O forBET

forBET to legalny polski bukmacher, który na rynku zaczął działać od 2016 roku. Jego znakiem firmowym jest wysoki bonus powitalny oraz szeroka oferta zakładów na polskie ligi. Dodatkowo forBET oferuje stałe promocje i konkursy dla aktywnych klientów. Od listopada z bukmacherem forBET współpracuje Artur Boruc.


Jeśli chcesz odebrać bonus na start od forBET, to idealnie trafiłeś, bo na stronie bonusowo.com krok po kroku wyjaśniamy jak skorzystać z promocji dla nowych graczy tego bukmachera. Niespełna 5 minut – tyle zajmuje rejestracja i pierwsza wpłata na konto, by móc skorzystać z promocji forBET.


W forBET w ramach promocji „Gramy Razem” można obstawiać kupony z niższym 6% podatkiem od stawki.

O marce bukmachera świadczy m.in. szeroko zakrojona współpraca marketingowa. forBET był sponsorem siatkarskiej Plus Ligi, a od nowego sezonu współpracuje ze Skrą Bełchatów, co wpływa na jego wiarygodność. Dodatkowo działa w oparciu o licencje polskiego Ministra Finansów, co powoduje dbałość o regulaminowe zapisy i respektowanie prawa.

forBET poza atrakcyjnym bonusem dla nowych graczy oferuje także liczne promocje dla stałych klientów jak 10% cashback do 700 PLN w zakładach akumulowanych, czy każdego 14 i 28 dnia miesiąca 5% zwrotu stawki z przegranych zakładów.


 

forBET od momentu wejścia na polski rynek wciąż się rozwija. Ostatnio powiększył swoją ofertę zakładów live do 500 dziennie i wprowadził funkcje Betmarket, dzięki której gracze forBET mają podgląd co i za ile obstawiają pozostali typerzy bukmachera.

Co więcej, w ramach produktu #RegioBET można zgłaszać do forBET mecze niższych lig, a bukmacher po akceptacji spotkania wystawi na zdarzenie kursy. W ten sposób typować w forBET można mecze ligi okręgowej, A-klasy i B-klasy.

 

Mniejszy podatek w forBET

Jeśli nie chcesz płacić 12-procentowego podatku od stawki załóż konto w forBET i wytypuj kupon złożony z minimum 3 zdarzeń po minimalnym kursie łącznym 2,00. Wtedy to od twojej stawki zostanie pobrane tylko 6% podatku.

Oferta bez podatku dotyczy tylko kuponów złożonych z 3 lub więcej sekcji, w którym to łączny kurs jest większy niż 2,00.

Zarejestruj się i odbierz bonus od forBET – 600PLN
(94 votes, average: 4,34 out of 5)
Loading...Loading...

Bonus powitalny forBET 100% do 600 PLN

forBET oferuje dla nowych graczy bonus od depozytu w wysokości 100% wpłaconej kwoty do 600 PLN. Oznacza to, że bukmacher każdemu nowemu klientowi doda do konta 100% jego pierwszej wpłaty.

Wpłacając 600 PLN lub więcej gracz otrzyma maksymalny bonus 600 PLN.

forBET to bukmacher, który na polskim rynku zakładów oferuje najwyższy bonus powitalny od pierwszej wpłaty

 • forBET – 100% od depozytu do 600 PLN
 • Totolotek – 100% od depozytu do 500 PLN
 • Fortuna – 100% od depozytu do 400 PLN

Jak odebrać bonus powitalny forBET?

 1. Zarejestruj się w forBET z promocyjnego linku tutaj
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny podając autentyczne dane osobowe i adres
 3. Zleć pierwszą wpłatę na konto o minimalnej wartości 20 PLN
 4. W przeciągu 14 dni od dokonania pierwszej wpłaty postaw minimum 2 kupony po kursie min. 1,70 za łączną wartość depozytu
 5. Po spełnieniu warunków obrotu depozytem napisz na adres [email protected] podając ID lub login w celu otrzymania bonusu
 6. W przeciągu kolejnych 24 godzin bukmacher doda do twojego konta dodatkowe pieniądze, czyli bonus 100% do 600 PLN

Warunki bonusu forBET

 • Bonus powitalny forBET mogą odebrać tylko nowi klienci bukmachera
 • Minimalna wpłata kwalifikująca się do przyznania bonusu to 20 PLN
 • Po tym jak bonus zostanie przyznany na konto podlega on 8-krotnemu obrotowi w zakładach po kursie minimalnym 3,00
 • Na spełnienie warunków obrotu bonusem gracz ma 30 dni

Przykład obrotu bonusem

Gracz, który wpłaci 600 PLN otrzyma maksymalny bonus 600 PLN. Zgodnie z regulaminem kwotę bonusu należy obrócić 8 razy po kursie min. 3,00. Oznacza to, że gracz przed wypłatą pieniędzy z konta będzie musiał łącznie zagrać za 4800 PLN. Wynika to z działania:

600 PLN (bonus) * 8 (obrót) = 4800 PLN

Nasza opinia o bonusie forBET

Bonus powitalny forBET to świetna okazja dla nowych klientów, którzy zyskają dodatkową gotówkę na grę. Atutem promocji jest jej wysokość, czyli możliwość zdobycia aż 600 PLN. Co więcej, bukmacher oferuje stałe promocje dla obecnych klientów. Zatem jeśli wykorzystasz już bonus za rejestracje, będziesz mógł skorzystać z innych ofert.

Minusem promocji forBET dla nowych graczy są warunki obrotu bonusem, bo jego kwotę trzeba obrócić aż 8 razy w zakładach po kursie min. 3,00. To jedne z najtrudniejszych warunków obrotu bonusem na polskim rynku:

 • forBET8-krotny obrót po kursie minimalnym 3,00
 • Totolotek 3-krotny obrót bonusem po kursie minimalnym 2,00
 • Fortuna 4-krotny obrót bonusem po kursie minimalnym 1,90

Najnowsze bonusy od FORBET

forBET – bonus 100 PLN na mecz Polska – Urugwaj

Bonus w formie zwrotu stawki 100 PLN na pożegnalny mecz Artura Boruca z polską reprezentacją przeciwko Urugwajowi od forBET.

Jak odebrać bonus od forBET?
 1. Jeśli nie posiadasz konta w forBET zarejestruj się i odbierz bonus powitalny
 2. Postaw zakład akumulowany (1X2) złożony z minimum 5 meczów eliminacji MŚ 2018 lub spotkań towarzyskich, w tym Polska – Urugwaj rozgrywanych w dniach 10 – 14 listopad
 3. Minimalna stawka kwalifikującego kuponu 20 PLN, minimalny kurs całkowity 3,00
 4. W zależności od występu Artura Boruca w meczu z Urugwajem forBET przyzna bonusy:

 

 – Jeśli Boruc zachowa czyste konto, otrzymasz 20% zwrotu stawki z przegranego kuponu do 100 PLN
 – Jeśli Boruc obroni rzut karny, otrzymasz 30% zwrotu stawki z przegranego kuponu do 100 PLN
 – Jeśli Boruc strzeli gola Urugwajowi, otrzymasz bonus 20 PLN
 – Gracz z najwyższym kursem całkowitym kuponu (wygranym) otrzyma bluzę z podpisem Boruca

 

Warunki bonusu

 • Bonus dostępny dla nowych i obecnych graczy forBET
 • Oferta ważna 10 listopada do godziny 20:45
 • Aby odebrać bonusy wyślij wiadomość na adres: [email protected]
 • Kwota bonusu podlega 4-krotnemu obrotowi w zakładach po kursie minimalnym 2,00

forBET – bonus 70 PLN dla kibiców Śląska Wrocław

Bonus 70 PLN dla graczy pochodzących z Wrocławia w zakładach sportowych od forBET.

Jak odebrać bonus od forBET?
 1. Jeśli nie posiadasz konta w forBET zarejestruj się i odbierz bonus powitalny
 2. Do 20 listopada stawiaj dowolne zakłady w forBET
 3. Z okazji 70-lecia klubu Śląsk Wrocław forBET nagrodzi 70 graczy, którzy dokonają największego obrotu w zakładach, bonusami po 70 PLN

 

Warunki bonusu

 • Bonus dla nowych i obecnych graczy forBET
 • Oferta dostępna tylko dla graczy z Wrocławia
 • Kwota bonusu podlega czterokrotnemu obrotowi w zakładach po kursie min. 2,00

forBET – bonus 100 PLN na mecz Dania – Polska

Bonus w formie zwrotu stawki do 100 PLN na mecze piłki nożnej eliminacji do Mistrzostw Świata 2018, w tym Dania – Polska od forBET.

Jak odebrać bonus od forBET?
 1. Jeśli nie posiadasz konta w forBET zarejestruj się
 2. Postaw zakład akumulowany złożony z minimum 5 meczów eliminacji MŚ 2018, w tym spotkania Dania – Polska na wynik 1X2
 3. Minimalna stawka kuponu 10 PLN, minimalny kurs 1,50
 4. Jeśli jeden typ okaże się przegrany forBET zwróci 30% stawki do 100 PLN, natomiast jeśli 2 zdarzenia przegrają zwróci 20% do 100 PLN
 5. Dodatkowo jeżeli Robert Lewandowski strzeli 3 lub więcej bramek w obu meczach eliminacyjnych (Dania – Polska oraz Polska – Kazachstan) bez względu na to czy kupon będzie wygrany czy przegrany otrzymasz dodatkowo bonus 10 PLN

 

Warunki bonusu

 • Bonus dla nowych i obecnych graczy forBET
 • Oferta ważna 1 września do godziny 20:45
 • Kwota bonusu podlega 4-krotnemu obrotowi w zakładach po kursie min. 2,00

Legalni bukmacherzy – bonusy powitalne

Po nowelizacji ustawy hazardowej na polskim rynku pozostali tylko ci bukmacherzy, którzy posiadają licencje  Ministra Finansów. Spora część bukmacherów albo opuściła nasz kraj, albo została zablokowana przez internetowych  operatorów zgodnie z wytycznymi nowego prawa. Gracz, który chce obstawiać zakłady online zgodnie z prawem zdany  jest na legalnych bukmacherów, którzy za rejestracje konta oferują bardzo atrakcyjne bonusy powitalne!

Dzięki nowemu prawu bukmacherzy chcąc oferować swoje usługi na terenie Polski muszą zdobyć licencje od Ministra  Finansów. Nowelizacja ustawy pozwala firmom bukmacherskim na skuteczniejszą promocje, ponieważ legalna stała się  reklama zakładów sportowych. Co za tym idzie, aktualnie w Polsce legalnie można grać u siedmiu licencjonowanych  bukmacherów: Fortuna, forBET, Totolotek, LVbet, STS, Milenium, E-toto
Według informacji z Ministerstwa Finansów w procesie ubiegania się o polską licencje są inne firmy takie jak BwinUnibet czy Superbet, które niebawem pojawią się legalnie na rynku. Do tego czasu gracze muszą zadowolić się  obecnymi bukmacherami, w których to gra jest w pełni legalna. Bukmacherzy mają w zwyczaju to do siebie, że chcąc  pozyskać nowych klientów oferują bonusy powitalne, które można odebrać po rejestracji konta.

Na starcie warto zaznaczyć, że polscy bukmacherzy oferują wysokie bonifikaty na początek współpracy, bo są to kwoty  rzędu 500 PLN, 700 PLN, a nawet 1000 PLN. Część bukmacherów takich jak Fortuna i Totolotek dla nowych graczy mają  dwie powitalne promocje tzw. bonus od depozytu oraz darmowy zakład. W ten sposób gracz rejestrując konto może  zyskać dwa bonusy.

Jaki bonus wybrać?

Aktualnie polski rynek nie jest na tyle zróżnicowany, że jest spora część bukmacherów z bonusem od depozytu,  bonusem cashback czy bonusem freebet. Generalnie legalni bukmacherzy oferują tzw. bonus od depozytu plus dodatkowo  darmowy zakład o symbolicznej wartości.

Bonus od depozytu wiąże się z rejestracją konta i dokonaniem pierwszej wpłaty. Wtedy to na koncie gracza pojawiają  się dodatkowe pieniądze na grę w zależności od wartości depozytu (może wynosić 50%, 100% lub 200% od depozytu). By  móc wypłacić pieniądze z konta gracz jest zobligowany do spełnienia warunków obrotu bonusem.

forBET – bonus od depozytu 100% do 600 PLN

LVbet – bonus od depozytu 100% do 1000 PLN

Fortunazakład bez ryzyka 100 PLN + bonus od depozytu 100% do 400 PLN

Totolotek – bonus od depozytu 100% do 700 PLN + darmowy zakład 10 PLN

STS – bonus od depozytu 100% do 500 PLN + darmowy zakład 20 PLN

Milenium – bonus od depozytu 100% do 500 PLN

Jak odebrać bonus powitalny od bukmachera?

By odebrać bonus powitalny należy zarejestrować konto u któregoś z legalnych bukmacherów: Fortuna, forBET, Totolotek, LVbet, STS, Milenium, E-toto i dokonać pierwszej wpłaty na konto. Następnie spełnić warunki określone w regulaminie bonusu, bądź skorzystać z opisów bonusów na naszej stronie, gdzie dokładnie krok po kroku tłumaczymy jak odebrać bonus i jak go wykorzystać (obrócić).

Należy pamiętać, że bonus powitalny przysługuje tylko nowym graczom, którzy do tej pory nie posiadali konta u danego bukmachera.

Co to jest obrót bonusem?

Tłumacząc najprościej obrót bonusem to postawienie zakładów za określoną kwotę finansową. Skąd wiemy jaka to kwota?  Tego dowiadujemy się w regulaminie promocji. Obrót to suma stawek, jaką trzeba postawić w zakładach. Co więcej? W  warunkach obrotu określony jest także kurs minimalny zakładów, rodzaj zakładów oraz czas na ich spełnienie.

Przykład obrotu bonusem

Bukmcher forBET oferuje nowym graczom bonus od depozytu 100% do 600 PLN. Oznacza to, że rejestrując konto w forBET  i wpłacając 600 PLN gracz otrzyma od bukmachera dodatkowo 600 PLN.

forbet bonus logo
Według regulaminu bonusu w forBET gracz kwotę bonusu musi obrócić 8 razy w zakładach po kursie minimalnym 3,00 w  przeciągu 30 dni. Oznacza to, że gracz przed wypłatą pieniędzy z konta będzie musiał łącznie zagrać za 4800 PLN.  Wynika to z działania:

600 PLN (bonus) * 8 (obrót) = 4800 PLN (suma stawek)

Podsumowanie

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują bardzo wysokie bonusy powitalne. Żeby je odebrać należy założyć konto i wpłacić pieniądze, a następnie zrealizować postanowienia regulaminu. Bonus dla gracza to szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy na grę, więc warto wykorzystać tę możliwość, jaką dają bukmacherzy!