LVbet to bukmacher, który w Polsce działa od 2016 roku. Oferuje zakłady bukmacherskie w oparciu o licencje polskiego Ministra Finansów, co czyni go w pełni legalnym bukmacherem. LVbet bonus dla nowych graczy to darmowe 20 PLN bez depozytu i zupełnie unikalny bonus z mnożnikiem kursu całkowitego x100 do 1500 PLN. To aktualna oferta dostępna na grudzień 2018.

Aby uzyskać bonus 1520 PLN należy zarejestrować konto na stronie lvbet.pl wykorzystując kod promocyjny: PROMO2018.

LVbet kod ważny jest do 31 grudzień 2018.

Odbierz bonus od LVbet – 1520 PLN

(193 votes, average: 4,58 out of 5)

Loading...Loading...

LVbet to jeden z tych bukmacherów na polskim rynku, który oferuje nie tylko bonusy powitalne, ale również cykliczne promocje na zakłady przy okazji różnych imprez sportowych jak piłkarskie Mistrzostwa Świata, mecze Ligi Mistrzów czy konkursy w skokach narciarskich. Bez wątpienia zakłady bukmacherskie LVbet pozycjonują się na polskim rynku jako skarbnica bonusów i konkursów. Dość powiedzieć, że aktualnie w ofercie znajdują się dwa bonusy na start (z najwyższą wartością na rynku!) oraz liczne promocje dla stałych użytkowników strony lvbet.pl i mobilnej aplikacji bukmachera.

Poniżej prezentujemy bonusy LVbet dla nowych graczy – sposób odbioru, regulamin i najważniejsze zasady promocji. Natomiast na samym dole znajdziesz aktualne promocje dla zarejestrowanych klientów.

LVbet bonus bez depozytu 20 PLN

LVbet bonus bez depozytu 20 PLN to pierwsza oferta bukmachera, którą można wykorzystać rejestrując konto! Zupełnie za darmo otrzymasz 1 PLN i możliwość pomnożenia kursu całkowitego x20 (co daje 20 PLN).

LVbet bonus 1520 PLN

LVbet bonus 1520 PLN

Podstawowym warunkiem jest rejestracja konta z kodem PROMO2018 i wysłanie wiadomości na adres [email protected] w tytule wpisując „bonus bez depozytu”.

LVBET kod promocyjny

Rejestracja w LVBET

Jak odebrać bonus bez depozytu?

 

Bonus z mnożnikiem kursu 1500 PLN

LVbet bonus z mnożnikiem do 1500 PLN, to promocja, której żaden inny bukmacher w Polsce nie ma w swojej ofercie. W ten sposób gracz zawierając pierwszy zakład, po wpłacie środków na konto, może liczyć na bardzo wysoki kurs kuponu, a co za tym idzie wielkie wygrane! LVbet przyzna bonus w wysokości 1% od depozytu i mnożnik kursu całkowitego x100, którego wykorzystanie pozwoli osiągnąć nawet 1500 PLN ekstra.

Jak odebrać bonus z mnożnikiem?

 • Po skorzystaniu z bonusu bez depozytu zaloguj się na konto
 • Wpłać pieniądze na konto, minimum 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem
 • Otrzymasz bonus stanowiący 1% od twojej pierwszej wpłaty z mnożnikiem kursu całkowitego x100
 • By skorzystać z bonusu należy postawić kupon „kombi” z minimum 3 zdarzeniami po kursie łącznym min. 2,50 i aktywować mnożnik kursu całkowitego x100
 • W ten sposób maksymalnie można zyskać nawet 1000 PLN przy wygranym kuponie

 

LVbet bonus z mnożnikiem został powiększony o dodatkowe 500 PLN dla graczy, którzy złożą kolejny depozyt. Aby tak się stało trzeba dokonać wpłaty na konto (minimum 50 PLN). Wówczas zostanie przyznany bonus 1% od depozytu + mnożnik kursu x50. Realizacja bonusu odbywa się identycznie, co za pierwszym razem, czyli należy zagrać kupon z minimum 3 zdarzeniami po kursie łącznym 2,50. W tej promocji maksymalnie można otrzymać 500 PLN bonusu.

Regulamin bonusu z mnożnikiem

Bonus z mnożnikiem od LVbet mogą odebrać tylko nowi gracze, którzy zarejestrują konto. Po tym jak gracz wpłaci pieniądze na konto zyska bonus, który może wykorzystać w przeciągu 30 kolejnych dni. Jeśli już nowy klient LVbet wykorzysta bonus bez depozytu 20 PLN i bonus z mnożnikiem x100 musi spełnić ostatni warunek promocji, czyli dokonać obrotu depozytem.

Najważniejsze warunki regulaminu

 1. Bonus dostępny tylko dla nowych graczy
 2. Z promocji należy skorzystać w przeciągu 30 dni od rejestracji konta
 3. Kwotę pierwszej wpłaty należy obrócić 2 razy w zakładach po kursie minimalnym 2,0 w zdarzeniach z co najmniej 3 możliwymi wynikami, a więc:

 

Jeśli wpłacisz 100 PLN, to będziesz łącznie musiał zagrać za 200 PLN, żeby spełnić warunki obrotu. Wynika to z działania: 100 PLN (bonus) * 2 (obrót) = 200 PLN.

Pełny regulamin bonusów LVbet dostępny jest na stronie lvbet.pl tutaj.

Bonusy pozostałych bukmacherów

LVbet, ale także inni legalni bukmacherzy oferują bonusy na start nowym graczom. Sprawdź, co można zyskać u pozostałych bukmacherów!

Bonusy bukmacherskie 2018

BukmacherKwota bonusuKod promocyjnyRodzaj bonusuWarunki obrotu
Fortuna515 złXWINCashback
100% od depozytu
4x depozyt
Totolotek1020 złBONUSOWOFreebet
100% od depozytu
3x depozyt i bonus
LVBET1020 złPROMO2018Bez depozytu
Bonus z mnożnikiem kursu x100
2x depozyt
STS1000 złbrak100% od depozytu3x bonus
forBET600 złbrak100% od depozytu8x bonus
Milenium760 złbrak100% od depozytu3x depozyt
Etoto50 złbrakCashbackbrak

LVbet bonus powitalny – najczęstsze pytania

Przeglądając fora internetowe, a także wiadomości, które do nas przesyłacie zadajecie sporo pytań odnośnie bonusów LVbet. Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania, które kierujecie odnośnie promocji LVbet.

 1. Jakie bonusy oferuje LVbet dla nowych graczy?

LVbet oferuje dla nowych graczy dwa bonusy: darmowy bonus z mnożnikiem kursu x20 (do 20 PLN) i bonus z mnożnikiem kursu x100 (do 1500 PLN).

 1. Jaki kod promocyjny wpisać na stronie lvbet.pl?

Aktualny kod umożliwiający zyskanie bonusów brzmi: PROMO2018. Bonusowy kod należy wprowadzić w formularzu przy rejestracji konta w LVbet.

 1. Co to jest bonus z mnożnikiem?

Bonus z mnożnikiem oznacza, że bukmacher w ramach oferty pomnoży kurs całkowity o ustaloną wartość, czyli x20 lub x100. To pozwala graczom osiągnąć dużo większy kurs kuponu, co przekłada się na znacznie wyższe wygrane.

 1. Jak odebrać bonus bez depozytu 20 PLN?

By odebrać darmowe 20 PLN należy jedynie zarejestrować konto w LVbet z promocyjnego linku tutaj. Następnie postawić kupon wykorzystując mnożnik kursu x20.

 1. Kto może odebrać bonus na start?

Z promocji dla nowych graczy mogą skorzystać tylko ci klienci, którzy do tej pory nie posiadają konta w LVbet.

 1. Po rejestracji konta ile czasu posiadam na wykorzystanie bonusu?

Z bonusu LVbet należy skorzystać do 30 dni po rejestracji konta.

 1. Jak zarejestrować konto w LVbet?

By założyć konto w LVbet należy przejść na stronę bukmachera i wypełnić formularz rejestracyjny podając dane osobowe, adres, numer konta bankowego oraz skany dowodu tożsamości (prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport).

 1. Jak wpłacić pieniądze na konto w LVbet?

Żeby odebrać bonus z mnożnikiem należy złożyć pierwszy depozyt. Pieniądze na konto w LVbet można wpłacić poprzez przelew bankowy (Dotpay, Tpay, Przelewy24) lub portfele elektroniczne Skrill i Paymenticon. By otrzymać bonus na start z mnożnikiem kursu x100 do 1000 PLN należy wpłacić minimum 50 PLN zaznaczając opcje „bonus z mnożnikiem”.

Depozyt w LVbet zazwyczaj realizowany jest błyskawicznie i trwa dosłownie kilka minut.

Opinia o bonusie LVbet

LVbet to bukmacher, który wśród legalnych polskich firm oferuje najwyższy bonus na start, a także charakteryzuje się największą ilością promocji dla stałych graczy. Bukmacher ten od momentu wejścia do Polski (2016 rok) regularnie poprawia swoją ofertę zakładów sportowych, ale także bonusów. Jeśli lubisz obstawiać piłkę nożną, tenis czy siatkówkę, a przy tym chcesz korzystać z konkursów i promocji, to LVbet jest idealnym bukmacherem, który regularnie oferuje nowe atrakcje.

LVbet bonus bez depozytu to możliwość zyskania darmowych środków bez konieczności wpłaty, a bonus z mnożnikiem pozwala znacznie powiększyć nasze wygrane.

Najnowsze bonusy od LVBET BONUS: 1520 PLN | GRUDZIEń 2018