O STS

STS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów, który działa zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych. Wyróżnia się szeroką ofertą oraz wysokim bonusem powitalnym sięgającym 500 PLN. Dodatkowo każdy nowy gracz zyska darmowy zakład 20 PLN.

STS to oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji, co stanowi o sile marki w naszym kraju. Dodatkowo wspiera takie drużyny jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Resovia Rzeszów, czy Vive Kielce. Działa w pełni legalnie w oparciu o licencje polskiego Ministra Finansów. Oferuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i LIVE, a na polskim rynku staje się liderem, jeśli chodzi o transmisje z wydarzeń sportowych. W swoim programie posiada m.in. Bundesligę czy Primera Division.

STS oferuje nowym graczom dwa bonusy na start – 100% od depozytu do 500 PLN oraz darmowy zakład 20 PLN. Natomiast stali klienci co poniedziałek każdego tygodnia mają szanse na zyskanie bonusu od 20 do 100 PLN. Bukmacher co tydzień nagradza 300 najaktywniejszych graczy, którzy zanotowali najwyższy obrót na koncie depozytowym.

Zarejestruj się i odbierz bonus od STS – 500PLN

(131 votes, average: 4,21 out of 5)

Loading...Loading...

Bonus powitalny STS 100% do 500 PLN

Każdy nowy gracz rejestrując konto w STS może ubiegać się o bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 100% do 500 PLN. Sprawia to, że bukmacher podwoi kwotę depozytu do maksymalnie 500 PLN. Gracz zatem już na start gry otrzyma dodatkowe pieniądze na grę.

Dodatkowo przy rejestracji konta wpisując w polu „kod promocyjny” hasło „freebet” otrzymasz od STS darmowy zakład 20 PLN. W ten sposób gracz zyskuje dodatkowe pieniądze na grę tylko za to, że założył konto.

Jak odebrać bonus STS?

 1. Zarejestruj się w STS z promocyjnego linku tutaj
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny w oparciu o autentyczne dane i adres
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto
 4. Na twoim koncie pojawi się depozyt oraz bonus 100% od wartości pierwszej wpłaty do 500 PLN

Warunki bonusu

 • Bonus dostępny dla nowych graczy STS
 • Maksymalny bonus wynosi 500 PLN
 • Bonus nie może zostać wykorzystany w zakładach specjalnych
 • Kwota bonusu podlega 3-krotnemu obrotowi w zakładach po kursie wyższym niż 1,90 w przeciągu 120 dni

Przykład obrotu bonusem

Jeśli gracz wpłaci 500 PLN otrzyma maksymalny bonus 500 PLN. Oznacza to, że aby dokonać skutecznego obrotu bonusem będzie musiał łącznie zagrać za 1500 PLN. Wynika to z działania:

500 PLN (wpłata) = 500 PLN (bonus) * 3 (obrót) = 1500 PLN

Źródła:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Star-Typ_Sport

Najnowsze bonusy od STS

Darmowe zakłady bez depozytu od bukmacherów

Kto nie chciałby darmowych pieniędzy na grę u bukmachera? Dzięki bonusom freebet, czyli darmowym zakładom gracze mogą zyskać środki na grę po rejestracji konta nawet jeśli nie złożą pierwszego depozytu.

Bukmacherzy zachęcają do siebie klientów poprzez oferowane bonusy na start. Działa to tak, że gracz, który zarejestruje konto u bukmachera dzięki powitalnej promocji może zyskać dodatkowe pieniądze na grę. Najczęściej kwota bonusu wiąże się z dokonaniem pierwszej wpłaty, ale nie zawsze. Coraz bardziej popularne wśród legalnych bukmacherów w Polsce stają się bonusy bez depozytu i darmowe zakłady.

Bonus bez depozytu/darmowy zakładgracz zyskuje bonus (pieniądze) od bukmachera bez konieczności wpłaty własnych środków.

Reasumując, bonus bez depozytu/darmowy zakład to pieniądze od bukmachera tylko za rejestracje u niego konta.

Bonusy bez depozytu

LVbet – bonus bez depozytu 20 PLN + bonus 1000 PLN

Totolotek – darmowy zakład 20 PLN + bonus 500 PLN

STS – darmowy zakład 20 PLN + bonus 500 PLN

Zalety bonusu bez depozytu

 • Darmowe pieniądze na grę
 • Premia za rejestracje konta u bukmachera
 • Brak konieczności dokonania depozytu

 

Jeśli jesteś początkującym graczem i zastanawiasz się u którego bukmachera założyć konto, to warto skorzystać z oferty firmy, która oferuje bonus bez depozytu bądź darmowy zakład. Dzięki temu bez ryzyka utraty swoich pieniędzy możesz postawić pierwszy zakład i zapoznać się z obsługą, jak i ofertą bukmachera. Co więcej, tacy bukmacherzy jak LVbet, Totolotek czy STS dodatkowo oferują dla nowych klientów bonus od depozytu, który można zyskać składając pierwszą wpłatę na konto. Zatem po tym jak skorzystasz z darmowego zakładu, można otrzymać kolejny bonus na start!

Legalni bukmacherzy – bonusy powitalne

Po nowelizacji ustawy hazardowej na polskim rynku pozostali tylko ci bukmacherzy, którzy posiadają licencje  Ministra Finansów. Spora część bukmacherów albo opuściła nasz kraj, albo została zablokowana przez internetowych  operatorów zgodnie z wytycznymi nowego prawa. Gracz, który chce obstawiać zakłady online zgodnie z prawem zdany  jest na legalnych bukmacherów, którzy za rejestracje konta oferują bardzo atrakcyjne bonusy powitalne!

Dzięki nowemu prawu bukmacherzy chcąc oferować swoje usługi na terenie Polski muszą zdobyć licencje od Ministra  Finansów. Nowelizacja ustawy pozwala firmom bukmacherskim na skuteczniejszą promocje, ponieważ legalna stała się  reklama zakładów sportowych. Co za tym idzie, aktualnie w Polsce legalnie można grać u siedmiu licencjonowanych  bukmacherów: Fortuna, forBET, Totolotek, LVbet, STS, Milenium, E-toto
Według informacji z Ministerstwa Finansów w procesie ubiegania się o polską licencje są inne firmy takie jak BwinUnibet czy Superbet, które niebawem pojawią się legalnie na rynku. Do tego czasu gracze muszą zadowolić się  obecnymi bukmacherami, w których to gra jest w pełni legalna. Bukmacherzy mają w zwyczaju to do siebie, że chcąc  pozyskać nowych klientów oferują bonusy powitalne, które można odebrać po rejestracji konta.

Na starcie warto zaznaczyć, że polscy bukmacherzy oferują wysokie bonifikaty na początek współpracy, bo są to kwoty  rzędu 500 PLN, 700 PLN, a nawet 1000 PLN. Część bukmacherów takich jak Fortuna i Totolotek dla nowych graczy mają  dwie powitalne promocje tzw. bonus od depozytu oraz darmowy zakład. W ten sposób gracz rejestrując konto może  zyskać dwa bonusy.

Jaki bonus wybrać?

Aktualnie polski rynek nie jest na tyle zróżnicowany, że jest spora część bukmacherów z bonusem od depozytu,  bonusem cashback czy bonusem freebet. Generalnie legalni bukmacherzy oferują tzw. bonus od depozytu plus dodatkowo  darmowy zakład o symbolicznej wartości.

Bonus od depozytu wiąże się z rejestracją konta i dokonaniem pierwszej wpłaty. Wtedy to na koncie gracza pojawiają  się dodatkowe pieniądze na grę w zależności od wartości depozytu (może wynosić 50%, 100% lub 200% od depozytu). By  móc wypłacić pieniądze z konta gracz jest zobligowany do spełnienia warunków obrotu bonusem.

forBET – bonus od depozytu 100% do 600 PLN

LVbet – bonus od depozytu 100% do 1000 PLN

Fortunazakład bez ryzyka 100 PLN + bonus od depozytu 100% do 400 PLN

Totolotek – bonus od depozytu 100% do 700 PLN + darmowy zakład 10 PLN

STS – bonus od depozytu 100% do 500 PLN + darmowy zakład 20 PLN

Milenium – bonus od depozytu 100% do 500 PLN

Jak odebrać bonus powitalny od bukmachera?

By odebrać bonus powitalny należy zarejestrować konto u któregoś z legalnych bukmacherów: Fortuna, forBET, Totolotek, LVbet, STS, Milenium, E-toto i dokonać pierwszej wpłaty na konto. Następnie spełnić warunki określone w regulaminie bonusu, bądź skorzystać z opisów bonusów na naszej stronie, gdzie dokładnie krok po kroku tłumaczymy jak odebrać bonus i jak go wykorzystać (obrócić).

Należy pamiętać, że bonus powitalny przysługuje tylko nowym graczom, którzy do tej pory nie posiadali konta u danego bukmachera.

Co to jest obrót bonusem?

Tłumacząc najprościej obrót bonusem to postawienie zakładów za określoną kwotę finansową. Skąd wiemy jaka to kwota?  Tego dowiadujemy się w regulaminie promocji. Obrót to suma stawek, jaką trzeba postawić w zakładach. Co więcej? W  warunkach obrotu określony jest także kurs minimalny zakładów, rodzaj zakładów oraz czas na ich spełnienie.

Przykład obrotu bonusem

Bukmcher forBET oferuje nowym graczom bonus od depozytu 100% do 600 PLN. Oznacza to, że rejestrując konto w forBET  i wpłacając 600 PLN gracz otrzyma od bukmachera dodatkowo 600 PLN.

forbet bonus logo
Według regulaminu bonusu w forBET gracz kwotę bonusu musi obrócić 8 razy w zakładach po kursie minimalnym 3,00 w  przeciągu 30 dni. Oznacza to, że gracz przed wypłatą pieniędzy z konta będzie musiał łącznie zagrać za 4800 PLN.  Wynika to z działania:

600 PLN (bonus) * 8 (obrót) = 4800 PLN (suma stawek)

Podsumowanie

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują bardzo wysokie bonusy powitalne. Żeby je odebrać należy założyć konto i wpłacić pieniądze, a następnie zrealizować postanowienia regulaminu. Bonus dla gracza to szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy na grę, więc warto wykorzystać tę możliwość, jaką dają bukmacherzy!

STS – bonusy do 100 PLN co poniedziałek

Bonusy od 20 do 100 PLN w zakładach sportowych co poniedziałek od STS.

Jak odebrać bonus od STS?
 1. Jeśli nie posiadasz konta w STS zarejestruj się
 2. Od poniedziałku do niedzieli zawieraj zakłady w STS
 3. Co tydzień w poniedziałek STS nagradza 300 najaktywniejszych graczy, którzy zanotowali najwyższy obrót na koncie depozytowym
 4. W zależności od ilości punktów otrzymasz bonus 20, 25, 50 i 100 PLN

 

Warunki bonusu

 • Bonus dla nowych i obecnych graczy STS
 • Oferta ważna każdego tygodnia od poniedziałku do niedzieli
 • Kwotę bonusu należy obrócić 3 razy w zakładach po kursie min. 1,91