze strony operatora zakładów sportowych. Tu wcześniej trzeba zmienić ustawienia swojego telefonu, bo Google Play nie uznaje oprogramowań z innych źródeł. Trzeba to zmienić, wchodząc do ustawień telefonu i zaznaczając opcje: zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. Dzięki temu pobierzesz aplikację ze strony bukmachera.

Po pobraniu aplikacji i instalacji w zależności od swoich potrzeb możesz ustawić aplikację mobilnych zakładów na ekranie głównym telefonu i dzięki jednemu kliknięciu przenieść się do funkcji bukmachera.

2 najlepszych aplikacji mobilnych w Polsce

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, sprawdziliśmy aplikacje mobilne najlepszych legalnych bukmacherów i wybraliśmy te, które zostały opracowane najlepiej, aby ostatecznie stworzyć rzetelną recenzje. Korzystając z oprogramowania tych operatorów masz pewność, że otrzymasz produkt kompletny, niewymagający dodatkowych działań poza urządzeniem mobilnym. Kiedy zainstalujesz aplikację, otrzymujesz pełną funkcjonalność serwisu internetowego. Dlatego, jeżeli szukasz oprogramowania, które zapewni najlepsze możliwości, sprawdź nasz ranking i ułatw sobie wybór.

Aplikacja mobilna LVBet

Wersja mobilna LVBet na telefonie, to: pełna oferta zakładów przedmeczowych oraz na żywo, funkcja Match Tracker, błyskawiczne płatności i prostota oraz funkcjonalność interfejsu. Użytkownik może korzystać z opcji Cash-out oraz typować bez żadnych ograniczeń. Do tego wszystkiego do chodzi przyjemny ciemny projekt, z którego zawsze wygodnie się korzysta. Aplikacja działa na iOS oraz Androidzie, oraz ma głównie pozytywne opinie użytkowników.

Aplikacja mobilna LVBet

Aplikacja mobilna STS

Bukmacher STS ma bez wątpienia jedną z najbardziej rozbudowanych aplikacji w branży. Oprócz wszystkich standardowych funkcji i możliwości pełnego wykorzystania zakładów portalu można liczyć na promocje, funkcję Cash-Out, szybkie zakłady, powiadomienia, statystyki, szybkie płatności oraz możliwość oglądania transmisji na żywo. Aplikacja została przygotowana na wszystkie najważniejsze systemy operacyjne. To nie tylko Android oraz iOS, ale także AppGallery i Galaxy Store. W ten sposób praktycznie każdy może typować, korzystając z możliwości portalu STS.

Aplikacja mobilna STS

Którą aplikację bukmacherską wybrać?

Jak widzimy większość bukmacherów online oferuje w pakiecie aplikacje na Android i iOS. Zatem nie musimy obawiać się tego, że nasz system operacyjny pozwoli na instalację zakładów mobile. Która aplikacja jest najlepsza? Najlepsza aplikacja bukmacherska to taka, która oferuje typy, płatności, transmisje na żywo i cashout. W naszym rankingu wyróżniliśmy apki STS, Fortuny i Betclic, które są najbardziej zaawansowane technologicznie i posiadają najwięcej funkcji. To naprawdę wyjątkowe, że w telefonie bukmacher umożliwia stawianie zakładów i oglądanie meczów!

Oceń tę recenzję
11 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Jak obstawiać w aplikacji STS?
Wystarczy wybrać interesujący zakład przez kliknięcie kursu danego zdarzenia, a otworzy się kupon. Każde kliknięcie kursów dodaje kolejne zdarzenia. Kiedy kupon jest już kompletny, wystarczy wpisać stawkę i zatwierdzić zakłady.
Jaka jest najlepsza aplikacja do zakładów bukmacherskich?
To jak wygląda najlepsza aplikacja, zależy przede wszystkim od preferencji użytkownika. Jednak przeglądając nasz ranking operatorów, którzy przygotowali najlepiej opracowane oprogramowanie, ułatwiasz sobie dokonanie wyboru.
Jak działają kursy bukmacherskie w app?
Tak samo jak na stronie internetowej. Nie ma najmniejszej różnicy pomiędzy kursami na portalu internetowym i w aplikacji. Dlatego nie należy się przejmować żadnymi różnicami – wszystko ma takie same wartości.