Aplikacje Bukmacherskie

Zakłady mobile znajdziesz u każdego bukmachera w Polsce. Aplikacje bukmacherskie niekiedy przyjmują więcej kuponów niż klasyczne strony internetowe bukmacherów. Sprawdziliśmy, które apki bukmacherskie działają najlepiej!

Najlepsze aplikacje na telefon

W dzisiejszych czasach przez telefon nie tylko dzwonimy i wysyłamy SMS-y, ale również dokonujemy płatności, rezerwacji i zakupów. Nasze aplikacje w smartfonach📱 pozwalają nam obsługiwać telewizor, planować trening fizyczny oraz archiwizują zdjęcia i filmy. Dla graczy zakładów bukmacherskich mogą stanowić dodatkowy atut, czyli pozwalać typować mecze i korzystać z bonusów. Gdzie obstawiać zakłady w aplikacji mobile?

Wszyscy legalni bukmacherzy oferują aplikacje mobilne. Aplikacja do obstawiania meczy powinna gwarantować przede wszystkim błyskawiczne typowanie i płatności. Obsługa bukmachera przez telefon to dziś wymóg, a nie dodatkowa funkcja. Klienci bukmacherów są przyzwyczajeni, że korzystają z bankowości mobilnej, kodów promocyjnych i rabatów przez telefon, dlatego trudnym byłoby do zaakceptowania brak możliwości obstawiania za pomocą urządzenia mobile.

Już jakiś czas temu, prezes STS, Mateusz Juroszek tłumaczył, że zakłady przez stronę internetową vs mobile są w stosu

nku 50/50, a tendencja przesuwa się w stronę typowania przez smartfon. A skoro gracze tak chętnie stawiają zakłady mobilne, to trzeba im to, jak najbardziej ułatwić. Dlatego polscy nowi bukmacherzy rozwijają swoją ofertę mobile wypuszczając mobilne aplikacje iOS i Android oraz usprawniają strony mobile.

Zakłady w telefonie pozwalają na wyciągnięcie ręki mieć dostęp do oferty bukmacherskiej. Czasy punktów stacjonarnych już dawno przemijają, a wszystko co najważniejsze w bukmacherce dzieje się w internecie. Co jednak ciekawe, jak pokazują badania, aplikacje wypierają klasyczne strony internetowe. Podobny trend zauważyć można w zakładach sportowych online – rośnie ilość typów przez telefon, a użytkownicy coraz częściej rejestrują się u bukmacherów właśnie z telefonów. Smartfon stał się narzędziem obstawiania zakładów, ale także odbierania kodów promocyjnych, obsługiwania cash-out czy oglądania meczów “na żywo”.

aplikacje bukmacherskie

Dzięki aplikacjom bukmacherskim typerzy bez względu na to, gdzie są mogą podejrzeć status swojego kuponu, kursy live lub wypłacić wygraną. Nie będą potrzebować do tego już komputera – wystarczy smartfon z dostępem do internetu. To kolejna rewolucja w zakładach bukmacherskich – kupony mogą być stawiane w różnych miejscach i sytuacjach np. na siłowni, w restauracji, w parku n

a spacerze czy będąc na stadionie. Zakłady bukmacherskie na telefon są po prostu wygodniejsze i bardziej dyspozycyjne. Dlatego aplikacje mobile są tak popularne.

W zakładach przez aplikację klient bukmachera otrzymuje dostęp do pełnej oferty, czyli takich samych rynków i kursów, jak na stronie internetowej. Ale w wielu przypadkach typowanie mobile może pozwolić zyskać specjalny freebet dla stałych klientów za aplikację (STS) lub doładowanie do wygranych (LV bet). Co prowadzi do konkluzji, że granie przez apkę może być bardziej opłacalne.

Na co pozwalają aplikacje bukmacherskie?

Jak już wspominaliśmy apki u bukmacherów dają szeroki wachlarz możliwości, a oferowane zakłady są takie same jak w internetowej wersji serwisu. Co dokładnie zrobisz za pośrednictwem mobilnych zakładów?

Sprawdź:

  • Założysz konto i odbierzesz kod promocyjny u bukmachera
  • Dokonasz płatności w zakładach: wpłacisz pieniądze i wypłacisz wygraną
  • Obstawisz zakłady przedmeczowe i live
  • Skorzystasz z funkcji cash out
  • Obejrzysz mecze “na żywo”
  • Uzyskasz dostęp do wyników live
  • Będziesz mógł skontaktować się z bukmacherem na czacie “na żywo”
  • Postawisz każdy rodzaj kuponu: solo, ako, kombi, systemowy
  • Okazjonalnie otrzymasz bonus dostępny tylko w aplikacji

Zalet korzystania z aplikacji bukmacherskich jest sporo. Poza takimi jak szybki dostęp do zakładów, to warto wymienić match tracker (wizualizacja wydarzeń “na żywo”) i powiadomienia push (na telefonie wyświetla się wynik kuponu, info o bonusie lub zakładach). Na obstawianie meczy aplikacja mobilna na telefon jest priorytetem dla większości użytkowników.

Aplikacja czy strona mobile?

Granie u bukmacherów online za pośrednictwem telefonu dostępne jest dzięki aplikacjom i mobilnej wersji strony. O co chodzi? Aby korzystać z oferty bukmachera nie musisz pobierać apki, bo wystarczy wejść na jego stronę. Wówczas serwis bukmacherski dostosuje się rozmiarem do twojego smartfona, a strona stanie się responsywna. W takiej sytuacji zapytasz: skoro ma w telefonie stronę “buka” to po co instalować aplikację? Mobilne serwisy nie są tak czytelne i szybkie w obsłudze jak dedykowane apki. Co więcej, niektóre funkcje na stronach responsywnych mogą w ogóle się nie pojawiać.

Z doświadczenia wiemy, że korzystanie z responsywnej strony znacząco utrudnia wyszukanie zakładu i postawienia kuponu. Aplikacja ułatwia ten proces i jest intuicyjna w obsłudze. Na stronie mobile zawsze może coś się nie wczytać np. tabela lub transmisja live. A co ważniejsze – w apkach można liczyć na specjalne oferty m.in. bonusy bukmacherów. Czołowe aplikacje zakłady bukmacherskie prezentują na przejrzystym interfejsie co zdecydowanie skraca czas wyszukiwania typów. Skoro aplikacje bukmacherskie są darmowe, dlaczego z nich nie korzystać?

Jak pobrać i zainstalować aplikację?

Bukmacherzy online w Polsce oferują mobilne aplikacje na urządzenia (smartfony, tablety) z systemem operacyjnym iOS i Android. To najpopularniejsze oprogramowania, które znajdują się w prawie każdym telefonie. Np. aplikacje bukmacherską możesz zainstalować na telefony iPhone, Samsung, Huawei, LG czy Xiaomi.

Aplikacje bukmacherskie na iOS

Gracze posiadający smartfon z systemem iOS (Apple) aplikację bukmachera znajdą w App Store lub na stronie konkretnego “buka”. Przed pobraniem apki system poprosi o potwierdzenie pełnoletności, a po zakończeniu pobierania automatycznie rozpocznie się instalacja.

Aplikacje bukmacherskie na Androida

Bardziej utrudnione zadanie mają klienci z telefonami opartymi na Androidzie. Dlaczego? To system oparacyjny od Google, który w swoim sklepie Google Play nie oferuje bukmacherskich aplikacji. Zatem tam nie znajdziesz apki do bukmachera.

Najlepsze aplikacje Android najlepiej pobrać ją bezpośrednio ze strony operatora zakładów sportowych. Tu wcześniej trzeba zmienić ustawienia swojego telefonu, bo Google Play nie uznaje oprogramowań z innych źródeł. Trzeba to zmienić, wchodząc do ustawień telefonu i zaznaczając opcje: zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. Dzięki temu pobierzesz aplikację ze strony bukmachera.

Po pobraniu aplikacji i instalacji w zależności od swoich potrzeb możesz ustawić aplikację mobilnych zakładów na ekranie głównym telefonu i dzięki jednemu kliknięciu przenieść się do funkcji bukmachera.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie TOP 5

Bukmacher na telefon oznacza dużą wygodę i komfort w obstawianiu. Sporządziliśmy ranking najlepszych aplikacji do obstawiania przez smartfon. Która aplikacja działa najlepiej?

Aplikacja STS

Mobilne zakłady w STS obstawisz na urządzeniach z systemem iOS lub Android. Instalacja zależeć będzie od telefonu, jaki posiadasz. Jeśli masz iPhone’a to możesz zrobić to w App Store, z kolei STS na Androida pobierzesz z mobilnej strony STS. Dostęp do aplikacji można zabezpieczyć za pośrednictwem kodu PIN lub Touch ID.

Strona główna aplikacji mobilnej sts

Aplikacja STS jest oczywiście darmowa. Umożliwia ona dostęp do ponad 30 dyscyplin sportowych, które obstawiasz w trybie pre-match i live. Funkcja 3D touch pozwala błyskawicznie postawić kupon – przez dłuższe przytrzymanie kursu. Dodatkowo w STS mobile skorzystasz z narzędzia cash-out, transmisji live STS TV, sportów wirtualnych i Betgames.

Jeśli chodzi o możliwości zarządzania kontem, to w STS mobile wpłacisz i wypłacisz środki finansowe. Depozyty możesz składać za pomocą Skrill, Neteller, dotpay lub kart debetowych, a wypłaty realizować na rachunek bankowy.

Posiadając zainstalowaną aplikację STS na twój telefon będą przychodzić powiadomienia “push” o wynikach twoich kuponów i specjalnych promocjach. Co jakiś czas STS oferuje bonus 25 złotych dla osób, które wciąż nie zainstalowały aplikacji mobile. Warto sprawdzić aktualne promocje STS, by wiedzieć, czy otrzymasz bonus za apkę. STS to pierwszorzędna aplikacja do obstawiania meczy.

Nasza ocena aplikacji STS: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Fortuna aplikacja

Zakłady bukmacherskie Fortuny na telefon możliwe są w urządzeniach z Androidem i iOS. Co jeśli masz Windows mobile? Skorzystaj z mobilnej wersji strony Fortuny. Na Android Fortuna mobile pobierzesz ze strony tego bukmachera (przed wcześniejszą zmianą ustawień w telefonie). Na iOS znajdziesz aplikację Fortuny w App Store i iTunes. Apka zakładów mobilnych Fortuny jest darmowa.

fortuna zaklady live

Co oferuje aplikacja Fortuny? Jednym słowem – bardzo dużo. Rejestrując konto w Fortunie z kodem promocyjnym już można otrzymać bonusy 1135 złotych. Dodatkowe środki wykorzystać można właśnie w aplikacji Fortuny, gdzie przygotowanych jest 30 dyscyplin sportowych. Zakłady w aplikacji obstawiasz w trybie przedmeczowym i “na żywo”. Powiadomienia o interesujących cię wynikach otrzymasz od razu na telefon w formie informacji “push”.

Co jeszcze zrobisz w Fortuna mobile? Skorzystasz z funckji Early Cash Out (tylko na zakłady akumulowane), obstawiasz wirtuale, a ciekawy mecz np. Juventus – Inter obejrzysz w transmisjach live. Sporo jak na telefon? To nie wszystko. Dodatkowo zrobisz depozyt np. za sprawą PayU lub wypłacisz wygraną. Wciąż mało? Zagrasz szybki zakład 3D touch, uzyskasz podgląd do hostii kuponów i opcję “szukaj zakładu”.

Aplikacja Fortuny działa szybko, bez zacinania się.

Nasza ocena aplikacji: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

BETCLIC Mobile: APLIKACJA DO OBSTAWIANIA MECZY

Intuicyjna, szybka i czytelna – to główne zalety aplikacji Betclic, którą pobierzesz na iOS i Android. Betclic zakłady bukmacherskie aplikacja na telefon jest dostępna do pobrania na App Store i stronie bukmachera. Apka Betclic jest rzecz jasna darmowa.

Betclic app

Zainstalowaliśmy Betclic mobile na swoje telefony i wiemy, co możemy dzięki niej osiągnąć. Pierwsze co – to wysoki bonus powitalny 500 zł w zakładzie bez ryzyka, który można wykorzystać w mobilnej aplikacji. Oferta zakładów w apce Betclic jest imponująca – około 40 sportów, wiele rynków dodatkowych (przy meczach piłki nożnej ponad 150 typów) i rozbudowane zakłady live. Co najlepsze w aplikacji Betclic typujesz i oglądasz mecze “na żywo”. Np. w Betclic TV na telefonie zobaczysz spotkania Bayernu Monachium, tenisowego Wielkiego Szlema i rywalizacje NBA oraz NHL.

Tak jak w pozostałych aplikacjach bukmacherskie w Betclic dokonasz wpłaty i wypłaty, obstawisz sporty wirtualne i otrzymasz powiadomienia push. Przy zakładach mobile będziesz miał możliwość podglądu match trackera, wyników live i historii kuponów.

Nasza ocena aplikacji 4/5 ⭐⭐⭐⭐

LVBet aplikacja

Z aplikacji LV BET skorzystasz na telefonie z systemem Android lub iOS. To bukmacher, który w zakładach mobilnych pozwala obstawiać kupony bez podatku na mecze tenisa ziemnego. Dodatkowo w aplikacji LV BET można oglądać wiele transmisji z e-sportu. Ale to nie koniec!

LV BET mobile udostępnia pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live. Dzięki aplikacji można realizować depozyty i błyskawiczne wypłaty (Rapid Pay), a także śledzić mecze za pomocą funkcji match tracker. W aplikacji LV BET wypłacisz także wcześniej wygraną – dzięki funkcji cash out.

LVbet Strona glowna

Mobilne zakłady LVbet bywają bardzo opłacalne, dzięki promocji +14% do wygranych. Obstawiając kupony przez aplikację bukmacher niweluje koszta związane z podatkiem, co przekłada się na wyższe wygrane. Promocja obowiązuje m.in. w europejskich ligach piłkarskich i turniejach tenisowych. Jeśli chcesz sprawdzić, co jeszcze zagrasz w aplikacji z bonusem to warto śledzić aktualne promocje LV bet.

Nasza ocena aplikacji LVBET: 4/5 ⭐⭐⭐⭐

forBET mobile

Szybkie płatności, zakłady “na żywo”, match tracker – to część funkcji aplikacji forBET na iOS i Android. forBET mobile jest darmowy i dodatkowo pozwala obstawiać sporty wirtualne. Co do samego działania aplikacji, to w forBET występują powiadomienia push, wyniki live i automatyczne logowanie.

Strona promocyjna aplikacji mobilnej forebet

Nasza ocena aplikacji forBET: 3/5 ⭐⭐⭐

Pozostali bukmacherzy jak Totolotek, PZBUK czy Betfan także oferują aplikację na telefon. Każdy z operatorów jak Etoto i Totalbet pozwala za pośrednictwem smartfona dokonywać płatności, typować zakłady (przedmeczowe i live) oraz korzystać z dodatkowych funkcji np. match tracker. Jednak nie każdy daje tak wiele możliwości, jak czołowi bukmacherzy udostępniający m.in. transmisje live w telefonie.

Którą aplikację bukmacherską wybrać?

Jak widzimy większość bukmacherów online oferuje w pakiecie aplikacje na Android i iOS. Zatem nie musimy obawiać się tego, że nasz system operacyjny pozwoli na instalację zakładów mobile. Która aplikacja jest najlepsza? Najlepsza aplikacja bukmacherska to taka, która oferuje typy, płatności, transmisje na żywo i cashout. W naszym rankingu wyróżniliśmy apki STS, Fortuny i Betclic, które są najbardziej zaawansowane technologicznie i posiadają najwięcej funkcji. To naprawdę wyjątkowe, że w telefonie bukmacher umożliwia stawianie zakładów i oglądanie meczów!

Oceń tę recenzję
11 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Który bukmacher ma najlepsze aplikacje?
Najwięcej funkcji w telefonie udostępniają aplikację STS, Fortuny i Betclic dostępne na smartfony z Androidem i iOS.
Czy są bonusy za aplikację?
STS oferuje darmowy bonus 25 zł za pobranie aplikacji (oferta ograniczona czasowo), a LV BET dodaje 14% do wygranych kuponów w aplikacji mobile.
Jak zainstalować aplikację bukmacherską?
Na iOS aplikację bukmachera online znajdziesz w App Store. W Androidzie najpierw przed pobraniem aplikacji zmień ustawienia telefonu i zezwól na instalację oprogramowań z nieznanych źródeł.
Z jakich funkcji mogę skorzystać pobierając zakłady bukmacherskie na telefon?
Mobilne aplikacje zakłady bukmacherskie oferują szybkie zawieranie zakładów, ekspresowe wpłaty/wypłaty oraz oglądanie transmisji na żywo.
Czy na zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna jest dostępna u każdego bukmachera?
Aplikację mobilną na dzień dzisiejszy znajdziecie u każdego bukmachera.